• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

3 dotazy : budovy na skále, zaseklí sousedi, princip výpomoci

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zdravím všechny hráče,
zakládám tu na první pohled možná trochu zmatené téma, ale zase nechci vytářet 3 různá nová. mám pár otázek :

1) boduvy na skále : u spousty hráčů jsem si všiml různých struktur na severo-východní skále vedle města. jedna z nich vypadá jako křišťálový maják - a na wiki je to dokonce vyfocené - má otázka zní, jestli některé prastaré divy budu stavět "mimo město" nebo je to jen drobná vizuální odměna za jejich postavení?

2) zaseklí sousedi : mám tu jednoho souseda, který už asi měsíc staví dílnu první úrovně. před tím jsem měl jiného souseda, který asi 2 týdny vylepšoval hlavní sídlo na level 2... neměla by se budouva náhodou automaticky dostavět i když se tam ten člověk už nepřipojí? teď to není problém, ale u souseda s rozestavěným hlavním sídlem jsem si na něm ani nemohl naklikávat peníze...

3) princip výpomoci : zajímá mě - objevím-li vzdáleného souseda, který sám není dost daleko na to, aby objevil i on mě, bude stále fungovat oboustranná výpomoc? jsem o 2 kapitoly dál než většina mých sousedů a mám dojem, že někteří z nich prostě v životě na tu sousedskou výpomoc neklikli. (byť já je pravidelně zásobuji, takže jsou vlastně sami proti sobě, přijdou o bonusové zásoby).

předem díky za odpovědi :)
 

DeletedUser2429

Guest
cau
1 ano je to odmena
2 dokud se neprihlasis tak se ti stavba nedostavi i kdyz uz cas jeji vystavby uplynul.
3 Kdyz na tebe nedosahne tak te motivovat nemuze, coz ty ano. Pokud chces pravidelne motivace tak si najdi dobry spolek a neboj se oslovit i spolky co jsou v top.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
díky za odpovědi, zase jsem o něco chytřejší.

motivaci ve společenství aktivně využívám, šlo mi jen o lepší pochopení logiky. chápu, že hráč, co mě nevidí, mi nemůže oplatit pomoc. ale tak aspoň ta moje pomoc by mu mohla naskočit, ne? protože sám mám v širším okolí pár aktivních hráčů o dost dál, a sám jsem od nich nikdy nic nedostal. což se mi nechce věřit, že aspoň 1 z nich by si pravidelně nenaklikával peníze na všech dostupných sousedech.

jinak mám ještě jeden dotaz - při projíždění ostatních hráčů a hledání inspirace narážím na 2 stále se opakující se názvy měst : Dawnham a Sproutville. občas to vypadá, že každé druhé město se jmenuje Dawnham nebo Sproutville :) proč? je to nějaký VIP název / byla to akce / dostanu nějaký bonus za konkrétní název města?
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
Tyto názvy měst se ukazují automatiky při založení města :) má je každý na svém začátku. Pak záleží na každém, jestli si to změní nebo ponechají. :)
 

DeletedUser1887

Guest
ahoj, vůbec mi nejde najít, kam dát svou vlastní otázku.. myslela jsem že jsem vložila nápad a taky nic... asi jsem mimoň
 
Nahoru