• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Zvýšení nabídek na krmení v Řemeslné výrobě

Slniecko

Znalec fóra
Tak mohli by taky dát nejakou oficiální informaci, že tahle chyba byla opravena a že se nemusíme bát nakrmit Fénixe a taky vylepšovat divy.. Bylo by to hezké napsat to nejakou oficiální cestou s tím,že se aspon hráčum omlouvají za zpusobené potíže a zbytečné ztráty armády.. Ale to bych chtela asi moc, že.. :D
 

luterina

Veterán
nevím o tom, že by to bylo někde na českém fóru oficiálně oznámeno či oficiálně vyvráceno, jak můžu vědět, že to byla pravda? :)
 

Slniecko

Znalec fóra
nevím o tom, že by to bylo někde na českém fóru oficiálně oznámeno či oficiálně vyvráceno, jak můžu vědět, že to byla pravda? :)

Forseti

Komunitní manažer

Člen týmu

Pondělí v 17:56
  • Elvenar tým je si tohoto problému plně vědom, stávající situace nás velmi mrzí, všem hráčům se omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Naši technici již několik dnů usilovně pracují na řešení tohoto problému, prosíme vás tedy o trpělivost, děkujeme!

Jeden člen tímu se k tomu takhle stručne vyjádril v pondelí v konkrétni téme a pak už prý byla chyba odstránená,ale to jsem už nenašla nikde.. Jen,že to napsal iDavis..
 

DeletedUser4336

Guest
No já měl docela dost krmení celkově v poslední době od té doby co se to tu začlo řešit, a to žádná změna uveřejněna nebyla, resp. byla tu neoficiální zmínka o tom, že žádná změna zatím neproběhla.
 

Ludi

Veterán
Já pořád s krmením nic moc. Je to trochu lepší, ale ho mám v Řemeslné velmi málo. Bývá i více dní, kdy se mi žádné krmení neobjeví.
 
pořád samé krmení a nic pořádného. zásoba mi vzrostla na víc, než 50 kusů... chtěl bych kraftit jiné věci :supply:
kp[1].png
...
 

DeletedUser4336

Guest
Páďo sice nemám, ale přes dvacku se neustále udržuju, i když jsem začal očarovávat častěji i méďu. Zrovna jedno žrádélko vyrábím. Rožce jsem naposled dělal ty v barvě duhy, málo elfů, tak jsem je z nouze použil.
 

DeletedUser5695

Guest
Mě teď padá samý balast, a nádavkem balst i z koule na závěr, achjojo, ta pravděpodobnost :)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Já tedy nemám pocit většího výskytu žrádla. Nový typ receptu jsem měl zatím jednou. Zatím to je slabota
 

DeletedUser4336

Guest
Tak mě napadá, zda neexistuje u některých zase nějaký kosmický předprogram podobně jako tomu bylo u hromadné výroby v dílnách, protože po těch třech mám jako další nabídku opět dvě žrádélka naráz, takže bavit se o nějaké nouzi vážně nemůžu.
 

ElfNostradamus

Veterán
Předprogram je , že asi potřebuješ něco jiného a proto dostáváš žrádlo a my co potřebujeme žrádlo dostáváme jiný nezajímavý odpad...tím tě Předprogram zkouší zdali nepoužiješ urychlovač či dokonce dia :)
 

luterina

Veterán
mně teď po té velikananánské pauze chodí krmení požehnaně a to v obou světech, asi jak je delší pauza, tak se to někde nahromadí a potom zas nestíháš vyrábět...
 
Nahoru