• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Ve finální (64.) řadě, když ti to vyjde můžeš dostat úkol 40 VB do divu následovaný úkolem utrať 30 VB. A když budeš mít jo štěstí, tak asi o 2 úkoly je těch 30 VB ještě jednou. Takže při jednom průchodu finální řadou můžeš dostat úkoly na 0 - 100 VB.
 

DeletedUser5695

Guest
V předposledním a posledním segmentu jsou T1 48 hod, 4x a pak 5x
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys
Takové úkoly mi až tak nevadí, hraju na 10 beden, takže VB pro jednou nenaházím hned do divů a dost mám i z běžné hry, protože mám ukončený výzkum. Mě štve úkol: nakup VB

@Arweene V městě, co mám v konstruktech úkol T1 48 hod. není problém, mám dost místa. Už jsem tyhle úkoly opakovaně měla.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Tak ono záleží, jak rychle stihneš otáčet celý deseti-úkolový set a kolik těch požehnání máš v zásobě.
Když to otočíš za týden třeba pětkrát (nebo i vícekrát), tak ti to zásoby požehnání může vyluxovat kompletně a ty je budeš ještě nakupovat.
Ale jasně, je pouze otázka, času, který úkol kterého hráče zastaví.
 

DeletedUser4336

Guest
Je to opravdu zvláštní, z iDavisovy tabulky bych sice pochopil, že Ráj panen vůbec další suroviny neprodukuje, každopádně jsem se radši podíval na Elvenar Gems, a tam je zřejmé, že tam ta produkce je, ale proč je něco co budova začne stejně produkovat (až po vyvinutí) jako ten mramor od začátku, brané jako jiná produkce nechápu.
 

DeletedUser5695

Guest
@Ludi, když krátce v rámci jednoho segmentu chytíš 3x 48 a 3x 24, tak to musíš mít skoro vše zbourané :), pokud tě to nezdrží alespoň na pár hodin :)
 

sizan

Učedník
dělala sem akce vždy ráda, ale tohle mě slušně řečeno hodně zklamalo- zatím mě nesedělo nic, úkoly zcela nahodilé a hlavně všechny dlouhé- momentálně už po několikáté za sebou na 9 hod a na celý den, občas se do toho zaplete opar vidění nebo provincie-no tohle je pro pracujícího človíčka spíš event na rok a ne na pár dní;)
 

Lovec Krys

Legenda
@sizan Já jsem taky pracující člověk:)
Jinak uprostřed kapitoly se to samozřejmě dělá hůře než mezi kapitolami nebo na konci výzkumu.
ps: Doporučuji nejprve zbourat ty staré kulturky - kulturky ze IV, V. věku u víl jen zabírají místo. Pak to hned půjde líp.
 

DeletedUser5474

Guest
Já se také přidávám k táboru, že nahodilé úkoly jsou lepší než předem dané, je to takové o dost zábavnější potom, i když chápu lidi co nadávají, když dostávají úkoly na 24h a 48h. Já jsem jsem dostal zatím maximálně na 9h, takže si nemůžu stěžovat :D
 

iDavis

Legenda
Miestami mám v tejto udalosti pocit, že mi bol pridelený súbor asi 7 úloh, ktoré sa mi stále opakujú. Nápoje, pokročilé nástroje, opary, úlomky, vylepšenie, provincie, jednotky. Zvyšok vídam veľmi málo. Toto je situácia, kedy príprava ktorú som si na ploche spravil nemá nejaký veľký význam, keďže tam mám len výroby 9 hodín a viac a také sa mi objavujú len veľmi exkluzívne (od začiatku asi len 2-3). Teší ma, že sa mi opakujú aspoň tie ľahšie úlohy, ale je mi aj tak úplne jasné, kde to začne viaznuť - na provinciách. Mám otvorené už len dve.
 

DeletedUser4291

Guest
Poznatek... proč se vyplatí v eventu používat... 85 a 142 truhly s pokladem. Jednoduchou matematickou rovnicí pro získání 10x artefakt....panny potřebuji nasbírat v průměru 10 666 korálů cca. Když nebudu používat 85 a 142, pro získání 10x artefakt... panny, ale jen 1x bodové truhly s pokladem s nejnižším počtem bodů, budu potřebovat sice jen 9144 korálů, ale ochudím se o možnost získat 500x korály a 33% portálové kouzlo. takže rozdíl mezi těmito dvěma varianty je jen 1522 korálů a věřím že ty získám v průběhu celkového používání 85 a 142 truhly s pokladem. ;)
 

DeletedUser4336

Guest
No to je právě to, mě pětikule nepadla ani jednou a otevíral jsem převážně ty velké.
 

DeletedUser4680

Guest
s nahodou ukolu jsem se uz smiril, jen ukol dokoncit provincie se mi zda pres caru pro hrace po konstruktech kdy vyzkum provincie se pohybuje od 60 hod nahoru
 

Lovec Krys

Legenda
Tak ono taky zálež na štěstí a kromě toho i na tom, zda vás více zajímají hlavní ceny nebo denní ceny, případně obsah těch mušlí.
Pro moje hlavní město je naprosto dokonalá 85ková mušle. Není tam jediná odměna, kterou bych nechtěl dostat.
 

joskap

Znalec fóra
Ahoj, nejblbější úkol je dokončování provincií. Jakmile např. mě dojdou, 4 dny se ani nepohnu. Proto jsem se při otvírání mušlí zaměříl na 18 - možno získat 2x dvou hodinový urychlovač a na 85 - možno získat 4x osmi hodinový urychlovač a při troše štěstí si jimi pomoci
 

Vicky1177

Mistr slova
Souhlas s @Lovec Krys co se týče provincií, já jsem na konci Amuni a rozhodně nemám nedostatek prozkoumaných provincií. U oparů vidění zatím naštěstí jen jednou nebylo v nabídce krmení nebo urychlovače, protože se mi moc nechce craftit něco, co nepotřebuju. V týdnu jsem byla ale dvakrát dost zpomalená dvěma jednodenními úkoly krátce za sebou, i když jsem musela do toho dát urychlovače...
 

Ludi

Veterán
@Ludi, když krátce v rámci jednoho segmentu chytíš 3x 48 a 3x 24, tak to musíš mít skoro vše zbourané :), pokud tě to nezdrží alespoň na pár hodin :)

Tyhle úkoly pro mě opravdu nejsou problém. Na CZ2 mám ukončené konstrukty, takže místa hafo. Klidně se podívej na moje město na CZ2 a pochopíš.
 
Nahoru