• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát DENNÍ ODMĚNA ( za přihlášení,čili aktivitu)

Uvítali by jste ve hře Denní odměnu ?

  • ANO

  • NE


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

DeletedUser273

Guest
Určitě by mnoho hráčů uvítalo možnost Denní odměny.Byla by vlastně motivací pro hráče a zároveň by pozvedla aktivitu těch co je hra baví.
Odměna by se ukázala každý den třeba odbitím půlnoci,nebo po prvním přihlášení do hry.Buď by naskočila automaticky systémem a nebo např.: formou vytočení nějakého ,,Kola štěstí" kde by byla výhra náhodná (obsahovala by 12-16 různých odměn)
V odměnách by mohly být např.: VB,mince,nářadí,zboží,runa,relikvie,dekorace (dle uvážení tvůrců i ohledně množství)

Odměny by nemusely být nijak závratné,ale rozlišené dle doby-výzkumu kde se hráč nachází atd.Každá byť malá výhra formou odměny potěší a motivuje ke hře :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Tohle se tu už kdysi řešilo zde.
Nicméně jsem PRO něco takového. Určitě nebudu sám. Nemusí jít o nijak závratné odměny, spíše o to, aby byl hráč motivován k denní aktivitě. Mně osobně by potěšilo i pár mincí nebo zásob, či trocha zboží a po jednom týdnu třeba nějaký ten VB navíc. Návrh byl předán, tak uvidíme, zda něco v budoucnu přijde...
 

Sindri

Guest
Osobně bych vítal takový systém denních odměn, který by představoval pro hráče výzvu. Považuji za nesmyslné, aby se hráč přihlásil a něco automaticky dostal. Není tam pro to žádné opodstatnění. Tedy... říká se, že takový systém hráče motivuje přihlásit se do hry, nicméně, buď je hra baví a přihlašují se i tak, nebo jim nic neříká a tím pádem jim je nějaká odměna lhostejná, protože jim je jedno celá hra. I když to takto má dělané snad většina prohlížečových her.
 

DeletedUser2105

Guest
Ahoj. Určitě je to zajímavé téma a rozhodně si myslím,že by to nebyl špatný krok pro vylepšení hry. Každá hra,kterou jsem zatím zkoušel,měla nějaké motivační denní bonusy. I když je Elvenar sám o sobě zajímavý, určitě by denní bonusy byly dobrou volbou..:)
 

DeletedUser273

Guest
Byl předán cca před 8 měsíci,ale zatím bez odezvy ? V tom případě se znovu připomínáme a s prosíkem žádáme o předání návrhu Tvůrcům hry.Pokud bude z nějakého důvodu návrh zamítnut,pak jej budu považovat za vyřízený.Děkuji
 

DeletedUser2105

Guest
Ahoj,Jesterko, myslím,že ten návrh určitě nikdo nezamítne:)Jednak by k tomu nebyl žádný důvod, a za druhý si myslím,že tvůrci týhle superhry jsou taky lidi,který mají smysl pro motivaci druhých...


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Byl předán cca před 8 měsíci,ale zatím bez odezvy ? V tom případě se znovu připomínáme a s prosíkem žádáme o předání návrhu Tvůrcům hry.Pokud bude z nějakého důvodu návrh zamítnut,pak jej budu považovat za vyřízený.Děkuji

To jestli byl zamítnut se nedozvíš. Elvenar tým může pouze návrh poslat dál a označit ho za přeposlaný. Poté už je na vývojářích, jestli si ho vezmou k srdci nebo ne. Pokud jo, objeví se ve hře... jednou. Pokud ne, tak prostě ne a není třeba zakládat další a další stejné návrhy. Co by bylo určitě lepší, tak spíš promýšlet ty staré, aby byly co možná nejvíc propracovaný. Pak si myslím, že se chytnou u vývojářů spíš :) Tohle je jen práce navíc pro moderátory :D
 

DeletedUser273

Guest
Netuším kolik návrhů třeba měsíčně se posílá tvůrcům hry,ale možná by potěšilo,kdyby se k těm návrhům průběžně vyjádřily.Apropo jsem nenašla původní návrh na Denní odměnu,jinak bych ho pravděpodobně nezakládala.No nic,tak třeba se někdy dočkáme.V tom případě se může tohle vlákno založit,zrušit,smazat...
 

sejki

Učedník
Tyto odměn aby měli zavést, pač jak jsem právě zjistil tak se zatím dávají odměny jen za neaktivitu... Jeden člen cechu se po třech týdnech dovolené měl v emailu zprávu že když obnoví svoji aktivitu tak dostane 200 diamantů.... Což udělal a byl odměněn... takže MOTO TVŮRCŮ HRY: nehrejte a budete odměněni!!!
 

DeletedUser1777

Guest
Taky jsem se s tím setkala, dva členové spolku dostali 700 diamantu za neaktivitu a pak dalších 200 diamantů. Ptám se tedy PROČ? Připadá mi nefér, že neaktivní hráči, nebo hráči co přestanou jednou za čas hrát jsou odměněni a ti kteří jsou aktivní nejsou odměněni nijak. Byla bych pro udělat denní kalendář. Každý den by si hráč mohl vyzvednout jednu odměnu ať už od mincí, zásob, relikvii, kouzel, nějaké male množství diamantů atd..(možností je mnoho) a na konci měsíce, by ti kteří byli aktivní měli možnost získat jednu větší odměnu nějakou budovu s kulturou a nebo něco podobného, ale pouze jen ti co by byli aktivní denně. A ti co ne, by měli možnost si ty dny vykoupit za diamanty. Přikládám obrázek z jiné hry pro inspiraci. Nepřijde mi prostě moc fér odměňovat někoho za to, že není aktivní a aktivní hráči mají smůlu. Můžete to brát třeba jako motivaci pro neaktivní hráče a vlastně všechny hráče.
Clipboard0222.jpg
 
Nahoru