• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Festival Woodelvenstock

jana.souck

Pokročilý žák
Jak vám to jde? Mně to nějak dává málo lístků. Mám skoro splněné úkoly a jsem v půlce druhé budovy. Na třetí už určitě nedosáhnu. :( Chtělo by to na tyhle dlouhé eventy větší počet úkolů, ale to asi není cílem, co? Diamanty kupovat nebudu .)
 

Angedev

Velmistr písma
@Jana.souck : Je to o určení si priorit. Buď chceš denní budovy, pak otevíráš truhly v den, na který připadnou. Pokud chceš hlavní budovy, je třeba otevírat truhly během akce, kdy získáváš dvojnásobek slizu, a propočítat, které truhly se nejvíce vyplatí v poměru lístky - sliz, případně otevírat truhly s možností návratnosti lístků. Pokud chceš všechno, musíš platit :)
 

DeletedUser5530

Guest
Já už mam úkoly hotové. Lístky budu už jen z té denní úlohy dostávat, a potom co seberu kolem města, a uvidim, na co je použiju. Mam 21 budov, tak hlavně musim vymyslet, kam to vše dám. A na třetí hlavní budovu mi chybí 200 slizu, tak asi budu šetřit, a dam je jen při dvojnásobném slizu. Chybí mi ještě ta bahnitá taneční plocha, ale když nebude, tak se taky nic nestane ;-)
 

DeletedUser4169

Guest
Okolo města toho jde tentokrát nasbírat docela dost, pokud na to má někdo čas..
 

DeletedUser2449

Guest
Jdou kupovat, ale jen za diamanty. Přece by si vývojáři nenechali pod prsty uniknout tučné zisky za nákup diamantů ne?:D:p
5abn4WK.jpg

Už jsem pokročil a dostal se k 98 úkolu. Akorát mě mrzí, že na tu kouzelnou chatrč jsem měl našetřeno přes 450 lístků a nedostal jsem ani jednu.:(:confused::oops::eek:
Za to kotle mám dva.o_O
 

Saux

Znalec fóra
Já budu mít přibližně tak 500 lístků na dračí mámu, tak jsem zvědavej, co mi z toho vypadne :)
 

Lovec Krys

Legenda
Tak nakonec platí iDavisových 12h na obchodníka (gamers to mají špatně).
Tak z počátečních 4400 a něco lístků zatím 13 obchodníků. Podle mých výpočtů na kompletní náhradu budov (stejnou produkci) potřebuji 12 a ušetří to skoro 1/3 políček, co mám nyní zabrané budovami na manu.
Možná budu mít ještě 1 pokus do večera.

PS: Jinak doporučuji dávat u této odměny pozor na kulturu, on ten obchodník není moc kulturní. Ale stejně jsem plánoval na konci výzkumu postavit Ruiny strážní věže (Klášter mi už teď dává víc kultury na pole než kterákoliv čistě kulturní budova), tak jsem jej holt postavil o něco dříve:)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5723

Guest
Zdravím, jak je možný, že už nepokračují dal úkoly eventu Woodelvenstock, mám jen úkol na který musím čekat cca 18 hodin, jak mám pak získat další odměny.
 

DeletedUser5230

Guest
@Alpha Romes počet lístků které můžeš získat je omezený,takže si musíš rozmyslet které odměny chceš a mít k tomu ještě i štěstí ;)
 

DeletedUser3281

Guest
Tak tentokrát to bylo lepší, za cca 750 lístků mám 3x obchodníka a 2x dračí matku. Snad těch zbylých cca 600 lístků co budu mít do konce poslouží alespoň na tři jezera :) ťuk ťuk ťuk
 

DeletedUser5188

Guest
Já dnes také spokojenost :) Z pár pokusů 3x Dračí matka. Když k tomu připočtu 2x Woodelvenstock a Slepičí mýtinu, jsem spokojená :) Obyvatel bude dost. A mám ještě dost lístků do dalších dnů :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
první město : festivalového obchodníka jsem raději vynechal, měl jsem už posledních 1700 listků a ty dračí matky pro mě byly důležitější. byť jsem si v sobotu 2x truhlu otevřít zkusil, nic samozřejmě nepadlo. dnes -1000 lístků +4 budovy. zbylé jsem pak vyházel s cílem požehnání do divů. (10 budov celkem, lístky fuč)

druhé město : -600 lístků +4 budovy, štěstí se mi vrátilo :) 1500 stále zbývá, ty dám do studánek. nic víc již z eventu nechci / nepotřebuji. na standardní kultůru si můžu postavit obyčejné budovy z nabídky. (12 budov celkem, lístky zbývají)

v tuto chvíli mi to tedy vychází na 347 lístků / 1 budova. i tak ale musím říct, že se mi nový systém truhel stále nelíbí. a co mi chybí nejvíc, jsou urychlovače jako denní odměna. tak nějak jsem doufal, že si doplním ty 14 hodinové.

také mi chybělo více velkých budov s čistou kulturou, ale nemůžeme mít všechno. každopádně denní budovy byly celkově hodně dobré.
 

Baxcze

Znalec fóra
Velmi povedená akcička škoda jen že těch lístků není víc...soustředil jsem se na hlavní odměny ale musel jsem se s nima rozloučit.Chce opravdu mít hodně štěstí musel jsem dát hodně pokusů než mi jedna padla.Úkoly už mám dávno hotové a jsem živ jen z toho co napadá kolem města a z denního úkolu.Jinak tuto akci hodnotím jako moc hezkou včetně budov.Skoro jsem si nemohl vybrat kterou chci...-))
 

DeletedUser5181

Guest
Já budu mít přibližně tak 500 lístků na dračí mámu, tak jsem zvědavej, co mi z toho vypadne :)
Tak u mne už dopadlo
Velmi povedená akcička škoda jen že těch lístků není víc...soustředil jsem se na hlavní odměny ale musel jsem se s nima rozloučit.Chce opravdu mít hodně štěstí musel jsem dát hodně pokusů než mi jedna padla.Úkoly už mám dávno hotové a jsem živ jen z toho co napadá kolem města a z denního úkolu.Jinak tuto akci hodnotím jako moc hezkou včetně budov.Skoro jsem si nemohl vybrat kterou chci...-))
Tak málo je jich proto, abys chytil nerva že Ti chybí jen tak málo a koupil je za diamanty :)
 

DeletedUser3459

Guest
Tohle má znamenat co?? Ty bugy už mě opravdu začínají lézt krkem, to že zjistíte na betě chybu a pak jí neopravenou nahrajete i na ostrý server už jsem si docela zvyknul. Ale už toho začíná být opravdu hodně a vážně zvažuju že hru opustím jako mnozí předemnou.
Sami tvrdíte že zde uvedené informace nejsou oficíální ale kdybych se spoléhal jen na tvurce hry a nehledal si info jinde (nejlepe iDavis) tak je ta hra skoro za trest.
 

Přílohy

  • ukol.png
    ukol.png
    238,1 KB · Zobrazení: 97

DeletedUser2185

Guest
Cihate nekdo 4 srpna na kocar ? 14cti sprezi uz nachystany, uz se tesim az je zaprahnu :)
 
Nahoru