• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zvýšená výroba

flego

Mistr slova
Ahoj.Měli jsme ve společenství takový nevinný dotaz,k čemu je zvýšená výroba a jak se vlastně projevuje.Nedokázal jsem na to odpovědět.Sice ji mám na 700%,600% a 700% a při každém zvýšení spokojeně předu,ale taky vlastně nevím v čem nebo jak se to projevuje.Na Wiki jsem se toho moc nedozvěděl.Může mi to někdo vysvětlit ? :)
 

iDavis

Legenda
@flego to, ktoré zboží môžeš produkovať so zvýšenou výrobou závisí od tvojej pozície na mape. Toto zvýšenie následne dokážeš vylepšovať zbieraním relikvií príslušného druhu a dosiahnuť tak až 700%. Keď si porovnáš množstvo produkcie niektorej s tvojich zvýšených manufaktur s inými, môžeš si všimnúť že produkujú výrazne viac a to je ten zmysel. Každý hráč je týmto motivovaný produkovať niečo iné a tým následne funguje trh, kde si medzi sebou hráči toto zboží vymieňajú.
 

flego

Mistr slova
aha,díky.Já to nemám s čím porovnat,mám postavené fabriky jenom se zvýšenou výrobou,teď už mi to je jasné :)
 

DeletedUser341

Guest
Porovnání je jednoduché, jen myslím nejde na apce (nezkoušel jsem). Otevři libovolnou manufakturu, a na první záložce (vyrobit) najeď kurzorem na to, kolik aktuálně vyrábíš zboží. Vyběhne ti okno s dvěma či více řádky. První řádek je "běžná produkce", další jsou pak "síla relikvií", "bonus prastarého divu" (pokud máš horské sídlo), "bonus kouzla" a "zbývající čas" (pokud máš seslané kouzlo) a možná ještě další, o kterých nevím :)
 

DeletedUser6242

Guest
Ahoj,
lze přepínat mezi podporovanými surovinami, resp. zvolit jinou relikvii?
Mám bonus na dřevo, ale chtěl bych zvýšit produkci mramoru, protože tam mám nejvíc relikvií.
Díky za info.
Caim
 

DeletedUser6090

Guest
A pokud budu přemístěn na jinou pozici,suroviny se zvýšenou produkcí zůstávají stejné?
 
Nahoru