• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Nová úkolová rada na obzore.. :)
Dni hudby

Predpokladaný termín: 7.6. - 17.6.

Príbehom tejto úkolovej rady bude príprava na veľký letný festival, ktorý bude sprevádzaný veľkou udalosťou. A práve k nej sa viazal posledný sneak peek. ;)

Všetky detailné informácie k tejto úkolovej rade nájdete tu.

Odmenou za dokončenie úloh bude:

RewardBuilding01res01.png


EL_akcia_j_n_2018_h_odmeny1.png


EL_akcia_j_n_2018_loading_screen.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5230

Guest
nějak nechápu tu souvislost mezi eventem a tim tvým Sneek peekem:oops:
 

DeletedUser5230

Guest
No i davis te´d psal že ten předchozí Sneak peek se vázal k tomu eventu co te´d bude,tak mi nějak nedochází ta souvislost :)
 

iDavis

Legenda
Pre mňa je úkolová rada vždy príjemným spestrením, nech príde kedykoľvek. ;)

@Fragola časom to bude jasnejšie. ;)

@martin2007 za posledné týždne som nevidel žiadne viditeľné pokroky v prípravách novej rasy, veľká časť vývoju je teraz venovaná vyššie spomínanej letnej udalosti, ktorá prinesie nové mechaniky, takže sa rozhodne do zavedenia novej rasy môžeme tešiť aj na iné veci. :)
 

Saux

Znalec fóra
Mně by asi nejvíc potěšilo, kdyby bylo možné obchodovat i se surovinami spřátelených ras, ale silně pochybuju, že se toho dočkáme :)
 

DeletedUser4086

Guest
Ahoj, ta odměna je pro ty co mají elementály nezajímavá. Je nějaký jiný důvod proč se zůčastnit ?
 

DeletedUser341

Guest
vážně? 2500 lidí na 3x4 v porovnání s obytkou co má 2800 na 4x4? to jsou lidi navíc a ještě kultura zadarmo :)
perfektní budova, rozhodně se zúčastnim :)
 

DeletedUser4086

Guest
Aha, omlouvám se, nějak jsem přehlídnul ty lidi a kulturku. No vypadá to dobře :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jak tak koukám na seznam úkolů, tak tuhle událost asi vynechám. budova je sice pěkná, hodila by se mi docela dost, ale raději budu šetřit zdroje na velkou letní událost :) třeba dračí matku by nám zase mohli dát. ta není nijak přesílená, přesto je to dobrá budova.
 

Deleted User - 123116

Guest
Za mne dobrý.Lepší než DS. A korát mne zaráží počet úkolů.Na 10 dní se mi to zdá poměrně málo.Nebo se pletu a ještě to není vše?
 

Deleted User - 123116

Guest
@iDavis děkuji za vyčerpávající odpověd

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru