• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Sneak Peek - leto 2018 (2/6)

>predchádzajúci sneak peek<

Krajina se také změní,
slunce, moře, pláže,
symbol léta přece. ;)


EL_sneak_peek_15_6_2018.png


>nasledujúci sneak peek<
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Doufám, že nemyslí, že by bylo více denních odměn v různých bednách ten samý den. To by lidi řvali, že nedostali to, co chtěli.
 

DeletedUser2739

Guest
třeba se ty bedny týkají turnaje nebo předělají systém odměn v dobrodružství společenství anebo přibude něco úplně nového v tomto duchu...
 

DeletedUser4169

Guest
Hezký, hezký, škoda jen, že to budou všechno jen dekorace, na rozšíření životního prostoru mimo vymezený čtverec to nevypadá :)
 

DeletedUser2933

Guest
Tak to vypadá,že s velkou letní událostí ,přichází přes most a projde slavobránou nová rasa PIDILIDI a kdoví co přinesou,respekt.spíš odnesou;)
Pěkný a pohodový den všem:)
 

iDavis

Legenda
Veľký letný festival štartuje na bete... :)
Woodelvenstock festival

WoodelvenstockBanner01.png

Predpokladaný termín: 25.6. - 23.7.
Venujte prosím pozornosť v pondelok 25.6. začínajúcemu dobrodružstvu, ktoré pravdepodobne bude mať za následok posunutie udalosti.

Ako som už naznačil v poslednom sneak peeku, udalosť prinesie nové mechaniky. Za plnenie úloh budeme získavať lístky. Tie budeme využívať na otváranie truhlí, pričom po každom otvorení sa zmení ponuka truhiel a objavia sa nové 3, ponúkajúce iné odmeny. Každá by avšak mala obsahovať slot s dennou výhrou, ako sme boli doteraz zvyknutí. :)

Dôležité: Údajne budú medzi úlohami na bete a úlohami ktoré sa dostanú na náš server nejaké rozdiely. Neviem do akej miery sa budú líšiť.

Kompletný zoznam úloh a odmien nájdete tu.

V odmenách nás čaká množstvo požehnání, denných odmien a iných. Tabuľky s odmenami už mám niekoľko dní hotové, ale priložím ich sem až si overím že sa na betu dostali rovnaké hodnoty, aké som do nich vpisoval pred pár dňami.

Za otváranie truhlí budeme získavať tzv. Magic Goo, ktorý bude odomykať hlavné ceny, rovnako ako aj priebežné odmeny, ktorých by malo byť 180 a obsahovať by mali veľké množstvo ďalších požehnání. Každá ďalšia priebežná odmena by mala byť odomknutá nazbieraním ďalších približne 20-40 Magic Goo.

MainStage.png


EL_akcia_festival_2018_h_odmeny1.png


EL_akcia_festival_2018_oskoro4.png

EL_akcia_festival_2018_oskoro1.png

EL_akcia_festival_2018_oskoro2.png

EL_akcia_festival_2018_oskoro3.png


20180618_155013.jpg


Na tomto obrázku môžme vidieť hlavné okno udalosti, obsahujúce animované postavy na ich ceste, na ktorej budeme môcť zbierať vyššie spomenuté priebežné odmeny.

Všetky informácie budem zhromažďovať v tomto spoileri.

>predchádzajúci sneak peek<

Příprava jde jak po másle,
výzdoba je hotová...


EL_sneak_peek_19_6_2018_1.png


Poslední detaily a festival může začít.

EL_sneak_peek_19_6_2018_2.png


>nasledujúci sneak peek<
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Máš nějaké informace o tom, jestli bychom si měli přichystat tradiční eventové budovy na výrobu neboostnutých T1 surovin, dlouhou výrobu dílen a boostnutých T1 surovin...?
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys s istotou ti to neviem povedať, úlohy a dátumy sú 2 veci ktoré vopred neviem. Osobne ale predpokladám, že sa takéto úlohy vyskytnú a preto by som určite niečo nachystal.
 

GorGlin

Veterán
no jsem na to zvědav, zdá se že nás cekají velké změny.
Tento event bude asi opět setový.
Ale systém zelených kapiček a hospodaření s nimi vypadá že předelali.
Jsem zvědavý na detaily.
 

DeletedUser4169

Guest
A to budou jen denní úkoly? Alespoň na betě to tak vypadá...

Jinak chválím za html5.
 

Zharthuru

Mistr slova
Sněhovou horu jsem asi několikrát viděl u sousedů . V létě potěší na to klikat , to vedro je hrozné . Škyt . Ale ty vinné farmy jsou taky prima .
 

DeletedUser3966

Guest
Mě asi nejvíc vadí ta magická výroba :/ kladívka bych ocenila, k maně ještě daleko (jsem u orků ) a tu výrobu (suroviny) prostě nedokážu ocenit.... Tak snad bude i nějaká ta super kultura bez téhle výroby.
 

DeletedUser4169

Guest
No, jsou tam opravdu jen denní úkoly, za mě teda zklamání. Zas zrušit i ty zbytky toho, co Vám umožňuje získat nějakou výhodu vlastní aktivitou a přípravou.
 

Prealiena

Velmistr písma
Právě, že na betě dostali jenom denní úkoly. Jestli teda na živo spustěj první úkolovou sadu bez předem známých úkolů, tak to bude mazec. Dost podpásovka od Inna. Je vidět, že se změnou eventového systému chtějí změnit i pravidla hry.:cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru