• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od sejki

  1. Nová funkce Runové úlomky

    Všechny runy se dají neomezeně syslit, proč by to nemohlo jít i u úlomků? Mám 10 úlomků, ale nemám je kam dát a utrácet za magickou výrobu je podle mě škoda úlomků - ale kdyby šly syslit tak až se dostanu k levelu VB kde mi dojdou runy nebo mi budou chybět poslední dvě tři runy, tak než...
  2. Diskuze Amuni

    Ja taky uz tri rasy nemam moznost rozsirovat za provincie... a kupovat diamanty nebudu... pany vyvojare by tedy mohlo napadnout but odemknout další moznosti policek za provincie - ja mam všechny a i tak mi zustave vice nez jeden pas zespoda a jeden a pul z boku..... a jedna provincie z vyzkumu...
  3. Diskuze Verze 1.60

    Po aktualizaci se mi zobrazuje nová linie úkolu - jako třetí je Proved´ výzkum archelogie - ale žádnou ARCHELOGII ve výzkumném stromě nemám - tak prosím o radu jak mám tuto archelogii vyzkoumat?
  4. Město ♦ Další Stavební Plocha ♦

    Šlo by zvýšit počet polí co je možné si pořídit za prozkoumané provincie? Já i spousta dalších hráčů jsme na maximu a ti co nechcou platit ukončují hru, protože nemají kam stavět elementály. Promiňte, ale jen jedno rozšíření v elementálech a obytné budovy zabírají zase víc místa... je potřeba...
  5. Diskuze Verze 1.39

    Ja si myslim ze by měli zavest truhlu povinne za kazdou podporu v ramci cechu a 50% sanci na podporu v ramci oboustranne vymeny podpory s oklnimi hraci. Pak by ta aktualizace co udelali mela smysl, jinac je na nic, v naší ali uz kvůli této novince skončil jeden hrac a zbytek z této aktualizace...
  6. Duplikát DENNÍ ODMĚNA ( za přihlášení,čili aktivitu)

    Tyto odměn aby měli zavést, pač jak jsem právě zjistil tak se zatím dávají odměny jen za neaktivitu... Jeden člen cechu se po třech týdnech dovolené měl v emailu zprávu že když obnoví svoji aktivitu tak dostane 200 diamantů.... Což udělal a byl odměněn... takže MOTO TVŮRCŮ HRY: nehrejte a...
  7. Neaktuální Fórum - odpovídání a citování

    Mam dotaz, nešlo by zavést DENNÍ ODMĚNU ZA PŘIHLÁŠENÍ? Jak sem se právě dozvěděl tak těm co přestanou na nějakou dobu hrát se posílá email kde se jim nabídnou diamanty za to e se vrátí ke hře.... Když jsem to zjistil tak sem si myslel že si dělají srandu,,, ale ne, tady se odměňují hráči za...
  8. Diskuze Verze 1.31

    Mam doaz, je to chyba v metrixu nebo jste vazne zvysili dobu pruzkumu provincii? Z cca 40 hodin me to ted prozkoumava provincie ve stejne vzdalanosti a cene za pruzkum 66 hodin? De me jen o to jak se mam rozsirovat, když u pulciku jsou JEN DVE rozsireni a jeste zvysite dobu pruzkumu provincii o...
  9. Diskuze Ve vzduchu je cítit láska

    zeby zase ukoly jako: vyrob 120x napoje...., 60x obycejne nastroje a podobny nesmysly ... jeste by tam mohli dat jako zaverecny ukol - ziskej jednu provincii bojem... a bylo by vymalovano //Sloučen doublepost, Iddun
  10. Diskuze Verze 1.22

    Jako aby sme my hraci vic vymenovali? Dyt vetsinu utratime za vykupovani provincii...... a na vymenu zbudou jen drobky...
  11. Diskuze Verze 1.22

    Ja si myslim ze je uplne jedno na jake chyby budeme upozornovat, pac ti nahore si stejne budou vylepsovat jen to co povazujou oni za nejlespi. To ze provincie sou mozne ziskat jen vykupovanim - mam jich 338 a at sestavim armadu jakkoli, tak nemam sanci vyhrat... ale hlavnem, ze se system boju...
  12. Diskuze Přepracování bojového systému

    Mám jeden technický dotaz - nešlo by zařídit, aby se to schema jaká jednotka má jakou výhodu proti té nebo oné třídě válečníku připojit k okýnku co na nabídne před bitvou aby měl člověk aspoň hypotetickou šanci si navolit jednotky, tak že může (sice marně ale aspoň doufat:-)) mít větší šanci na...
  13. Diskuze Verze 1.16

    Hele a co tak s vylepšením dát i jedno dvě rozšíření zadarmo? Kam jako mam dat ty kerberosy a tábor žoldnéřů, když na ně nemám místo? Každou volnou plochu mám zaskládanou orčíma manufakturama, abych měl šanci se tím jejich věkem prokousat....
  14. Diskuze Přesun hráčů

    kde planujete umisteni toho tlaitka na presun? Jen abych vedel kde ho hledat at to muzu hned vypnout :-)
  15. Odměna z Prastarých divů

    Neslo by aby se odměny v podobě vědomostních bodů za pomoc při stavbě prastarých divů buď ukládali někam bokem (třeba do pytle ve spodním meníčku) na použití na později nebo se připočítávali k normálním vědomostním bodům, ale v extra ukazateli? Už několikrát se mi stalo, že jsem cely den škudlil...
Nahoru