• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Zvýšení nabídek na krmení v Řemeslné výrobě

Ludi

Veterán
Ahoj,
po poslední aktualizaci nabídek v Řemeslné výrobě byl snížen výskyt krmení pro naše zvířátka.
Krátce po tomto zásahu přidali vývojáři v eventu Méďu, které ho někteří postaví i ve více variantách, navíc je možné doplnit další Fénixe.
Prosím, aby do nabídek Řemeslné výroby bylo opět přidáno krmení v množství, jako tomu bylo před aktualizací.
 

Ludi

Veterán
Já věřím, že když budeme naléhat, může se to změnit. Vždyť je to nelogické. Dají nám nová zvířata a nebude možné využívat naplno jejich efekt?
 

nataly111

Velmistr písma
A právě z tohoto důvodu mě překvapilo, že už si krmila v 3. levlu. Krmení je málo a já sama raději čekám než bude Méďa na 10.
Ale jinak souhlasím, krmení v takové míře stahovat neměli. Je tam víc capin, o které skoro nikdo nestojí. :rolleyes:
 

Prealiena

Velmistr písma
Před chvílí to snížili, protože si prý noví hráči stěžovali, že nemají rozvinutelná zvířátka a je jim to na prd, mít v nabídce 2x-3x krmení v jedné chvíli. Teď přidávají další zvířata, tak doufám, že za chvíli budou mít něco rozvinutelného všichni a poptávka po krmení se zase zvýší. Už je můžeme začít peskovat. Jsem PRO.
 

Ludi

Veterán
@nataly111
Krmím Méďu, protože tentokrát dělám věž celou a většinu bojem. Už ho mám na 5 lv. Jinak dělám každý týden jen 2 patra věže. Zatím mám slušnou zásobu krmení. Vyráběla jsem krmivo vždy, když se objevilo. Ale když se teď neobjevuje, tak to není dobré.
 

nataly111

Velmistr písma
Tak to si dobrá, já už boje vzdala v tomhle směru. Já mám 30 krmení a snažím se je šetřit. Proto si rozmýšlím, kdy ho použiju.
 

iDavis

Legenda
Ja si nemyslím, že budú zvyšovať vyskyt v remeselnej výrobe. Keď to znížili, vtedy už niekoľko týždňov vedeli, že budú nové zvieratá, takže mám skôr dojem, že budú to krmivo dávať skôr do iných častí hry (čo ja by som osobne ocenil viac).

Ale súhlasím s podstatou návrhu, dať k dispozícii tých krmení viac.
 
turnaj sežere 3-4 krmiva týdně (podle toho, jak člověk stíhá) - to se dá v pohodě dovyrábět. Pokud bude další medvěd, každý den ho krmit určitě nebudeme, ale už to chce víc i přemýšlet, kdy to krmení opravdu stojí za to. Mě to až tak nevadí
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Osobně bych pro krmivo dal samostatný slot v akademii nebo ho přesunul přímo pod zvířátka. Netuším jaký je záměr developerů, ale jejich systém jak z lidí dostat peníze je dost pomýlený a dělají z toho hazardní hru. Protože utrácet dia za novou nabídku, která může být všelijaká, je prostě hazard.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Já jedu na 2 žrádla/týden pro fénixe. Ale vyžaduje to Časový skok na dostatečné úrovni a 2x týdně si přivstat, aby se to stihlo.


Asi zkusím navrhout, že by nám do řemeslné výroby dali více pozic než jen 5, když už musíme vyrábět tuny odpadu na úkoly.
 

DeletedUser2988

Guest
Já třeba před snížením výskytu, měla krmení skoro v každé nabídce i třeba 4x,někdy i ve všech slotech, opravdu mi to tam neustale strasilo a bralo mi moznost vyrobit lepsi veci.... objevovaly se mi s tim i same deste minci, relikvie, takze jsem skoro vubec nevyrabela, protoze to nemelo absolutni hodnotu... takze jsem rada, ze to snizili a ja si konecne mohu neco vyrobit, krmeni tam mam taky stale, takze to bude jen o nahode... přiklánela bych se ke zvyseni sance, ale rozhodně ne k te původní, kde jsem tam mela jen sama krmeni, mince a relikvie
 

Ludi

Veterán
@donutka Já toho krmení ani dřív tolik v nabídkách neměla, ale stačilo to. Teď jen 1x za celý týden. Prostě od zdi ke zdi. Skoro mi připadá, že nabídka v Řemeslné výrobě dává každému přesně to, co nepotřebuje ;)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Žrádlo se objevuje asi v podobném množství jako před změnou (já stále jedu do kladných skladových hodnot), ale je rozmělněno do více iterací a díky tomu je podmínkou pro získání jídla, neustálé kontroly akademie po 5 hodinách, což už je na budku. Když člověk, třeba kvůli charakteru své práce, jako na potvoru mine tu iteraci zboží kde žrádlo bylo, tak má smůlu. Podle mě, kdyby v každé iteraci bylo právě jedno a nikdy více jídel, pak bychom byli asi všichni více spokojeni. Jak ti co ho nemají/ nechtějí krmit, tak Ti co chtějí krmit.
 

DeletedUser2988

Guest
Kdyby s tim slo obchodovat, tak ti jich par naposilam, ted jsem jich vyrobila docela dost kvůli tem úkolům v eventu a nepouzivam je... ale asi to tak bude, ze nabizi lidem to, co nevyrabeji
 

Ludi

Veterán
@Fjorgyn Mě tedy v obou městech krmení z nabídky úplně vymizelo. Ve městě jsem často, zadávám výrobu každé 3 hod. a vždy kontroluji Akademii. Za víc než týden jsem v obou městech měla krmení jen 1x.
 

DeletedUser4336

Guest
Fjorgyn >> Kdyby to tak bylo, tak by asi hráči, co zcela pravidelně kontrolují stav akademie, "nebrečeli", že tam žádný ptačí zob nemají. Je pravda, že teď už se tam neukazují tři zoby naráz, ale prostě je tam zobu celkově míň i po delší dobu (v důsledku menší pravděpodobnosti, i přes o něco častější obměnu). Taky bych byl pro nějaké lepší řešení, protože mechanika zobu počítá s častějším užitím, a to zase narušuje fakt, že každý nehraje na tyto dopovatelné budovy, a nemá pak v akademii nic jiného.
 

DeletedUser7280

Guest
byl bych pro zvýšeni krmiva alternativnim zpusobem negujici přijem pandy
 
Nahoru