• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

DeletedUser4530

Guest
Co bych psal. Chybí mi sety.
Přiznávám že koncept rozvíjejících budov je fajn.
Ale solidní set, byl solidní set...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
Klimoriz: jde spíš o to, že si to neumíš spočítat, já vidím v kapitole elfů na 9.lvl kolem osm a půl K, to by se jedný T1 mělo vyrovnat ne ? 10. lvl dáš taky, manufaktury se Ti budou zvětšovat, RAJ zůstane na 16 polích.
 

DeletedUser5729

Guest
@voyager-1 Pisu co vidim-9lvl(nepostavena) 3k 1surky denne.Jaka vyhoda kdyz denne u obchodnika koupim za prebytek 5k prken a mramoru a navic bez zabrani prostoru?Nak nerozumim co mam pocitat......?

//Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5729

Guest
No a prave to mi fakt prijde neatraktivni k postaveni.Proto sem se ptal na klasicky setovy event.Tohle mnozstvi mam u obchodnika za par susnu ;)
 

ElfNostradamus

Veterán
Zdravím...tak akvárium již stojí v plné své kráse :) každodenní bezplatné exkurse nejsou časově omezeny, jen prosím nesahejte na vystavené exponáty, nijak je nelekejte, moc se o ně a s nimi netřete či neprovádějte jiné kopulační pohyby....kdo má furt ty jikry potom ve městě uklízet :) Děkuji za pochopení :)
 

Ludi

Veterán
I já jsem Ráj už postavila i ve velkém městě. Mám ho zatím jen na 8, protože jsem nějaké ty bodíky vyplácala na urychlovače, ale 10 lv do konce eventu v pohodě zvládnu. Je to krásná budova. Jistě, u obchodníka to mám taky, ale vlastně není důvod, proč budovu nepostavit, když se najde místo. Pár lidí, kultura a VB se hodí. Vymazat se to dá vždycky a craftit se dají i jiné věci.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> Jo ták, já zapomněl, že to vlastně chce orky jako platidlo, já stratégy jako elf vůbec nestavím, resp. teď na ně trochu přecházím díky budovám z akademie a událostí, jinak se produkce na cvičišti u mě nekonečně vleče. Na orky by to možná chtělo Kovárnu hrdinů.
 

DeletedUser4530

Guest
OT:Nevím jak u elfů, ale u lidí to považuji za nezbytnou jednotku....
Ale každého věc :)
 

DeletedUser4336

Guest
Tak jsem to zkoušel, a vůbec bych se nebál. Panny na sebe nenechají totiž vůbec sáhnout. A jikry mají velice speciální využití, vy ještě nevíte, že si na pláži orkové otevřeli krámek s orčími specialitami? A mezi žhavou novinku patří orčí panenský kaviárek.
 

joskap

Znalec fóra
jen pro info: po sedmé jsem objel poslední segment a bez urychlovačů by to prostě nešlo. Ani úkoly se neopakují pravidelně, ale opět zcela náhodně -
1. 19 x obyčejné nástroje
2. 25 x nápoje
3a. 6 x libovolné kouzlo (3x)
3b. 900 úlomků kouzel (4x)
4a. 40 VB (4x)
4b. dokonči 2 provincie (3x)
5a. prozkoumej 1 provincii, nebo vylepši 2 budovy na lvl 14 a výše (6x)
5b. 30 VB (1x)
6a. vyřeš 10 střetů, nebo 50 turnajových střetů (4x) pokud není turnaj znamená to další 2 provincie
6b. 15 x opar vidění (2x)
7a. 30 VB (3x)
7b. nějaké množství jednotek (4x)
8a. 7 x ZBM 3 hod. (4x) ZBM - základní bonusová manufaktura
8b. 9 x ZBM 9 hod. (3x)
9a. 4 x ZBM 24 hod. (4x)
9b. 5 x ZBM 48 hod. (3x)
10a. 5 x ZBM 3 hod. (5x)
10b. 9 x ZBM 9 hod. (2x)
na výrobu se dá připravit, tady pokud máte místo. Ale pokud se Vám sejde 5 provincií v jednom kole máte vystaráno. V mém případě bez urychlovačů by to znamenalo stop na deset dní. Někdo napíše, tak si zvedej budovy. Fajn nápad, ušetřím dvě provincie, bohužel mi už žádné budovy nezbyly a na další nemám místo. A poslední věc. Už se mi taky stalo, že jsem za jedno kolo utratil 100 VB. Jinak celkem pravidelně 60 - 70 VB. Možná mi někdo poradí kde je mám brát.Ale nepište že z provincií (došli). :mad::mad::):):)
 

chirazka

Znalec fóra
Náhodné a opakující úkoly je dobrá myšlenka má to však i negativa.
Dělám poslední segment úkolů a je pro mě celkem problém s některými úkoly, neberte to jako stížnost ale spíše k zamyšlení....
Na konci výzkumu jsem několik měsíců a od té doby proběhlo několik eventů kde byla nutnost vylepšit budovy, na konci už není prakticky co vylepšovat a to co jsem měla je díky pár opakujícím úkolům pryč (stavím proto něco co nepotřebuji a díky místu si to mohu zatím dovolit). Další věc, která mě celkem brzdí je dokonči dvě provincie, na tento event. jsem měla přes 10 volných provincií, opravdu nemám problém s bojem nebo surovinami jde spíš o to, že se mi úkol objeví několikrát a průzkum jedné trvá přes 75 hodin, urychlovat nemá smysl po pár úkolech je ten samý úkol zpět.
Co se týká odměn jdu hlavně po urychlovačích, portálových bonusech a VB do divů, 3x se mi podařilo získat 500 korálů. Otvírám přednostně mušle za 142, 85 a 18
 

DeletedUser4291

Guest
I já jsem Ráj už postavila i ve velkém městě. Mám ho zatím jen na 8, protože jsem nějaké ty bodíky vyplácala na urychlovače, ale 10 lv do konce eventu v pohodě zvládnu. Je to krásná budova. Jistě, u obchodníka to mám taky, ale vlastně není důvod, proč budovu nepostavit, když se najde místo. Pár lidí, kultura a VB se hodí. Vymazat se to dá vždycky a craftit se dají i jiné věci.
Ty už máš Ráj na 8...? to jsi musela nasbírat tak 8 až 9 tisíc korálů...? Jak to lidi děláte... já mám teprve nasbíráno 4500 korálů jsem ve 12 etapě a věnuji se tomu každý den... sakra kde dělám chybu...:D
 

DeletedUser4530

Guest
@joskap : Čistě ze zvědavosti jsem se byl podívat, a musím souhlasit s Lovcem krys.
Mít ve vílách kulturky ze III. případně mraky kultur z V. to není zrovna moc ekonomické.
PS:A našel jsem tě kousek na mapě od sebe. Tak jsem ti rovnou hodil sousedskou. :)
@Heromoss : Já jsem v 8.mém segmentu a mám skoro 5k korálů. A to jsem už utrácel.
Asi někde děláš vážně chybu.. :D
 

Ludi

Veterán
Ty už máš Ráj na 8...? to jsi musela nasbírat tak 8 až 9 tisíc korálů...? Jak to lidi děláte... já mám teprve nasbíráno 4500 korálů jsem ve 12 etapě a věnuji se tomu každý den... sakra kde dělám chybu...:D
Já vůbec nevím, kolik jsem celkově nasbírala, protože už jsem dost utratila právě na urychlovače, ale stále mi něco rozumného zbylo ;).
Ve v městě na CZ2 mám hodně místa, základní bonus elfské prkna, tak se mi úkoly plní dobře.
Na CZ1, kde mám malé město a základní bonus na ocel, tam jsem na tom o poznání hůř :)
Když máš 4500 bodů, tak bys na 10lv měl Ráj zvládnout.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Ono hodně záleží na tom, kolik má hráč připraveno provincií, místa a dále na náhodě - jak často dostává úkoly, které jsou pro něj brzdou (jak já nesnáším úkol získej x oparů vidění, když tam zrovna 2 dny po sobě vkuse mám samý odpad).
Např. na cz1 jsem v předposledním segmentu (přes 5k korálů) a na cz2 už jsem překročil 10k (tam se mi to s místem po půlčících dělá přímo luxusně, v podstatě mě zdržují jen úkoly na opary, vylepšení budov a zisk 6 kouzel(pokud padne ve dnech, kdy neběží turnaj), ostatní úkoly mám připravené předem, akorát mi dochází požehnání na VB z toho neustálého dávání 30-40 VB do divů).
 

DeletedUser6138

Guest
Já jedu po druhý aguahause :D,ale už stojím.Naskočil my úkol:Utratit 30VB do divu,hned na to,kup 30VB.VB došli a kupovat nebudu.Pro mne není budova atraktivní,za 1VB dávám 680k peněz :/ Event začal když jsem čerstvě vstoupil k elfům,místo na dílny a manufaktury nebyl problém.Už pojedu na pohodu :D
 

Přílohy

  • IMG_20190813_134135.jpg
    IMG_20190813_134135.jpg
    169,7 KB · Zobrazení: 72

iDavis

Legenda
Ja by som sa toho kupovania VB nebál (hovorím o kupovaní za mince). U mňa stoji jedno zhruba 1,8M a poznám hráčov ktorí majú toho niekoľkonásobok. Cena sa už síce nikdy nezníži, ale stále sa nám zvyšujú príjmy (rastie výnos z obytiek a kapacita sídla (teda aj sila požehnání)) a tieto navýšenia sú väčšie než len tých 500 mincí za 1 VB.
A to ešte nehovoriac o tom, že mi neustále prekypuje kapacita mincí. Tu mám na vyber z troch možností:
- kúpiť VB
- kúpiť niečo od obchodníka
- nekúpiť nič (v tomto prípade mince prepadnú, tj. ako by ma to nič stálo niečo z možností vyššie)
A myslím si, že po zvážení týchto 3 možností najlepšie vychádzajú tie VB.
 
Nahoru