• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Prealiena

Velmistr písma
Tak už máme i hlavní úkolovou řadu na Woodelvenstock. Na můj vkus je tam moc úkolů na kupování VB.
 

DeletedUser3281

Guest
Já ten set už od zimy ignoruji, ne proto že bych je nezískal, ten poslední mám skoro celý, ale nemáme tolik místa abychom si mohli stavět jak chceme, takže z toho pohledu fakt set nechápu, když z něj nejde ani udělat XxX beze zbytků aby měl max bonus. Vnímám ty sety spíše jako past na některé hráče, co honbou za sety přehlednou možnou výhodnost denních budov ve větším počtu.
 

DeletedUser467

Guest
Našel jste někdo ve videu tu druhou nápovědu k nové rase? :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak nám to prozraď nebo napověz :) čumím na to už po několikáté a jsem prostě slepej. snažil jsem se rozluštit co má slečna na tričku, ale s tím jsem úspěšný nebyl a stejně to asi není ono...
 

iDavis

Legenda
Oba sneak peeky sú vidieť kedykoľvek v čase 0:32-1:38. ;) Jeden z nich dokáže dosť napovedať, ten druhý, bude sa treba asi zamyslieť.
 

DeletedUser3281

Guest
Tajemný jak hrad v Karpatech, to nevím k čemu je dobrý... Je to to hlavní sídlo a ta kulturní budova? To vypadá nějak jinak. Ale já prostě nejsem fanatik do hry takže to prostě jen odhaduji stylisticky.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
já tam pořád nic nevidím :-( (ale raději své úvahy hodím do spoileru, aby mé dlouhé vedení nezkazilo ostatním zábavu)

budovy jsem zkoumal a nic tam nevyzkoumal. takže už tam zbývá poslední věc - jméno města a jméno hráče. to mě napadlo docela rychle, ale prostě to nic neznamená. na jméno města mi google našel nějaké basketbalisty a jméno hráče je pizzérie. asi nebude fantasy rasa.

ledaže je to naschvál tak zkomolené, aby člověk, který neví o čem je řeč neměl šanci něcemu dojít. slovo succumb je podobné mýtické bytosti "succubus", "amuni" zase bohu "amon", z čehož mi vychází

staroegyptší život-sající pizza mužíci co rádi sportují. a teď jsem to určitě trefil :-D
 

Prealiena

Velmistr písma
@CorwinOfAmber
Já v tom městě nic zvláštního nevidím. A v nápisech je akorát Bastet - staroegyptská bohyně s kočičí hlavou a Amun - staroegyptský bůh slunce. Tak mi z toho vychází jedině ten Egypt.
 

DeletedUser2308

Guest
Si myslím,že ak niekto niečo vie,tak nech to prosím napíše bez hádanok.Sledujem to tu a dosť nás je trochu mimo.Ja tam vidím len ten nápis ,,Succumb to the Bastet,, Múdry prekladač mi to preložil ,,podľahli Bastet,, No,a spomínali tie mačky a kto sa hodí k mačkám viac ako bohyňa Bastet.Takže,čo ako to bude ta nová rasa?Príde banda levov a iných mačkovitých a požere nám elfíkov?Neznášam ked neviem nič:mad: a to je skoro stále.Tak please:p,čo to bude?o_O
 

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Kočka za maskou lvice #1

Období sucha, horka,
do Elvenaru se blíží,
kto se tu ve stínu plíží?


EL_sneak_peek_13_7_2018.jpg


Znáte ji?

>>>
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru