• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1198

Guest
Tak to vypadá, že úkoly tentokráte nebudou, co? :) mno nevadí, bude legrace, tak snad abych si připravil nějaké budovy na vylepšení, jen tak vědět na kolik je vystavět.
 

DeletedUser4169

Guest
Dneska mi tam vyskočilo oznámení, že druhá úkolová řada na betě od zítra bude.
 

DeletedUser2995

Guest
Dne 4. července, po každodenní aktualizaci hry, bude k dispozici událost Woodelevenstock. Současně se sníží množství jízdenek, které můžete dostat s každodenními questy, protože nyní můžete získat další vstupenky se všemi dalšími úkoly! Doporučujeme, abyste před aktualizací dokončili všechny otevřené denní úlohy.
 

DeletedUser4236

Guest
Jen se tak blbě zeptám neví se kdy event začne na ostro ??
 

Angedev

Velmistr písma
Já myslela, že by to mohli pustit zároveň s druhou úkolovou řadou na betě, ale oznámení zatím žadné nepřišlo, takže asi ne :D
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
pak jsem vůbec nepochopil příspěvek od standy. středa právě nedávala moc smysl, věci se spouští buď ve čtvrtky nebo pondělky.
 

Prealiena

Velmistr písma
Příští video o kočkách?
Že by nová spřátelená rasa?

I když mi to připomíná spíš záhadu ztraceného elfa od woody69.:)
 

Radvanus

Znalec fóra
krásný večer přeji,
chtěl bych se zeptat, zda je pro letní event nutné mít postavený festivalový stánek.
 

DeletedUser4169

Guest
netřeba.. namáš-li v plánu podávat u Vás na vsi kolemjdoucím vtipné elvenarské želé..
 

DeletedUser5469

Guest
No, nějakou další rasu bych uvítal. Už se blížím ke konci elementálů.
 

DeletedUser2308

Guest
Ok,čumel som do toho jak bager na dieru a fajn,povedali že budú rozprávať o mačkách.A čo?Inteligentné mačky?No téda ...:eek:
Ale dobre,videl som tam niekde napísané aj Bastet a to už je iná káva ....:cool:
 

DeletedUser1198

Guest
V našem společenství se na festival těší skoro všichni, jen některým kalí radost obavy z úkolové řady, protože budou na dovolených a tak alespoň doufají, že budou schopni naklikat z mobilů. A nová rasa? Já se na ni těším, ať bude jakákoli.;)
 

DeletedUser3281

Guest
Také se těším na event, právě lezu do spermíků takže budu mít hezky budovy "čerstvé", jaká bude další rasa je mi jedno, stejně to nečtu, snad ale bude mít hezčí budovy, než spermíči, na ty se moc netěším. Takové plastové :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru