• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Zvýšení nabídek na krmení v Řemeslné výrobě

Ludi

Veterán
V podstatě je mi jedno, jakým způsobem krmení přijde, ale hlavně aby to nebylo za dia nebo ve 3. patře Věže ...
Zatím mám nějakou zásobu, ale pokud nedoplním alespoň 4 krmení týdně, tak budu za chvíli v mínusu. Potřebuji 2-3 pro drahouška Fénixe a alespoň jedno chci pro Méďu. Když se mi objeví 1 za 9 dní, tak to není dobré. Víte co znamená hladový medvěd a Fénix? Sežerou mě vzteky :D
 

DeletedUser4336

Guest
Pane medvěde, vaše hry jsou vypečené hnědý medvěde. A Felix se o svůj zob nechce dělit, tohle vypadá na ptakomedvědí válku.
 

DeletedUser3346

Guest
Před chvílí to snížili, protože si prý noví hráči stěžovali, že nemají rozvinutelná zvířátka a je jim to na prd, mít v nabídce 2x-3x krmení v jedné chvíli. Teď přidávají další zvířata, tak doufám, že za chvíli budou mít něco rozvinutelného všichni a poptávka po krmení se zase zvýší. Už je můžeme začít peskovat. Jsem PRO.

Já myslím že tento příspěvek mluví za vše. Vlastně si stěžujete na dokonalou nepromyšlenost v nastavení. Hlavní vtip je v tom, že se něco zase udělalo jednotně bez ohledu spíše na hráče, kteří se k tomu dostanou až za delší čas. Místo toho aby se to nastavilo dle kapitol jako budovy v eventech. A je vidět i to že i vy zcela celou situaci nechápete. Nemám nic proti tomu udělat nějakou událost atd pro pokročilejší hráče, ovšem pak do toho netahat hráče, kterým dané odměny jsou k ničemu. Stěžujete si prostě na to že někdo fakt zbrkle se to pokusil narovnat, akorát že zase špatně. Akorát se tak trochu pozastavuji nad logikou stížností těch co jim je to aktuálně k ničemu když do budoucna můžou mít oproti vám velké plus. Ale zase proč se něco měla dělat pouze na míru pokročilejším hráčům?
 

ElfNostradamus

Veterán
Krmení. Ideálně ho zařadit nejen jako zisk z řemeslné výroby, ale rovněž přímo do výroby k ostatním kouzlům, které lze rovněž získat způsobem obojím.... /další možnosti získávání: věž v náhodných truhličkách, turnaj v jednotlivých truhlách, doplnkově i výzvy, DS/... toto vše i s výhledem na budoucí avizující se přísun dalších rozvíjejících se budov a zooparkem ve městech.
 
asi tak. Sice bych nerad přerušoval nepřetržitou výrobu katalyzátorů, ale než zase zasvinit akademii krmivem (byly tam klidně jako 4 recepty z 5), tak a´t se to dá radši vyrábět přímo... Klidně i s limitem, třeba max 1x za den
 

Ludi

Veterán
Určitě vyrábět krmivo v slotu na kouzla by bylo vynikající. 1 - 2 denně by bylo úplně akorát. Krmení je kouzlo, tak by to bylo logické.
Zase už jsem neměla krmení ve výrobě asi 5 dní. V malém městě je to lepší, ale ve velkém je to hrůza. Prostě nechápu, co proti mě hra má :(
 

DeletedUser5695

Guest
Donedávna jsem měla 1 krmení denně, ale s přibližující se zimou zdá se, nastane hladomor. Snad programátoři Inno nejsou kruťáci a nějak to vymyslí, aby malí neměli důvod ke stížnostem a nám ta zvířátka nezhynula hladem.
 

luterina

Veterán
když nám přibyla a stále přibývají další zvířátka, určitě jsem pro více krmení (nechápu ten opačný krok že nám ubyla) do kutila přidat, od minulého turnaje mi v každém městě akademie nabídla jen 1 krmení, chudáci zvířátka takhle je trápit hlady, nemůžu se na to dívat, začínám být z toho smutná :oops::oops::oops:

@Emhyr var Emreis II , hele neposmívej se, to je vážná věc, já chodím ke kutilovy několikrát za den a ta krmení tam v nabídce prostě nejsou a nejsem v tom sama :mad:
 

DeletedUser4336

Guest
Tak on je problém, že vybalancovat krmení, když tvrůrci zahrnuli několik různorodých zásahů do hry je oříšek. Do doby pandy to bylo celkem v cajku, maximálně se to mohlo hromadit ve skladu. Takže jsem docela zvědav jak se tohle vyřeší. Mě teď celkem padalo, takže mám nějakou zásobu, ale zase se tu objevuje stále více hráčů s nedostatkem se mi nezdá.
 

DeletedUser5921

Guest
Som za rozhodne. Idealne ho pridat ako odmenu do siestej hviezdy v turnaji, kludne aj kazdej tretej alebo tak.
 

DeletedUser6390

Guest
Když vznikají ZOO, by asi měl "tvůrce" přidat do běžné manufaktury možnost výroby krmení pro zvířata. Česnekem a pivem pandu a další zvířata běžně nenakrmíš. :)
 

luterina

Veterán
tak krmení se taky teď objevilo, ale asi tak jednou, dvakrát..., a svitkový turnaj už tak těžký je ještě těžší a to říkají i ti, kteří krmení měli a svá zvířátka nakrmili (přibyli protivníci nebo se navýšila jejich síla?)..., přijde mi že jsem na tom - a obzvlášť bez krmení - v turnajích mnohem hůře než před medvědem - a to mě zvířátka získat (včetně fénixe) stálo takové úsilí..., mít možnost získat víc krmení, tak by to bylo jistě lepší...

nevím, ale krmení dát normálně k výrobě do akademie mezi ostatní kouzla - když krmení kouzlo je - mi přijde nejlogičtější...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru