• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

joskap

Znalec fóra
no jo, Vy jste daleko, ale ne každý je na tom jako Vy. Jinak, nabrečel jsem se tady dost, přesto jsem Event dojel a teď jsem začal kolečka. I tak se mi model s náhodným výběrem úkolů nelíbí. Není to až tak o taktice a časových možnostech, ale dle mě o štěstí. Já jsem některé úkoly v segmentu dělal i několikrát, některé vůbec ( a měl jsem štěstí ). Navíc jsem při výběru škeblí bral ty, pokud to šlo, které dávají urychlení a opět mi to vycházelo. Ne každý ale bude mít tu kliku.

ještě k těm oparům vidění, i zde lze použít urychlovače
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Nový systém úkolů je vážně dobrý, jen nesmí padat mizerné úkoly, ale to je jako když z truhel padají mizerné odměny. Opary mi nijak nevadí, pokud někomu vadí že nemá co kloudného vyřemeslničit, tak ale výroba z dostavěných manufaktur je taky zcela jalová, těch pár relikvií mi nepřijde jako nějaká ztráta. Horší je to s přibýváním magických kaktusů ;-).
 

Lovec Krys

Legenda
@joskap Souhlasím s tím, že to je i o štěstí.
Opary vidění - urychlovači lze urychlit samotné craftění a výrobu spojovacího činidla, ale nelze jimi urychlit cyklus výměny receptů, to lze jen za diamanty. A když tam člověk chytne několikrát za sebou nějaký odpad, tak mu nezbývá nic jiného než počkat (nebo plýtvat a craftit ten odpad, pokud mu to tak moc stojí za to).
 

luterina

Veterán
@voyager-1 , u lidí v kap. elfů produkce prkna 7826 (běžná 910 + síla relikvií 6370 + bonus z divu 546) a ráj mp na 10 by mně dal celkem zboží méně 6100, vezmu li v potaz že mnf na prkna mám 18 polí a ráj je 16 polí - rozdíl jen 2 políčka, tak je to pořád na počet polí méně než dává ta manufaktura a jak je výše napsané to co za den dává ráj nakoupím u obchodníka za mince nebo kladívka na ani ne 7 kliknutí, lasička dává z druhů produktů v podstatě totéž co ráj ale je tak 2 x štědřejší, tedy kde smysl ten ráj stavět má je v nižších kapitolách, na betě jsem právě dokončila 2 kap. a tam by už ta výroba byla znatelná, ve vyšších kapitolách si myslím by nebyla ani poznat a stavět něco co má horší hodnoty než co už ve městě mám by mně přišlo kontraproduktivní, když se snažím město co nejvíc komprimovat, no uvidím jestli vůbec dosáhnu na 9 artefaktů abych jí na tu 10 dostala a zda li se její hodnoty na vyšší ještě nezmění aby se nemusela vedle některých jiných stydět a nebyla jen pro krásu, ale stála i hrdě za to co dává... :)
(opr. ..Ráj MP dal více - 9129 zboží, viz. příspěvek níže)

@iDavis i já počítám s tím, že ti co nikam nepospíchají ještě budou rádi, že si další nepostavené budovy fénixe v inventáři ponechali, já tedy udělala asi chybu, že jsem v jednom městě jednoho rozkraftila, tak nějak čuju že možná za nějaký čas budu litovat, teď už si ale raději nechávám všechny ty rozvíjející se budovy :):):)

P.S. pořád mi leží v hlavě, na betu jsem se přihlásila původně jen ze zvědavosti na Věž, ale město mi tam teď díky eventu a z mušliček + denním odměnám (30 x 1h urychlovač super!!!) roste jako z vody a dobře se mu daří, jenže přijdou turnaje a bez Ohniváka co si takový hráč počne?..jestli budou mít i nově zaregistrovaní hráči mít možnost ještě ohniváka někdy získat, protože bez něj ty turnaje budou dost na pytel :(

P.P.S. jako náhrada za staré popkulturky a zatím TOP např. za Hnízdo fénixe (stejné rozměry) mě potěšila nejvíc a ještě dlouho těšit bude ta rekreační Bublina, děkuji moooooc :rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Tak snad žádné další protahování ptáků a artefaktů k nim nebude. Na druhou stranu, kdyby to chtěli zopakovat, můžou to samé udělat i s ptáky třeba za rok, takže by neměl být problém. Ovšem nevím kam by se hra dostala, pokud někdo tyhle budovy staví a jiný ne, jsou mezi tím neskutečné rozdíly, a přece jen se nejedná o běžné stavitelné budovy, moc v to nevěřím.
 

aikomi

Mistr slova
Tak už jsem najela na poslední opakující se úkoly. Jsem zvědavá, jak to půjde a jaké mi budou padat úkoly. Teď mám nasetreno cca kolem 6900 korálů. Za mne spokojenost.
Jen bych uvítala, kdyby padalo minimum opary, či úlomky, i když sice craftim, tak zrovna mám bídne zisky a beru kde co.... :confused:
 

DeletedUser4149

Guest
Já osobně za sebe jen pár vět. Za prvé hlavní budova eventu pro mně není nijak zvlášť zajímavá. Tudíž není o co "bojovat". Za druhé už delší dobu přemýšlím jestli vůbec má cenu věnovat se události kde nachoda určuje odměnu. Osobně bych radši bral odměny za snahu a účast. Za třetí budovy jsou velké a místa je vždy málo tak volba je jasná... Čekám na studánky a doufám, že se na mně usměje štěstí. Nic jiného mi totiž nezbývá :)
 

DeletedUser6138

Guest
Dostal jsem se na opakující úkoly už 3x po sobě a úkoly mám:

1,:19xnapoj
2,:15x obyč.nástroje
3,:9x opar
4,:ziskej 700ulomku
5,:9xsadu nástrojů
6,:7xstřet nebo 35turnajovych
7,:ziskej 3,5M peněz
8,:4xsousedska výpomoc
9,:9xobdivuhodny oltář

:)docela dobrý výběr systémem.Jsem spokojen.
 

Lovec Krys

Legenda
Podle seznamu úkolů to nevypadá na finální 64. řadu - tam žádná sousedská výpomoc, peníze ani jednodenní dílny nejsou. To vypadá tak na 60. nebo 62. řadu.
Samozřejmě nemohu ručit za to, že to někdo v nižším věku nemá jinak (na 64. řadě jsem zatím na betě a na cz2 - obě tyto města jsou na začátku elementálů), ale přinejmenším část těch úkolů v seznamu mám na cz1 v přesně takovém znění jako 62. řadu.
 

Sycorax

Učedník
Na betě jsem v 3. kapitole a opakovatelné úkoly(64 korálů) jedu podruhé. Vychází to přesně podle návodu @iDavis .
@luterina Ohnivák mi na betě také moc chybí. Nevěřím, že bude znovu za rok. Ale spíš doufám, že nové zvířátko bude mít také variantu pro bojovníky. Podle přepisu živého vysílání od i Davise:
....A čo je viac, na obzore je nová udalosť, v ktorej plánujeme predstaviť nové zvieratá.
Těším se na další zvíře :)
 

luterina

Veterán
@voyager-1 , u lidí v kap. elfů produkce prkna 7826 (běžná 910 + síla relikvií 6370 + bonus z divu 546) a ráj mp na 10 by mně dal celkem zboží méně 6100, vezmu li v potaz že mnf na prkna mám 18 polí a ráj je 16 polí - rozdíl jen 2 políčka, tak je to pořád na počet polí méně než dává ta manufaktura

Opravuji, musím se omluvit, špatně jsem se podívala a tedy je to tak, že Ráj MP dává na počet polí více než T1 bonus mnf a to celkem 9129 zboží (vs. z b-mnf 7826, kap. Lesních elfů), což už je lepší vzhledem k tomu, že ještě dává 3vb, pop + kult, ale pořád je v produkci horší než co dává obdobně produkcí i velikostí budova Lasička: 17400 zboží a 1vb pop + kult, tedy pořád si nejsem moc jistá, jestli stavět či nestavět ??? něco, co je sice výkonnější než bonus mnf, ale při tom (co do ušetření místa vzhledem k výnosu) mnohem nevýhodnější, než co už ve městě (Lasičku) mám a když už bych tedy chtěla stavět (a sypat do toho KR každou kapitolu) a ráda bych takovou další, tak když ne lepší, tak alespoň budovu s hodnotami obdobného výkonu.

@Sycorax , děkuji za povzbuzení, už se těším :)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@luterina Já asi Ráj MP postavím (ve městě,co jsem v konstruktech) s tím, že pokud budu potřebovat místo, zase ho zbourám. Ale ještě jsem se úplně nerozhodla.
V malém městě na CZ1 mi naopak hodně pomůže.
Není vždycky posvícení, že bychom dostali nějakou super skvělou budovu, takže pokud se objeví něco lepšího klidně se to vymění nebo dokonce vymaže.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@Ludi, minulý event jsem psala že Stonehenge stavět nebudu, ale měla jsem místo a myslím že i něco hodnot na ní nakonec přidali a i když jí mám rozvinutou jen na 7, tak jsem teď za ní ráda, vstoupila jsem do Lesních elfů a ona dává celkem slušné množství many + ty další bonusy, no ještě uvidím kolik se mi podaří získat artefaktů a rozhodnu se asi až po eventu, je možné že např. i na Ráji MP něco hodnot přidají a artefaktů bude dost - ten systém úkolů mi přijde fajn, tak tomu dám ještě čas.:)

Jó mít všechny ty rozvíjející se budovy a na 10, to by byla užitečná a moc pěkná sbírka.:rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5474

Guest
Tak jsem se nakonec rozhodl, že pokud ráj dostanu na 9-10 lvl, tak ho postavím a zbourám místo toho jednu manufakturu + jednu obytku a za ušetřené místo nejspíš postavím druhou zbrojnici, protože poslední dobou začínám vyrábět orky stratégy a produkce orků nestíhá :)
 

DeletedUser4336

Guest
mohyla98 >> Zbrojnice ti ale jen protáhne frontu, rychlost produkce orků ti nezvýší, tu může až div Vítězné prameny z konce elementálů.
 

DeletedUser5729

Guest
Za kazdy event jenom diky,ale......Raj MP by mi dal 3k 1surovin denne na 9lvl!?Budu koncit elfy a to me ma motivovat k vystavbe?Nemyslim to vubec zle,ale doted mam sety z karnevalu a zimy a ty jsou o bambilion procent lepsi.Budou jeste klasicke eventy,nebo nastala doba rozcarovavani ziskanych budov?
 
Nahoru