• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Kulturní bonus z výpomoci : neprojeví se okamžitě

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ahoj,

tuhle věc sleduji už pár dnů. jakmile mi naskočí první kulturní bonus, jeho efekt se okamžitě neprojeví. je potřeba refresh stránky. je to nešikovné, protože párkrát jsem už sebral základní výrobu z dílen, i když měla být zvýšená... na screenshotu je vidět 2240 pokročilých nástrojů, což je standardní hodnota pro dílnu lvl 17 (a správně by mělo být číslo zelené), nahoře sluníčko značící 125% a jedna nová notifikace, kde mi někdo zrovna dodal poslední chybějící kulturu pro první bonus.

když stránku refreshnu, hodnoty už jsou správné. ale dřív to tak nebylo. dřív se to projevilo hned.

Verze hry: v1.40.3-(99936eaa5) (2017-10-13 8:14)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (64bitový)
Verze Flash Playeru: 27.0.0.170
Operační systém: Win 8.1, 64 bit
Rozlišení obrazovky: občas 2x 1920x1080, občas 1x 1920x1080 + 1680x1050
Herní svět: Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: posledních pár dnů vždy, když dosáhnu kulturního bonusu, tedy cca 1x denně

Detailní popis chyby: výše

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. naskočí notifikace o zkrášlení budovy, získám první kulturní bonus, výroba dílen zrovna běží

Screen (obrázek) chyby:

elv_screen.jpg
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
setkal se s tím ještě někdo další? Situaci se nám bohužel nepovedlo simulovat.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
a já už se začínal bát, jestli jste příspěvek náhodou nepřehlédli :)

nicméně chyba není tak závažná, jak se nejdřív zdálo. dílna sice hlásí chybné číslo, ovšem když zásoby seberu, přičte se správné množství : tedy vynásobené bonusem. tedy o žádné zásoby naštěstí nepřijdu.
 
Nahoru