• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Vicky1177

Mistr slova
@donutka Moje řeč. Jestli mi přidají o 30 procent více střetů, tak znechucena s eventem končím. Nejdřív "provincie/technologie/opar" změněno na zásoby. Po splnění zásob opět "P/T/O". Pak 5 střetů / 25 turnajových střetů hned následováno "vyřeš 3 střety nebo 3 střety ve věži". Věž ale až ráno, dodělala jsem prvního bosse a neurychluju... :rolleyes:
 

DeletedUser5729

Guest
Kde jsou klasické eventy na které jsem se vždy těšil?Snaha o získání všech budov do setu a ten feeling je totalně pryč.Asi sem divnej,ale tenhle system vymyšlenejch ťuťuňuňu mrzáku na naboostování mě fakt nebere.Xtej event stylu dolevluj něco...Příště budou veverky?Netvrdim že “budovy” jsou špatné(zisky),ale....INNO už musí začít víc naslouchat hráčům jinak to pujde do zadele.....
 

DeletedUser2988

Guest
Dnes po 8. 15X OPAR, teď jsem tam měla zase bordel za 1 - 3 opary, tak si kliknu na diamanty, abych urychlila rotaci v akademii a objevi se mi tam tohle... tak nevim, jestli jim to asi prijde vtipne
 

Přílohy

  • IMG_20190925_210545.png
    IMG_20190925_210545.png
    195 KB · Zobrazení: 109

DeletedUser5154

Guest
Systém v mořských pannách byl až příliš jednoduchý a oni určitě nemají zájem na tom, aby jsi natunil všechny tři medvědy na max během eventu.
To je zase pravda, ale upřímně tady tenhle styl mě flustruje, event mořských panen byla alespoň zábava.
 

DeletedUser4680

Guest
donutka zku znovu DIA, vzdy muze byt lepe ale ta kombinace je hrozna :)
 

Vicky1177

Mistr slova
No tak teď to rozštípli totálně.
Nejdřív vyrob 3x sada nástrojů, to bez problémů, jen kdyby to nebyla 24 hodinovka. :rolleyes:
A ještě sféra za 142, co ignoruje stejně jako v minulém eventu termín "nejvyšší pravděpodobnost" a dá mi mizerných 20 :kp:.
Takže dobrou noc, přátelé...
 

DeletedUser5987

Guest
redking123 No vidíš, ještě 3 bodíky a máš to.:) Já jsem tam vždy koukal, jak bylo něco za vysoký body, hned jsem to vzal a hold nevybíral, než ten úkol přišel, ale když pak přišel zas a pak zas, bylo po srandě, někdy jsem urychlil provincie, ale 40 h časovačů na 1nu, kde je brát a nekrást. Teda klidně bych i kradl, kdyby bylo kde...

BTW Ta náhodnost a štěstí je až přehnaně % nevyrovnané. Včera jsem měl volno a věnoval tomu celý den. Výsledek je hodně zajímavej. Na hlavním účtu mám medvěda 3 lvl. Na účtu, který je ve 4tém věku, na lvlu 8. To je pekelnej rozdíl... Snažím se jet co nejvíc za 142 a na malém účtu mi padlo už asi 6 x 500 klíčů. Na hlavním 0. Dnes mám ještě volno, tak jestli to tak bude pokračovat, jdu se ožrat a do práce nejdu ani zítra :mad:

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3460

Guest
Náhodnosť úloh, 5krát po sebe získaj 7 relikvii. Pri vyšších kapitolách kde priezkum trvá 44 hodín je to na odradenie. A to sú počiatočné úlohy.
 

DeletedUser3221

Guest
@pattkko Však teď je turnaj, to je mnohem snazší dělat relikvie tam. Jako jsou tam strašný úlohy, ale zrovna tuhle bych k nim neřadil
 

Green Jane

Šéfkuchař
Taky se vám stalo , že jste dostali úkol v angličtině ? Mně už třikrát .Ne že by mně to nějak vadilo , ale nemyslím si , že by všichni hráči tento jazyk ovládali . (i když - v dnešní době) člověk neví ... :confused::D:D:D
 

DeletedUser2988

Guest
Jo, asi uz 6 úkolů jsem mela anglicky, jeden jsem spatne pochopila a vyplacala urychlovace zbytecne xD
 

DeletedUser5154

Guest
Tak dnes už mi to 3x protočilo 7 střetů nebo 35 turnajových se získáním 9 relikvií, to se nedá zvládat, když chce každý střet 20K surovin 3 úrovně.
 

DeletedUser2988

Guest
Ja jsem si rekla, ze uz na to kaslu, pokud se nezmeni ukoly... zas tak moc, respektive nic, z eventu nepotřebuji
 
Nahoru