• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.22

sejki

Učedník
Ja si myslim ze je uplne jedno na jake chyby budeme upozornovat, pac ti nahore si stejne budou vylepsovat jen to co povazujou oni za nejlespi. To ze provincie sou mozne ziskat jen vykupovanim - mam jich 338 a at sestavim armadu jakkoli, tak nemam sanci vyhrat... ale hlavnem, ze se system boju zdokonalil a vylepsili...
 

Iddun

Guest
teď obchodník... Čeho to jako má docílit?
Důvod změny obchodníka je jednoduchý - hráči jsou nyní "nuceni" směňovat zboží mezi sebou. Tím, že se obchodníkova nabídka zvyšuje, tak to znamená i nevýhodnější kuz na výměnu zboží. Hráči by měli proto více plánovat dopředu a přednostně využívat směňování zboží navzájem mezi sebou. Častokrát se mluvilo o tom, že je málo nabídek nebo nejsou na určité typy zboží. Tato funkce by měla docílit k vytvářní nových nabídek a tím i možnosti většího výběru směny mezi hráči.
 

DeletedUser1148

Guest
Co k tomu dodat.Nenašla jsem na aktualizaci nic pozitivního.Mlha ,obchodník ,který oproti starému bude nevýhodný a nějaké změny v jednotkách-to ani neřeším.Bojuji jen v turnajích ,provincie jsem už dávno vzdala.Nechápu tu záplavu změn v poslední době.Nevím jestli je záměr nám tu hru znechutit?
 

Santerr

Veterán
Důvod změny obchodníka je jednoduchý - hráči jsou nyní "nuceni" směňovat zboží mezi sebou. Tím, že se obchodníkova nabídka zvyšuje, tak to znamená i nevýhodnější kuz na výměnu zboží. Hráči by měli proto více plánovat dopředu a přednostně využívat směňování zboží navzájem mezi sebou. Častokrát se mluvilo o tom, že je málo nabídek nebo nejsou na určité typy zboží. Tato funkce by měla docílit k vytvářní nových nabídek a tím i možnosti většího výběru směny mezi hráči.

Já osobně jsem obchodníka využívala pouze tehdy, když jsem měla přebytek mincí, takže prostě tento krok je pro mě nepochopitelný. Jinak se není čemu divit, že hráči mezi sebou nemění suroviny, když většina nabídek je typu např. 10 000 oceli za 15 000 mramoru... Do toho by šel leda blázen. Navíc se na tržišti teď rozmohl nešvar, že hráč nabídne třeba elixír a chce za to prkna, nebo něco jiného, což je svým způsobem také nevýhodné. Když něco sháním, udělám si nabídky a většinou mi celkem rychle zmizí, ale to také záleží na spolupráci ve společenství, na které já si třeba nemohu vůbec stěžovat. ;)
 

papap

Mistr slova
Tak ten důvod je podle mně směšný.Já si myslím,že nějaké navýšení obchodních nabídek to v žádném případě nezvýší,bude to uplně stejné.V tomto ohledu záleží na lidech jací jsou,jak přistupují ke hře atd. Jelikož poslední dobou se hodně množí v obchodech ty nejdražší nabídky a ty hráči to asi nemají v hlavě v pořádkuTady jde spíš o to,tedy aspoň já jsem obchodníka tak využíval,když jsem rychle potřeboval k něčemu a zrovna jsem neměl zboží,nebo jsem měl plno,kladívak a rychle jsem potřeboval vybrat dílny atd.,ale teď za tu drahotu ani omylem...
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak mě tato změna ani trochu netrápí...za celou dobu hraní jsem nakoupila u obchodníka 2x :D Mince raději využiju na koupi VB a kladívek je vždy málo...v případě jejich nadbytku si vyrobím armádu nebo orky
 

DeletedUser2333

Guest
Důvod změny obchodníka je jednoduchý - hráči jsou nyní "nuceni" směňovat zboží mezi sebou. Tím, že se obchodníkova nabídka zvyšuje, tak to znamená i nevýhodnější kuz na výměnu zboží. Hráči by měli proto více plánovat dopředu a přednostně využívat směňování zboží navzájem mezi sebou. Častokrát se mluvilo o tom, že je málo nabídek nebo nejsou na určité typy zboží. Tato funkce by měla docílit k vytvářní nových nabídek a tím i možnosti většího výběru směny mezi hráči.
to je sice hezké, ale když okolo sebe máte 80% neaktivních lidí, nebo prázdných tvrzí, tak jak si máme něco vyměnit? Líbí se mi, že chcete zvýšit směnu mezi lidmi, ale k tomu by bylo dobré navýšit možnost nabídek na trh (teď je tuším max 60) a pořešit trochu rozmísťování aktivních lidí.. tímhle stylem se nedivte, že Vám to lidi jen kritizují. :)
 

DeletedUser2016

Guest
Důvod změny obchodníka je jednoduchý - hráči jsou nyní "nuceni" směňovat zboží mezi sebou. Tím, že se obchodníkova nabídka zvyšuje, tak to znamená i nevýhodnější kuz na výměnu zboží. Hráči by měli proto více plánovat dopředu a přednostně využívat směňování zboží navzájem mezi sebou. Častokrát se mluvilo o tom, že je málo nabídek nebo nejsou na určité typy zboží. Tato funkce by měla docílit k vytvářní nových nabídek a tím i možnosti většího výběru směny mezi hráči.

Já denně obchoduji v rámci společenství i se sousedy a přesto jsem četně využíval obchodníka. Málokdy mám problémy s nedostatkem nějaké suroviny a navíc když můžu tak ještě lidem vypomáhám. Jsem zásadně PROTI této změně. Přijdu do hry, netušíc že už je po aktualizaci a ze zvyku jdu vyměnit peníze za 500 mramoru a oceli. Takže 2x kliknu ze zvyku dopravu, po té 2x kliknu na suroviny a zjistím že mám většinu peněz v čudu a že jsem si koupil elixír a drahokamy za přemrštěnou cenu. Kterých mám navíc zrovna nejvíce...

A to množství který můžu koupit je směšné. Sídlo 14 lvl - 125ks zboží vs 500!!

Možná by bylo lepší kdyby jste zlepšili přesuny sousedů. Přesouvají se sice týdně ale stále mi přibývají jen začátečníci který za pár dní přestanou hrát. Takže z hromady sousedů mi třetina oplácí, třetina ne a poslední nehrajou... A to jsem na tom ještě dobře oproti některým členům společenství.
Víc aktivních lidí kolem sebe = lepší výběr obchodu!!!

Stále hru jen omezujou a zbytečně si odháněj hráče. A mezi nima se najdou i ti co občas kupujou diamanty. To je jako kdyby si pod sebou řezali větev.

Kdybyste prosím mohli toto sdělit vývojářům bylo by to prima. Jelikož nevím kolik těchto podpásovek ještě překousnu.
 

DeletedUser2449

Guest
1. Pěkně jste tu hru domrvili. Přesně jako DK které jsem už úplně přestal hrát sice tam mám na dvou světech účet, ale stojí místě a ani na nový svět jsem se už neregnul.
Elvenar mne bavil i když je těžké sám prorazit, zlepšit se(no, ale i na auto se nenašetří za rok, teda jak kdo a na jaké auto). Tou změnou obchodníka jste to zabili. Doufám, že se to nebude líbit i ostatním komunitám.
Chtěl jsem navrhnout drobné změny v rozvržení některých prvků ve hře(zlepšení informovanosti), avšak s takovouto si to asi rozmyslím.

2. Raději kdyby jste řešili např. ty kouzelné dílny aby se daly upgradovat s diamanty jen za rozdíl mezi levely.
Např. mám kouzelnou dílnu level 3 a už mám v pokroku vyzkoumánu kapitolu 4. V kapitole 4 stojí kouzelná dílna 590 diamantů, v kapitole 3 byla nějak za 360. Už takto je tato hra od sklepa až po půdu dojička peněz.
Kde jako mám sehnat ten PLÁNEK? Jen v těch turnajích? Nebylo by na škodu ho aspoň dostat jako odměnu za nějaký složitější úkol.

3. Ty turnaje jste také prodali, lepší bylo spolupracovat se sousedy. Takto aspoň probíhala družba mezi sousedy a podíleli jsme se různě k naplnění stupnice.
 

DeletedUser2216

Guest
Čeká nás změna v oblasti grafiky, obchodu i boje - přečetli jste si novinky? Podělte se s námi o váš názor týkající se nového fungování tržiště. Nebo vás více oslovila změna týkající se odolnosti a zdraví bojových jednotek? Anebo jste prostě jenom rádi že se vyřeší chyba v trpasličím divu? Jsme zvědavi na váš názor, tak se o něj s námi podělte :)

Ano chci fakt pochválit novinky hlavně změny v tržišti konkrétně nakupování u obchodníka :D musím se přiznat musím psát ironicky ... Myslím si že systém kolikrát nakoupíš tolikrát se zvedá cena např já už platím za 20 mramoru 20 000 mincí a myslím si že úplně bezva supr pro začátečníky a následně pro všechny hráče co řeší přebytek mincí a zásob nákupem přes obchodníka tá představa že za 20 mramoru například zaplatím jen 50 000 a víc no kam se hrabe telechop. Vtipné bude i hodnocení nabídek hráčského obchodu zvlášť objektivní názor co je drahé až moc předražené ... A nevím jestli většina hráčů nad 5 tisíc bodů ještě investuje do bojových jednotek když se spíš vyplatí vyjednávat. Neděláte nic lepšího jen vyřešíte problémy novými problémy doposud se nad tím dalo povznést ale ten obchodník je velká chyba teď to jen nevidíte ale počkejte si půl roku kolik spokojených hráčů bude psát pochvalné reakce že už to tak dál nejde. Samozdřejmě žádná změna nebude kdo by to od vás taky čekal že? Uznat chybu to nepřipadá do úvahy ...
 

papap

Mistr slova
A teď je vlastně i další div k ničemu.nevím teď jak se jmenuje,ale nějak snižuje ceny u obchodníka či co.To už je po jehlách druhý.To je vidět,jak u toho přemýšlí páni mistři vývojáři a celý tým,vůbec neví co dělá.Nejdřív si vymyslí divy a pak nějakou hloupou předělávkou jsou k ničemu,opravdu jste k smíchu...:D:D
 

Maxa

Znalec fóra
no a to ten obchodník je prepracovany do alespon teto podoby. kdo byl na bete, ten vi, jaka katastrofa se chystala předtím :D
myslim, že kdyby ho zrusili uplně, usetrili by si praci a mohli znicit neco jineho :cool:
 

Eragon92

Znalec fóra
Já už nemám ani sílu to komentovat!!! Ten obchodník to už je vážně k smíchu. To tam jsou všichni v Innu úplně zhulení?????
Konečně jsem rozjel spolek, nabudil lidi ať hrají a teď mám sto chutí s tím praštit. Tak omezující a gestapáckou hru jsem snad ještě nehrál!

A teď je vlastně i další div k ničemu.nevím teď jak se jmenuje,ale nějak snižuje ceny u obchodníka či co.To už je po jehlách druhý.To je vidět,jak u toho přemýšlí páni mistři vývojáři a celý tým,vůbec neví co dělá.Nejdřív si vymyslí divy a pak nějakou hloupou předělávkou jsou k ničemu,opravdu jste k smíchu...:D:D

Ale jejich plán byl pravý opak. Div mělo mít cenu stavět :D :D :D alespoň podle toho oznámení

PS: Teď si můžu kladivama a mincema tak leda vytapetovat monitor

//sloučen doublepost, Vídar
 

DeletedUser1964

Guest
Důvod změny obchodníka je jednoduchý - hráči jsou nyní "nuceni" směňovat zboží mezi sebou. Tím, že se obchodníkova nabídka zvyšuje, tak to znamená i nevýhodnější kuz na výměnu zboží. Hráči by měli proto více plánovat dopředu a přednostně využívat směňování zboží navzájem mezi sebou. Častokrát se mluvilo o tom, že je málo nabídek nebo nejsou na určité typy zboží. Tato funkce by měla docílit k vytvářní nových nabídek a tím i možnosti většího výběru směny mezi hráči.
A co mám dělat s mincemi, které mám navíc a s "kladívky" ? Tak jsem je vždycky utratila u obchodníka, běžně vyměňují se sousedy.
 
Nahoru