• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit 30 vědomostních bodů za noc

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zdravím všechny na fóru,
pravděpodobně se jedná o chybu, takže zde bude asi to správné místo.

dnes ráno, když jsem pustil hru, měl jsem v úložišti přesně 30 vědomostních bodů. (samozřejmě jsem je vše utratil kvůli pochodu stád, přesto si ale myslím, že něco nebylo v pořádku). není to poprvé, každopádně poprvé jsem nad tím nijak nepřemýšlel a šel dál (bylo jich asi 6 navíc).

odměnu z turnajů jsem už dostal. do prastarých nikomu divů nepřispívám, takže si nedovedu moc představit, jak se to tam mohlo vzít. očarované úložiště nemám, stejně tak jako vím, že jsem nespal 30 hodin :-D tedy na jednu stranu super, že, ale asi to není správné, proto píšu sem.

Verze hry: v1.33.3-(cc9d3c8ec) (2017-07-06 14:10)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome Verze 59.0.3071.115, 64 bit
Verze Flash Playeru: 20.0.0.137
Operační systém: Win 8.1, 64 bit
Rozlišení obrazovky: 1920x1080 + 1680x1050 nebo 2x 1920x1080, když si přepnu 1 monitor na televizi
Herní svět: winyandor
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: myslím 2x v uplynulých 2 týdnech, cca
Detailní popis chyby: výše

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. šel jsem spát a počítač vypínal okolo 00:30, žádný VB v úložišti
2. ráno, okolo 11:00 jsem počítač pustil a 30 VB v úložišti

Screen (obrázek) chyby:
nezvládl jsem udělat.

---

PS.: přes noc mi běžel update hlavního sídla + svítkárny a výroba všech typů surovin, dílny, akademie, kasárny.
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, děkujeme za upozornění! Pokud se chyba bude opakovat, napiš prosím ihned na herní podporu. Jelikož jsi vědomostní body už využil, nemůžeme zpětně ověřit, zda šlo skutečně o chybu. :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
děkuji za reakci, Forseti. na podpoře jsem našel formulář na zadání nového tiketu - jenom bych se zeptal - můžu s nimi normálně komunikovat v češtině? stránky jsou přeložené, řekl bych že ano, ale raději se ptám :)
díky
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím @CorwinOfAmber, ano - i na podpoře umíme česky. :) Jelikož i v pravidlech je zaneseno, že je vyžadována komunikace výlučně v českém, případně slovenském jazyce, bylo by značně nevhodné, kdyby sama podpora tento jazyk neovládala. ;)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ještě jednou sem napíšu, kdyby ostatní zajímalo, jak vše dopadlo.

situace se opakovala, vše už jsem řešil přímo s technickou podporou. mrkli na to a na nic nepřišli, prý je vše v pořádku. takže asi je no :)

jinak musím říct, že s takhle rychlým a příjemným jednáním už jsem se dlouho nesetkal. palec nahoru klukům s podpory, hned dostali 5 hvězdiček :)
 
Nahoru