• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

2 účty, 1 člověk, 1 společenství

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zdravím,
otázka zní - je to možné?

abych dotaz trochu rozvedl - známá, kterou jsem do elvenaru uvrtal já ^_^ má 2 účty, pod každým hraje na obou světech. a napadlo ji, jestli by mohla být s oběma účty členem jednoho společestvní. já jsem na tuto otázkou zodpovědět nedokázal, tak se ptám tady.

pravidla jsem si zkouknul, něco na tento způsob je nejspíš popsané v §4 - jenže tam jsou zmiňované pouze komerční aktivity a §7, který jsem ale pochopil ve smyslu, že mrtvý účet převede vše na živý účet... ? platí to samé i v případě, že všechna 4 města aktivně hraje a jenom prostě hledá přátelské společenství, kde se jí pohodlněji hrálo? (a obchodování sama se sebou bude vlastně jen další bonus)

předem díky za odpověď
(a opravdu nemluvím o sobě) :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, prakticky je možné i to, že celé společenství (tj. všech 25 hráčů) bude tvořeno městy jednoho hráče.

Takový hráč si ale musí dát pozor na tuto část pravidel:
§ 7 Pushing
Je přísně zakázáno využívat tzv. „push-účty“. Termínem pushing se definuje nevyvážené převádění zdrojů (suroviny, vědomostní body) z jednoho účtu na druhý, i když dané účty nepatří stejnému hráči.
Rovněž je zakázáno provádět v jakékoliv formě obchody (suroviny, vědomostní body), které zahrnují více herních světů.
Pamatujte, že je zakázáno využívat funkce „Pozvání hráče do hry“ pro pozvání sebe sama či pro pozvání hráče, který s vámi sdílí internetové připojení.
Typický příklad pushingu je to, že si nadělám X podpůrných účtů a všechny vědomostní body z nich vkládám do prastarých divů svého hlavního účtu. Nebo s těmito účty vstoupím do stejného společenství a na tržiště vkládám z těchto podpůrných účtů velmi výhodné nabídky (např. v kurzu 4:1), které přijímám ze svého hlavního účtu.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
děkuji za odpověď i vysvětlení pushingu, Forseti.

chápu-li to správně, tak pokud bude obchod probíhat férově a bude-li si dávat pozor na přispívání do divů, bude vše v pořádku v souladu z pravidly? raději se zeptám 2x, aby to pak nebylo na mě :)
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Tak jako když prokazatelně někdo nenaseká x účtů aby obohatil hlavní účet, ale popřemýšlejte nad tím jak dlouho to tomu danému hráči vydrží v odhodlaní starat se o více účtů aby se to fakt vyplatilo ...

Ale pak je tady fakt svobodného rozhodnutí hráče který byl třeba ve společenství a za čas tam má kamaráda nebo rodinu apod. a z různých důvodů se rozhodne že končí s hrou. A proč teda nedopřát suroviny kamarádovi nebo hráči z rodiny? Je to na svobodném rozhodnutí daného hráče co udělá se surovinami.
 
Nahoru