• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Fórum - odpovídání a citování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3201
  • Vytvořeno

DeletedUser3201

Guest
Zdravím na fóru jsem si všiml často že moderátoři odstraňují zbytečné citace. Ono je opravdu zbytečné když chce někdo jen reágovat na příspěvek a citace celého příspěvku se objeví hned pod daným citovaným příspěvkem. Já vím že varianta řešení toho nápadu je v nápovědě nebo někde určitě aby se pouze reágovalo. Proč ale tá složitost? úplně by stačilo jen v nabídce odpovědět jen reakce bez citace, a citaci umožnit až proběhne diskuze třeba na druhou stránku.

A když už jsem načal téma fórum tak dodatek: jak vlastně funguje to nastavení na profilu soukromí třeba nastavení aby nikdo neviděl jestli jsem online? Zatím mám pocit že jde jen o lež protože já osobně vidím každého online a taky co si právě prohlíží. :D
 

dRaczek

Pokročilý žák
Ty vidíš online jen ty co to mají povolené, ty co to mají zakázané logicky nevidíš.;)

Odstraněna zbytečná citace Embla.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3071

Guest
úplně by stačilo jen v nabídce odpovědět jen reakce bez citace, a citaci umožnit až proběhne diskuze třeba na druhou stránku.

Odpovídat jde i bez citace takže nechápu, o jaké nabídce mluvíš. Navíc citovat je někdy potřeba i na první stránce takže je hloupost to neumožnit ;)

A co se týká nastavení soukromí tak vždy nastavuješ logicky to, co o sobě prozradíš ty né to co uvidíš o ostatních, takže o žádnou lež se nejedná :)
 

DeletedUser3201

Guest
Dellingr: Začnu odzadu :) za to soukromí se omlouvám a co se týče toho nápadu bez zpět. Jak jsem psal že dokážu uznat svou chybu tak s tímto nápadem to je fakt. Ale co se týká nápadu na vylepšení sousedské výpomoci nebo výpomoci ve společenství, tak za to lobovat budu.
 

sejki

Učedník
Mam dotaz,
nešlo by zavést DENNÍ ODMĚNU ZA PŘIHLÁŠENÍ? Jak sem se právě dozvěděl tak těm co přestanou na nějakou dobu hrát se posílá email kde se jim nabídnou diamanty za to e se vrátí ke hře.... Když jsem to zjistil tak sem si myslel že si dělají srandu,,, ale ne, tady se odměňují hráči za neaktivitu... Tak co trochu zapřemýšlet a začít odměňovat hráče za to že se každý den nebo několik dní po sobě přihlásí? Zase ti co hrají pravidelně jsou bití a ti co to flakají mají výhody....
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jak bylo řečeno v jiném tématu, neboť se to tohoto tématu vůbec netýká. Návrh byl předán tvůrcům a teď je pouze v jejich kompetenci, jak s daným návrhem naloží. My jsme pro to udělali maximum.

Odměna za neaktivitu? Možná se to tak dá nazvat, ale v jednom Tě můžu ujistit. Takto lákají hráče zpět snad v každé „onlajnovce“ - tudíž běžná praxe. Znám spousty her, kde aktivní hráči nedostávají denní odměny a při neaktivitě obdrží tenhle mail. Zde dostaneš diamanty, jinde zase nějaké speciální předměty/budovy, suroviny navíc - je to běžný postup, jak zkusit přitáhnout hráče zpět. :) Pak Tě můžu ujistit i v tom, že tuto nabídku dostanou pouze jednou. Jakmile ji využijí a pak budou znovu neaktivní, nic takového již neobdrží - právě z důvodu možného zneužívání.
 

Iefyr

Guest
Praxe Inna byla min. donedávna jiná. Za další, když jsi registrovanej na jiný Inno hře a přijde ti promo mail na registraci do Elvenaru, dostaneš jen tak 8 tisíc diamantů do startu. Mazec, že jo?
 

Moni Arda

Znalec fóra
Ježkovo voko, to bych měla začít číst e-maily. I když teď je to vlastně jedno, když jsem se na začátku července zaregistrovala do Elvenaru sama :)
 
Nahoru