• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser5987

Guest
v pohodě, jde to jako másle, alespoň na prckách.. medvěd.jpg
 

DeletedUser5154

Guest
Victorious1722: To jsem nevěděl, nevím kdy přesně ta změna přišla, takže těžko říct, protože jsem pak 1 den stál kvůli sadám.
Já si myslím že by s tím mohli ještě nějak čachrovat, samozřejmě, bez toho, aby nám někdo něco oznámil. (to by také mohli hodit nějaké oznámení do hry) Ale jen ať to tu všechno zazní a snad se to dostane pak i výš.
 

DeletedUser5987

Guest
[QUOTE="KerberosGwinblane, Psali to tady :) včera Forseti do oznámení .
 

ElfNostradamus

Veterán
Nemyslím si, že by někdo z vývojářů detailně pročítal běžnou diskusi na serverech, kromě zde našeho dohlížejícího administrátora. Kvůli zpětné vazbě jsou tu ale jiná aktivní již předepsaná témata např. Nápady a návrhy, tam to asi může více vše připomínané padnout na úrodnou půdu. Zde opravdu asi pláčeme na špatném hrobě.
... co mne osobně překvapuje je, že na Betě běží událost již 17.dnem a za 14 dní přišly pouze některé spíše kosmetické změny eventu a ty hlavní kotrmelce se začaly dít až po spuštění na živých ostatních všech světových serverech....klidně mohli s celkovým spuštěním i dalších pár dní počkat a nejdříve opětovně vyzkoušet na testovací Betě a počkat na zpětnou vazbu...takto je z toho více méně blamáž a skoro z toho vychází, že původní záměr nakonec vypadal lépe, co do rotace byt´náročných úkolů, hlavně co se potom týká zisků klíčů v posledních sekcích úkolů. Záměr s vylepšenýma dílnama a T1 byl znám dlouho dopředu a většina se mohla na vše připravit a někteří i tak učinili nebo právě i činili a vylepšovali počty tak i levely potřebných budov.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@ElfNostradamus
V úvodu této diskuze i v celkovém info o eventu nás Forseti vybídl, ať právě do této diskuze píšeme své názory a postřehy na event. Takže toto je to pravé místo, kde se k tomu vyjádřit. A přeci jen doufám, že Forseti to občas čte a nějakou zpětnou vazbu vývojářům poskytne.
A teď si představte, ty naštvané komentáře z celého světa... Stačí jen tak někdy nakouknout na fórum bety ...

Jen bych ráda, kdyby nezapadl návrh Lovce Krys na možnost vylepšení náhodného algoritmu úloh na str 5 této diskuze.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6138

Guest
Wtf :$ po 4x my dalo úkol výrobu 4xsadu nástrojů?????!?!Tohle je už fakt nemoc eventu.Vývojáři byli na houbickach asi když vymysleli skvělý algoritmus zadávání úkolů....hnus hnus hnus.....
 

DeletedUser4680

Guest
psali že se zmenší pravděpodobnost vyroby z dílen tak příklad: sada nastroju, kosik jidla, sada nastroju, kosik jidla a to nejsem ve spolku na tom sam.
 

DeletedUser3346

Guest
@ElfNostradamus Domnívám se, že tak trošku čtou. A myslím si že zde jako obyčejný hráč i v zájmu ostatních je lepší lhát. Nikdy nepsat že jsme spokojení protože se to již obrátilo proti hráči že za krátký čas už s tím spokojený nebyl. Už tolikrát byl zmíněný záměr zdržovat hráče a tolikrát se hážou klacky pod nohy ... Takže by nebylo od věci zkusit strategii chválit tento event a zvlášť to co vadí že je to úplně super protože další nebo za další dva eventy to třeba upraví.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
V úvodu této diskuze i v celkovém info o eventu nás Forseti vybídl, ať právě do této diskuze píšeme své názory a postřehy na event. Takže toto je to pravé místo, kde se k tomu vyjádřit. A přeci jen doufám, že Forseti to občas čte a nějakou zpětnou vazbu vývojářům poskytne.
Věř, že všechny vaše komentáře čteme a rozhodně si je nenecháváme jen pro sebe. Tak ano, má smysl do diskuze psát všechny vaše podněty a to nejen k události. ;)

Jen bych ráda, kdyby nezapadl návrh Lovce Krys na možnost vylepšení náhodného algoritmu úloh na str 5 této diskuze.
Bylo by lepší přesunout ten nápad o kterém mluvíš mezi Nápady a návrhy. Obávám se, že v této diskuzi opravdu zapadne!
 

ElfNostradamus

Veterán
Ludi: Jen bych ráda, kdyby nezapadl návrh Lovce Krys na možnost vylepšení náhodného algoritmu úloh na str 5 této diskuze.
Embla: Bylo by lepší přesunout ten nápad o kterém mluvíš mezi Nápady a návrhy. Obávám se, že v této diskuzi opravdu zapadne!
ElfN:
Kvůli zpětné vazbě jsou tu ale jiná aktivní již předepsaná témata např. Nápady a návrhy, tam to asi může více vše připomínané padnout na úrodnou půdu.
Založil jsem tam již včera téma k tomuto Eventu! A i již včera tam Lovce citoval.
PS....ano sem směřovaly mé myšlenky.
 

DeletedUser5987

Guest
Pozitivní je, že u artefaktu na 10 už jsou 2 odměny, je tam ještě kolotoč :)
 

DeletedUser5729

Guest
naopak, to je ideál! Vždyť jede právě mramorový turnaj (jeden z těch lehčích). 35 střetů, to je necelých 9 provincií, 9 relikvií získáš třeba i za 2 provincie. CO bych za to teď dal. Mi tam naopak už po třetí nebo čtvrté v řadě stojí průzkum/výzkum/opar. Průzkum je 40h plus (vím, že někteří mají i víc), na výzkum jsem spálil zásobu asi 600.000 many, takže čekám do večera minimálně, až dají sety a v kraftirně samý levný odpad...
Tak koukám,že nejsem jediný:(Jedu už snad po sedmé za sebou průz/výz/opar! Ať už konečně ty skopčáci vytáhnou hlavy z místa kam slunce nesvítí!!!!!!!!!!!!!!! INNO a česká podporo PROBUĎTE SE!!!!!!!!!
 

DeletedUser6417

Guest
Ahoj, taky se mi dost točí za sebou stejné úkoly. Jsem v druhém segmentu a mám nejčastěji získej 7 relikvií, průzkum/výzkum/opar a střety provincie/turnaj. Chtělo by to nějak zakomponovat, aby každý úkol mohl padnou např. jedenou za pět úkolů nebo něco v tom smyslu.
 
Nahoru