• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Prinášam zase nejaké novinky.. :)
Sneak Peek - leto 2018 (1/6)

>predchádzajúci sneak peek<

Festival zanedlouho začíná,

EL_sneak_peek_8_6_2018_1.png


prodej lístků se už rozbíhá.

EL_sneak_peek_8_6_2018_2.png


>nasledujúci sneak peek<
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Chceš říct, že teďko stavíme boudu na prodej lístků a vlastní festival bude následující velký event?
Je pravda, že ten bard říkal, že je to předprodej na červenec.
 

Lovec Krys

Legenda
Takže můžu očekávat, že budovy budou podobné té současné?
Doufám, že je vytvářel někdo jiný.
Jednak mám raději jiná témata a jednak ta budova...
Samotná budova ošklivá není, ale když ji člověk postaví, tak mu začne blikat a zářit duhově, až si člověk pomyslí - který zhulený hipísák to dělal.
 

DeletedUser1198

Guest
zatím jsem ji nepostavil, není potřeba, snad až budou chybět lidi nebo tak.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis No záleží které:)
Já půjdu jen po maně a k tomu získám 1., případně i 2. hlavní cenu (dle toho, kolik bude úkolů a eventové měny z nich).
 

Richardll

Učedník
No mě by se zase líbila nějaká sada. Ideálně taková co by dávala rozbité úlomky a VB. Za manu ale taky budu rad ;-)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ideálně aby ty hlavní odměny nechtěly cestu. fénix se mi líbil, ale že musím mít kulturu napojenou na cestu, to není ideální. a první hlavní odměna by ještě mohla být co k čemu, narozdíl od zimy a jara. pak to bude super událost :)
 

Lovec Krys

Legenda
To je fakt, doufám, že hlavní odměny nebudou součástí setu, staty setů jsou obvykle hrozné. Zvláště těch, co dávají "úžasné" množství nebonusových surovin.
 

DeletedUser341

Guest
staty setů jsou dobré v porovnání s běžnými budovami... nejsou nic moc v porovnání se starými eventovými budovami, ale vzhledem k proběhlé korekci bych si troufl tvrdit, že se na ně už bude koukat jinak :D

a mimochodem, kulturky co dávaj manu, suroviny, atd. (tedy i sety), pokud nenapojíš k cestě, tak pořád dávají tu kulturu - otestováno na té hlavní budově ze zimy po té, co jsem zboural zbytek setu (měl jsem ho kvuli maně, kterou už nepotřebuju)... a těch 11k kultury co to dává, je pořád top kulturní budova co mám, a už je to zastaralé ;-)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@ramaloke : já vím, je to stejné i jako třeba klášter bojových mnichů - odpojím od cesty, kulturu stále dává. z jara mám 2. i 3. fénixovu hlavní odměnu. čísla kultury i populace jsou dobrá, to určitě ano. ale ty suroviny, ty by tam fakt být nemusely. musím to kvůli nim mít u cesty, protože ta červená ikonka nad tím mi pak hrozně vadí ^_^
 

DeletedUser341

Guest
@CorwinOfAmber Jako tenhle pohled chápu - taky to mám připojené kvuli té červené ikonce :D A že by mne vytrhlo 96k mincí 1x za 24hodin? (pro srovnání, propast mi dává 438k každý 3h...)

@athlan Tak zlý snad nebudou, no ne? :)
 

DeletedUser341

Guest
No já nevim, když jsem dnes četl tu aktualizaci 1.57 a hlavně diskuzi k ní...

Hráč: "Takže shrnuto: Přidána spousta chyb, chyby následně opraveny. Vynechal jsem něco?"
Hlavní administrátor bety: "Ne, tohle je naprosto skvělé shrnutí :D"
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru