• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Zvýšení nabídek na krmení v Řemeslné výrobě

ElfNostradamus

Veterán
ano protivníci posílili - lovec šel na tři hvězdy a žába rovněž.....což časem vykompenzujeme i u nás ve výzkumu taky, zatím ale budeme biti...ve svitkovém jak žito :)
 

Ludi

Veterán
@ElfNostradamus - máš pravdu, ale podívej se na příspěvek na Fóru: Ochránce lesa způsobuje v turnaji větší škody. Jedná se o chybu, kdy budovy, které mají posilovat naše jednotky zároveň posilují i protivníka. Dost špatná zpráva.
 

Heruen

Pokročilý žák
No u me od pondělí 1 krmeni a je pátek .Uz me to nebaví .Mam fenixe a dva medvídky a skoro je nemůžu použit .Turnaje by byli lepší kdyby bylo krmeni .
 

Slniecko

Znalec fóra
@Lovec Krys - nejvíc mě štve, že Inno z nás dělá poslední dobou blbce :mad:. Sníží počet krmení, ale přidá další zvířata. Vede nás k posilování bojeschopnosti přes zvířecí pomocníky i divy, ale vše se nakonec otočí proti nám. To mě na tom štve nejvíc.
Ludi, jsem na tom stejne.. človek už neví, čemu má v tý hre verit.. Je to smutné a smutné je hlavne to,že nás na to ani neupozorní - konkrétne na ty budovy. A to krmení, to taky nechápu vyjdu vstríc hráčum, kterí nemají zvírata, ale tím úplne znevýhodní hráče, kterí mají zvírata a chtejí získavat i další.. Je to smutné..
 
jde o to, používat je uvážlivě. Vezměte si, kolik novějších hráčů je třeba nemá...

Já zatím hnědé medvídky krmil dvakrát, pandu taky dvakrát a toho fénixe zvládnu každý turnaj 3-4x. Krmení stagnuje kolem 40, možná nepatrně zásoba roste. Včera jsem poprvé dostal ten nový recept na výrobu za úlomky kouzel.
Spíš mi poslední dobou chybí posilovací domečky a už zase se chvilku neobjevilo ani 100% k zásobám (ale předtím během jednoho týdne 5-6x a hned jsem to rozemlel přes t hnědé medvědy :D ).
 

Heruen

Pokročilý žák
Na polárního medvěda jedno krmeni stačí .Na fenixe jsem použila dvě ještě jsem chytla zbrojire ve věži věcnosti .A
hnědého když mám tak dam 1 - 2 krmeni tam to je na 12 h.
Je to bída :-(Teď mi tam jedno skočilo akorát je za drahokamove relikvie a těch už mám taky málo čekám na turnaj ;-))
snazim se na turnaj vyrobit nasobitele a pod.Tak to jde i s jehlami ,klášterem :))Ale krmeni je opravdu málo .
To co mi tam padá já ani nepotrebuju :-(
 

Slniecko

Znalec fóra
Joo, jasný, nový hráči nemají budovy, které se dají krmit, ale taky je mohou získat predse v Akademii kouzel, takže takovou budovu muže mít každý hráč.. Ja tam mývam taky spoustu receptu, které ani nepotrebuju, kolikrát ani nic nevýrabím, protože mi to nabídne veci, které vubec nepotrebuju, a verím, že je nás víc, ale nejdeme psát na podporu, aby vyradili napr. jednorožce, nebo % na doplnení mincí a podobne a podobné nechtené budovy.. A hráči, co napsali, že nepotrebuji krmivo,at to osekají,tak to proste osekali.. A ted píšou hráči, at zas pridají krmivo a nejak jsem to nepocítila že by ho pridali adekvátne k tomu, že jsou další zvírata, které se dají krmit :) Tak snad se taky dočkáme toho zvýšení :)
 

Slniecko

Znalec fóra
To ja taky :D Ani teda nevím, jestli by to pomohlo stežovat si na podpore, nebo kde se píšou ty stežnosti :D
 

luterina

Veterán
nějaká města mi dávají krmení za lepidla a některá za kouzelné úlomky, tomu moc nerozumím, neměla by akademie nabízet krmení jen za kouzelné úlomky?

jinak s transparentem za více krmení stále mávám a mávám :D ..ještěže je teď nevýhodné krmit ptáka :cool:
 

DeletedUser4336

Guest
Proč by bylo nevýhodné krmit papouška Felixe? Chyba byla dle místních informací již opravena. Jinak mě krmení padalo předtím hodně, takže mám teď jistou zásobu, každopádně jsem pro to, aby ho měli dostatek všichni, a hlavně i na mě může přijít nouze s výdejem bobulovin, že.
 

DeletedUser5474

Guest
Tak je si ted stěžovat nemůžu, poslední dva turnaje jsem fenixe nepoužíval, takže se krmení trochu nashromáždilo, tak uvidím, za jak dlouho budu zase na nule :)
 

DeletedUser4336

Guest
Někde to zveřejňoval iDavis, jen teď přesně nevím kde.
 
Nahoru