• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. joskap

    Diskuze Mlžný les

    Já bych i souhlasil, jenže možná jsi dál, nebo máš víc místa, ale já s místem docela bojuji. jsem schopen vyrábět cca 61000 základních ................... a ostatních surovin najednou. A pokud to jde v takovém sledu, moc toho nenaplánuji. No a dnes to je ještě lepší, střídá se 151000 a 123000...
  2. joskap

    Diskuze Mlžný les

    Jen pro info. Opět " vyrob nějaké množství základního, ............zboží". Pro změnu za 92000. A stále dokola. Už mě to přestává bavit. :mad::mad:
  3. joskap

    Diskuze Mlžný les

    Opravdu špatné, snad až nejhorší co jsem tady hrál. Nebudu znovu psát výhrady, co již ostatní napsali, ale jednu věc bych rád zmínil. Vím, že iDavis píše, že úkoly jsou z Bety, nejsou oficiální atd., atd. Ovšem, že za poslední dva dny dostanu 5x "vyrob nějaké množství základního...
  4. joskap

    Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

    Nevím, jak to napsat slušně, ale už mě to fakt se.. Šel jsem po vojáčcích a co se mi nestalo - truhla za 85, kde jsou možnosti - hl. výhra pluk těžkooděnců, 200 krystalů, četa střelců, četa mágů a 11 krát vědomostní body mi 8 krát za sebou dala 11 krát vědomostní body a to jsem samozřejmě...
  5. joskap

    Diskuze Kouzlo zimy

    Ahoj, plně s Tebou souhlasím. Ani dříve jsem nehrál 24 hod. denně, ale udělal jsem si přípravu ( většinou díky iDavisovi). Eventy jsem končil cca osm dní před ukončením, ale protože šli dvě úkolové řady, ještě jsem do konce posbíral každý den 35 bodů. A hlavně mě to bavilo. Dnes jsem ukončil...
  6. joskap

    Diskuze Kouzlo zimy

    No ono jde o to v jaké jste kapitole
  7. joskap

    Diskuze Kouzlo zimy

    úkoly, jak mě šli za sebou - čísla si pamatuji přibližně - tedy 86000 ks mramoru, vyrábím na dvakrát. následně kolem 130000 ks kladívek,pak 5x mramor 9-ti hodinovka - v mém případě opět na dvakrát, a teď dvakrát sada nástrojů ( 24 hod.). Tři dny v hajz..... a výsledek 80 mašlí. Pro zajímavost...
  8. joskap

    Diskuze Kouzlo zimy

    Ahoj, tak nevím jak to bude dál, ale teď jsem se málem opupínkoval. Dostal jsem se do 6. segmentu a facka. Z 55, nebo 57 mašlí za úkol, to teď dává jenom 20. Jestli by to mělo být až do konce, tak to balím. Nebudu při výzkumu provincie - hodně přes 50 hodin - čekat na 20 mašlí. Nevíte jak to...
  9. joskap

    Diskuze Kouzlo zimy

    Jen pro zajímavost, v pátek a dnes ráno jsem dostal do úkolů 5x vyrob takové, nebo takové zboží a to ve velikostech, že ho ve svých manufakturách vyrábím na dvakrát. Jsem ve třinácté kapitole a zatím mi na hru včetně turnajů ap. stačili např. 3 manufaktury Mramoru. To znamená, že každých šest...
  10. joskap

    Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    Ahoj,měl bych malinkatý nápad a tak bych se rád zeptal zda to jde. Minule mě dost zdržovaly úkoly s podmínkou min. lvl. Co kdyby jsem před začátkem eventu pomocí teleportace uklidil např. budovy manufaktury na mramor ( mám 3 na lvl 25 ) a místo nich pok postavil třeba 20 manufaktur v lvl1...
  11. joskap

    Diskuze Podzimní zvířetník

    ahoj, tak taky jeden poznatek - dnes mi přišel 8x za sebou max přes jeden úkol - získej 7 relikvií a jsem hotov ve výrobě není momentálně nabídka, turnajové kolo až ráno a na provincii čekám kolem 50 hod.
  12. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    Alatriste ne, to ne netrápí, je to hra a nejde o život, Já jsem jenom hodně hravej, věnuji hře dost času (protože ho má) a pak mě štve, když nevidím za tou snahou výsledek, ale musím spoléhat na náhodu. Jinak pohoda Určitě máš pravdu, jenže já jsem hrál jak jsem zvyklí a dělal jsem dvě, dvě a...
  13. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    předchozí článek: a já jsem si myslel, asi omyl, že nekonečná řada je tady proto, aby Ti kteří mají víc času a tím pádem jedou rychleji, nemuseli od půlky eventu přestat hrát, protože už neměli co. A chyba, mám co hrát, bohužel nemohu, páč úkoly tak nějak nejdou udělat. Ještě jednou zopakuji ...
  14. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    získal jsem třetí Ráj mořských panen, ale už asi nebudu dál pokračovat. Dnešek mi to dost otrávil. Objel jsem 2x poslední segment a dostal jsem 2x stejné úkoly na provincie, což znamená až 10 provincií. Dokončí dvě provincie, tomu se nedá uhnout - vyzkoumej jednu provincii nebo vylepši dvě...
  15. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    jen pro info: po sedmé jsem objel poslední segment a bez urychlovačů by to prostě nešlo. Ani úkoly se neopakují pravidelně, ale opět zcela náhodně - 1. 19 x obyčejné nástroje 2. 25 x nápoje 3a. 6 x libovolné kouzlo (3x) 3b. 900 úlomků kouzel (4x) 4a. 40 VB (4x) 4b. dokonči 2 provincie...
  16. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    no jo, Vy jste daleko, ale ne každý je na tom jako Vy. Jinak, nabrečel jsem se tady dost, přesto jsem Event dojel a teď jsem začal kolečka. I tak se mi model s náhodným výběrem úkolů nelíbí. Není to až tak o taktice a časových možnostech, ale dle mě o štěstí. Já jsem některé úkoly v segmentu...
  17. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    Ahoj, nejblbější úkol je dokončování provincií. Jakmile např. mě dojdou, 4 dny se ani nepohnu. Proto jsem se při otvírání mušlí zaměříl na 18 - možno získat 2x dvou hodinový urychlovač a na 85 - možno získat 4x osmi hodinový urychlovač a při troše štěstí si jimi pomoci
  18. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    jsem rád, že to tady někdo čte. Tak mi prosím prozraď, jaké že to jsou urychlovače - 6 x 10 min., 7 x 1 hod. a to ještě málo kdy. Na 48 hod. průzkumu hodně malá náplast. A to že se jednou, dvakrát za půl roku objeví i více hodinovka je jen legrace. To nikomu nepodsouvám, to je fakt dovolím si...
  19. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    Ano to vím, ale doposavad to plus, mínus sedělo. Toto je loterie. A např. "dokonči provincii" je 8x a to v posledním segmentu s možností opakování, kdo ví kolik hráčů si připraví 10, 12, 14 provincií dopředu. Protože jelikož tento úkol nemá alternativu, tak pokud už provincii nemám a objeví se...
  20. joskap

    Diskuze Letní mořské panny

    ještě jednou zde napíši a pak budu hrát jak to půjde: vím že jsou možné změny, přesto - dle iDavise jsem měl odehrát v 6 segmentu 14 úkolů, nakonec jsem jich odehrál 18. Úkoly byly složeny ze 4 různých segmentů, ale úkoly ze 6 segmentu jsem ani všechny nevyužil. A to nejlepší nakonec - objevila...
Nahoru