• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výsledky vyhledávání

  1. CorwinOfAmber

    Veselý spolek

    ahoj všem :) Veselý spolek hledá 2 nové kolegy, kteří pomůžou 10. bednou v turnaji. nabízíme: - pravidelné motivace, pomoc na trhu, jakoukoli radu - 6-7 plánků za cyklus 9 turnajů - partu fajn lidí na oplátku uvítáme: - pravidelné motivace :) - 1000 a více bodů v turnaji, ať se úsilí...
  2. CorwinOfAmber

    Soutěž CorwinOfAmber

    tak jsem si to trošku naaranžoval, ať je to hezčí ^_^
  3. CorwinOfAmber

    Duplikát prapor společenství - jiné barvy na mapě světa

    Verze hry: v1.73.2-(e57edfc) (2019-02-20 10:18) Prohlížeč a jeho verze: Chrome 72.0.3626.109 Verze Flash Playeru: není, je HTML5 Operační systém: Win 8.1 Rozlišení obrazovky: 1920x1080 + 1920x1080 Herní svět: oba Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5 Kroky, které vedou k chybě: 1. otevřu mapu...
  4. CorwinOfAmber

    Div CorwinOfAmber

    Doupě lstivého kupce Popis: Při jednom z průzkumů narazili tvoji lidé na zajímavého obchodníka, co nabízí zboží všeho druhu. Žádá si ale komodity vzácné: vědomosti. Za informace nabídne jakékoli zboží, které zrovna potřebuješ. Někdy, když je v dobré náladě, podělí si o své obchodní kontakty...
  5. CorwinOfAmber

    Není chyba turnaj - nepřičetly se body do global. žebříčků

    zdravím, po skončení posledního turnaje se mi nepřičetly body do globálního žebříčku. když se podívám, kolik jsem měl přesně před týdnem (308 217) a kolik dnes (308 512), rozdíl je 295, což na bod odpovídá těm malým manufakturám, co jsem dnes postavil na event. +310 za turnaj tam chybí. vím...
  6. CorwinOfAmber

    Amuni jednotka CorwinOfAmber

    Leoslav Udatný kapitán palácové stráže, který ví o všem, co se za branami šustne. jeho úkolem je i trénink nových vojáků. ten vede tvrdě, ale díky němu nejsou strážní žádná ořezávátka.
  7. CorwinOfAmber

    Woodelvenstock CorwinOfAmber

    ten kodex to trochu kazí, ale 6. chatrč už nevyšla. a v inventáři čeká ještě pár dračích matek a elvisova stage :-)
  8. CorwinOfAmber

    Fénix CorwinOfAmber

    jezírka už vřou :-)
  9. CorwinOfAmber

    Aplikace obchodník, poklad, záložky vlevo

    ahoj všem, napadlo mě pár věcí k mobilní aplikaci, tak píšu sem. snad to tu ještě není. - bylo by fajn seřadit tlačítka u obchodníka stejně, jako v prohlížečové verzi. packy naklikávám zásadně přes apku a skoro každý den musím jít utratit zlato k obchodníkovi - v apce je na prvním místě nákup...
  10. CorwinOfAmber

    Kingdom of Steel

    ahoj, rozhodl jsem se opustit nefungující spolek a založit vlastní. tímto hledám nové kolegy :-) hraji hlavně v druhém světě, městu v arendyllu se věnuji méně. a tak rád uvítám všechny, kteří by rádi využili výhod spolku, ale nechcou být vázáni žádnými povinnostmi. pravidlo bude jediné, a...
  11. CorwinOfAmber

    Vánoce CorwinOfAmber

    Vánoce v Elvenaru Vánoční svátky v Elvenaru trvají 30 dnů. Bývají tráveny prací i zábavou a jejich začátek není stanoven pevným datem. Přípravy na Vánoce začínají v den prvního sněhu. Moudří lidé Elvenaru dokážou tento den předpovědět velice přesně, nám je to stále záhadou. Den 1. Vánoční...
  12. CorwinOfAmber

    Neaktuální Tržiště - filtr hráčů podle jména

    ahoj, zkoušel jsem hledat, jestli tu už podobný nápad nebyl, a jelikož jsem nic nenašel, zakládám nové téma. [Shrnutí] - na tržiště by přibylo další políčko, kde bych mohl filtrovat hráče podle jména - podobně jako v žebříčku. [Důvody] - všichni máme takové ty sousedy s malinkým městem, kteří...
  13. CorwinOfAmber

    Runový kruh při zbourání divu

    ahoj, chci se zeptat. postavím-li div a následně ho zbourám, budu znovu skládat runový kruh? někde jsem tuhle radu viděl, že je to vhodný postup pro získání více rozbitých úlomků do jiných divů, které opravdu chci. ale rád bych se ujistil. no rozhodně by to bylo efektivnější, než levelovat...
  14. CorwinOfAmber

    Nelze ověřit Kulturní bonus z výpomoci : neprojeví se okamžitě

    ahoj, tuhle věc sleduji už pár dnů. jakmile mi naskočí první kulturní bonus, jeho efekt se okamžitě neprojeví. je potřeba refresh stránky. je to nešikovné, protože párkrát jsem už sebral základní výrobu z dílen, i když měla být zvýšená... na screenshotu je vidět 2240 pokročilých nástrojů, což...
  15. CorwinOfAmber

    2 účty, 1 člověk, 1 společenství

    zdravím, otázka zní - je to možné? abych dotaz trochu rozvedl - známá, kterou jsem do elvenaru uvrtal já ^_^ má 2 účty, pod každým hraje na obou světech. a napadlo ji, jestli by mohla být s oběma účty členem jednoho společestvní. já jsem na tuto otázkou zodpovědět nedokázal, tak se ptám tady...
  16. CorwinOfAmber

    Není chyba Chybí povinný úkol

    zdravím, jsem na začátku V. věku, splnil jsem úkol "postav oltář předků" a po jeho splnění mi úplně zmizla povinná úkolová linie. mám tam 2x tu nepovinnou, ty stejné úkoly. obě kolečka jsem několikrát proklikal (odmítnul, semtam něco splnil), ale povinný úkol pořád ne a ne naskočit. rád bych...
  17. CorwinOfAmber

    3 dotazy : budovy na skále, zaseklí sousedi, princip výpomoci

    zdravím všechny hráče, zakládám tu na první pohled možná trochu zmatené téma, ale zase nechci vytářet 3 různá nová. mám pár otázek : 1) boduvy na skále : u spousty hráčů jsem si všiml různých struktur na severo-východní skále vedle města. jedna z nich vypadá jako křišťálový maják - a na wiki je...
  18. CorwinOfAmber

    Nelze ověřit 30 vědomostních bodů za noc

    zdravím všechny na fóru, pravděpodobně se jedná o chybu, takže zde bude asi to správné místo. dnes ráno, když jsem pustil hru, měl jsem v úložišti přesně 30 vědomostních bodů. (samozřejmě jsem je vše utratil kvůli pochodu stád, přesto si ale myslím, že něco nebylo v pořádku). není to poprvé...
Nahoru