• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser5300

Guest
takže paráda. Změní mi úkol jen tak bez upozornění. Měl jsem 3x sadu nástrojů, vyplácal jsem na to urychlovače a oni to chytráci změní. Takže sada k ničemu a jsem bez urychlovačů. ..... A na supportu mi odpověděli, že na to mají vývojáři nárok, wtf? Bez jakékoliv kompenzace tě oberou??????
 

DeletedUser5987

Guest
[QUOTE="redking123, O gábl se nebojím, 4 holky ze společenství makaj v nějakým velikánským zverimexu, můžou nosit gábl pro brtníka místo výpomoci, jsem klidnej :) Stejně stav činidel : 0, jako asi většina...
 

luterina

Veterán
Doporučujem vám pozrieť sa na email, ako vždy aj tentokrát posielali darček 100 zlatých kľúčov (mám to dokonca v hlavnej pošte).

dívala jsem se včera i dnes a to všude včetně hromadných a spamů a ten mail se 100klíči nemám, přes to, že zasílání mailů v nastavení zaškrtnuté mám :(

no a nemuseli byste se na betě tak snažit, je jasné, že data jsou neúprosná, jak vykazují ve sběru klíčů moc velkou rychlost tak brzdí :D ..teď budete muset hodně lamentovat aby těch 80 klíčů aspoň trochu zvedli :D ..jinak asi hrozí že přijdou o hráče :mad:

jinak úkoly těžké, lehké, řeším co přijde tak abych za každou cenu splnila, co nemám, hledám jak získat jinde nebo jinak a když už není nazbyt tak např. výrobu nebo opary či relikvie v akademii vykoupím za dia, které mám štědře a stále na event stačí ze studánek :) myslím že zábava je právě i to, vykoumat jak přesně a co nejefektivněji úkol splnit a který přednostně a na který si na jeho splnění počkat, za mě mám v tom tu pravou ryzí možnost využít svůj talent na tu správnou strategii ;):)

určitě to nevzdávejte! nemáte vylepšené manufaktury nebo dílny na požadovaný level? i to může být výzva strategie jak na jejich vylepšení získat obyvatelstvo a prostředky..., kolikrát už jsem to chtěla vzdát, ale nakonec jsem i beznadějnou výzvu přijala a najednou to šlo, např. vytočila jsem si několikrát po sobě výborné ceny a náhle jsem byla v získání artefaktů napřed od jiných měst kde jsem měla daleko více splněných úkolů...., stále je to nejvíc o tom mít filipa a v točení truhliček o štěstí :) tak s chutí do toho a všem přeji v eventu jak na odměny tak i na úkoly štěstí! :):):)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5154

Guest
Momentálně 4x po sobě vyřeš 7 střetů nebo 35 turnajových... všechny klíče vypráskaný na urychlovače, teď už můžu jen čekat.
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak to jsem na tom ještě dobře, o nic jsem nepřišla, protože jsem nezahájila úkol. Vlastně přišla... O náladu, když jsem zjistila, že mám to samé zpátky :oops:

Oznámení od Forsetiho (před 50 minutami, v oznámeních...):

Šance na úkol vyžadující produkce z dílen určité úrovně byla snížena v průměru o 30%.
To znamená že budete mít nižší šanci dostat úkol, který vyžaduje produkci s minimální úrovní budov. Tato změna také znamená, že se ostatní úkoly budou objevovat častěji, čímž se sníží časová náročnost díky menšímu výskytu těchto produkcí. Jelikož jsme událost připravovali s ohledem na častější výskyt těchto těžších úkolů, došlo ke snížení zlatých klíčů, které lze získat, a to na 80. A to z toho důvodu, že díky menšímu výskytu těžších úkolů lze během trvání události dokončit mnohem více úkolů v dané úkolové linii.


O mizejících úkolech ani slovo... :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

joskap

Znalec fóra
ahoj, tak taky jeden poznatek - dnes mi přišel 8x za sebou max přes jeden úkol - získej 7 relikvií a jsem hotov ve výrobě není momentálně nabídka, turnajové kolo až ráno a na provincii čekám kolem 50 hod.
 

luterina

Veterán
@joskap , tak tomu říkám jó smůla..., já ten úkol měla také a proložený výzkumy provincií a to jen 4 x za sebou..., jako smolař, vyhrál jsi, gratuluji :D ..a mám tam na opakovačku střety - ještě že je turnaj :)
 

DeletedUser5695

Guest
tak u mě se pravidelně opakovaně střídalo 35 střetů s 15 opary, proložených 24 hod dílnami, zachránilo mě 5 rozpracovaných technologií a turnajové bonusy (stromky a zbrojíř), snížení max na 80 klíčů mi dost vadí.......
 

redking123

Pokročilý žák
Tak ziskavat 7 relikvii, tak si piskam, to jsou 2 provincie v turnaji. Ja dostavam 5/25 stretu, 15 oparu. Jo dneska jsem jeste kupoval 10 VB a daval 31k zeleza + 9h dilny - to jsou ty normalnejsi ukoly, jinak furt jen strety a opary. Provincie pomalu dochazeji, cinidla dosla a vyrabeji se pomalu. Mozna zvolnit a vyckat jestli se to nejak stabilizuje (nebo to bude az do konce takovy vopruz).
Jak uz jsem psal, kratsi vyrobu jak 9hodin jsem jeste nedostal.
Tohle neni tezky event, tohle je cisty vopruz a zoufalstvi.
Tedka cekam na dodelani dalsich 15 oparu. Co asi muze nasledovat za dalsi ukol ? :(
 

Prealiena

Velmistr písma
3x po sobě vycvičit 3 oddíly, to abych si celý den nevybírala vojsko z budov ani z divů. S turnajem se to moc nesnáší, nestíhám doplňovat, když musím mít prostoje ve výcviku.
 

iDavis

Legenda
Ja som hranie turnaju prispôsobil udalosti - hrám len vtedy, keď mám na to úlohu (relikvie alebo strety). Oni sa mi objavujú dosť často takže o nízky výkon v turnaji sa asi báť nemusím, práve naopak, provincií na mape nie je veľa, takže tam to treba šetriť.

O oparoch ani nehovorím, je to blaho, keď sa v ponuke receptov objaví přídel zásob 100% (ten dáva presne 15).
 

DeletedUser2455

Guest
Je to docela mazec, hrnu věž - na urychlovače, na oprar! páč průskum provincie (8800 000- 3 dny?) Přesto jsem zoufalý optimista!
Brtníka snad uplácám na 7možnáá - vosum Pak to snad zachrání DS.
 

DeletedUser467

Guest
Já se na to celkem těšila, že nebudu muset přistavovat hromadu budov na lvl 1 a vyrábět v nich hromadu výrob, ale zatím jenom na střídačku zkoumám provincie, cvičím jednotky a sbírám relikvie. Rozmanitost v úkolech strašně malá. To moc zábavné není. Navíc ta dnešní úprava je k horšímu, ne k lepšímu. Tohle se moc nepovedlo.

Raději bych byla pro pevný počet úkolů jak tenhle random systém, co mi tam pořád dokola cpe to samý (a klidně ať je k tomu i ta výroba omezena úrovní manufaktur/dílen).
 

DeletedUser5154

Guest
@Thespia Kdyby zůstali při starém a točilo se např 10 úkolů dokola s tím že, by udělali, možnost A a B úkolu, aby v tom byla trošku nějaká ta rozmanitost, tak by bylo vše v pohodě. Takhle je to o tom komu méněkrát padne dokončování střetů nebo 15 oparů.Z nějakého o důvodu se vývojáři vydali touhle cestou. Snad při příštím eventu se vrátí vše do starých kolejích.

// Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Systém v mořských pannách byl až příliš jednoduchý a oni určitě nemají zájem na tom, aby jsi natunil všechny tři medvědy na max během eventu.
 

DeletedUser2988

Guest
Jenže s tímhle stylem ukolu budeme rádi, kdyz budeme mit 1 medveda na 8. levelu...
 
Nahoru