• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Na bete bola implementovaná zmena funkcionality znovu objavovania sa správ v pošte - po novom sa to bude vzťahovať iba na tie konverzácie, ktorých je súčasťou iba jeden ďalší člen. Teda hromadné správy na výmenu VB sa po zmazaní opätovne objavovať nebudú.
 

iDavis

Legenda
Aktuálne informácie a novinky

Na bete sa začalo nové kolo dobrodružstiev spoločenstiev (verzia F, teda tá, čo naposledy).

1. mapa
2. mapa
  • 2x prastará vědomost (20)
  • 1x Karnevalový artefakt
  • 15x zesilovač (30 min)
3. mapa

Odmeny za umiestnenie sú rovnaké ako minule.

Ďalšou novinkou je obmena odmien vo veži:

V tejto chvíli ešte nie je jasné, či sa nové budovy pridané do craftingu budú objavovať aj hráčom, ktorí ich už v meste / inventári majú. Zároveň sú zrejme všetky tieto zmeny naplánované až po dobehnutí súčasného cyklu s artefaktmi na fénixa.

V neposlednom rade, Innogames plánuje pre rok 2021 spustenie niekoľkých nových titulov, výhradne zameraných na mobilné zariadenia. Na svojom kanáli som pripravil malé prezentačné video.
 

iDavis

Legenda
@GorGlin na bete bola medzi fázou artefaktov na fénixa a na stonehenge nejaká doba, kedy bola opäť dostupná knižnica, ale nie je isté že podobný scenár budeme nasledovať aj tu (a vzhľadom k tomu, že sa stane súčasťou craftingu, by som s tým pre istotu ani nepočítal).
 

Trumpetka

Znalec fóra
viz. info od iDavis:
Jsem zvědav na četnost výskytu v MA. Jestliže se určité prvky setu nyní množily u hráčů hrajících aktivně Věž, tak dostupností pro všechny dostane trh další řachu. (Že by se něco mělo měnit u parametrů setu nepadla v příspěvku žádná zmínka.)
 

Lovec Krys

Legenda
@Trumpetka Rozdíl bude pravděpodobně v tom (=moje spekulace), že stejně jako u dalších podobných budov, bude set zřejmě omezen (to nyní nevíme, jen si to myslím) na 1 kus.
Takže pokud je moje spekulace správná, tak výsledek bude takový, že noví hráči budou mít k dispozici max. 1 set knihovny, zatímco staří veteráni budou muset používat KR na jeho vylepšování.
Tzn. problém časem sám zmizí, jak bude ubývat hrajících hráčů, kteří mají více než 1 set (to je na dlouho). (tedy podobně jako hráči, kteří mají k dispozici jeden nebo více starých setů oproti novějším, kteří je již nemají).
 

Ludi

Veterán
Upřímně, nejlepší by bylo, aby nám časem dali ve věži nový druh setu, který bude dávat zelenou placku a ostatní surky podle bonusu hráče.

Možná už jste si toho všimli, ale jen pro pořádek upozorňuji, že na betě se v hlavním sídle již ukazuje nový druh zboží, který nás čeká od 18. kap.
sildo.jpg
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@BaluWizova @Hexik: Samozřejmě jsem chtěla upozornit na 3. řádek: Ascended goods. Na betě jsem v trpaslíkách, ale na live mám ukončenou 17. kapitolu, takže vím, co je to živoucí zboží ;).
Jistě pro nás není překvapení, že od 18. kapitoly přijde nový druh zboží na manufakturách, dalo se to čekat. Ale zaujalo mě, že už se to objevilo nyní na betě v hlavním sídle tímto způsobem.
 

Hexik

Znalec fóra
tak to uz asi pripravuji nejspis s tim maji vic prace no pak jsem si toho taky nakonec vsimla na ty bete na prohlizeci jinak tak daleko nejsem tepve v pristi kapitole to rozjedu a vim ze je tu spousta hracu co uz v te fazi jsou
 

karhol

Znalec fóra
Já už mám poslední manufaktury v inventáři, postavil jsem je v rámci čekací doby na tuto kapitolu. Zbývá mi jen dotáhnout poslední manufakturu (T9) z 27 na 31..
 

karhol

Znalec fóra
Myslím T7-T9. Mluví se o tom, že by od příští kapitoly mohla být zavedena T7. Před Unurama jsem měl čas, tak jsem si T7-T9 připravil a mám je v inventáři. Až vylepším všechny T3 a T6, vrhnu se na T9. T7 a T8 už mám v inventáři připravené na lvl 31.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru