• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
než přidali T4-6, tak přibyla semínka, za které se vyrábí. Teď přibyl nějaký ten nový nesmysl, takže lze očekávat, že v příští kapitole se z něj T7 bdue vyrábět. Ve skladu se dvě tři dílny neztratí, teleportů je dost
 

Lovec Krys

Legenda
Někteří to už vykopali z game files někdy kolem vánoc:

A nemusíte se ani hrabat v game files, na betě už je v hlavním sídle vidět:
1614673278424.png

Takže pro nás, co máme výzkum i vylepšení budov dokončen, je vhodné si dopředu připravit budovy na T7-T9 (přičemž je jedno, kdy vlastně přijdou, v inventáři se nezkazí a zejména T2/5/8 a T3/6/9 trvá výstavba od lv1 poměrně dlouho a v podstatě vše nasvědčuje tomu, že T7=ch18, T8=ch19, T9=ch20)
 

iDavis

Legenda
Na bete sa začína...
Fénixova udalosť 2021

mainbanner_easter2021.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Všetky detailné informácie o tejto udalosti nájdete v nasledujúcich témach:

Zároveň, dávam do pozornosti novú webovú stránku, obsahujúcu databázu všetkých budov z udalostí ktoré sa kedy objavili v hre. Je to nová verzia vyššie uvedeného prehľadu, ktorá mi, možnosťou využitia nových nástrojov, dovolila pridať do zoznamov veľké množstvo nových funkcií (vrátane rôznych filtrovaní a usporadúvaní budov podľa ľubovoľných parametrov).
V tejto chvíli tam nájdete aj tabuľku novej rozvinuteľnej budovy, ktorá narozdiel od doterajších verzií, obsahuje prehľadné rozpísanie všetkých hodnôt pre všetky jej stupne.

 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Bude tedy na live serverech DS s artefakty na trvalkové saně (popř. kdy?), nebo přejdeme rovnou na další event?
 

voyager-1

Velmistr písma
jako ty věci co sbíráme při eventech, jako třeba pírka, nasbírám místo 5000 , 5100 jo? Berete to jako dobrej efekt?
A už se ví jestli bude možnost výměny artefaktů za ohniváka?
 

Trumpetka

Znalec fóra
pěknej bělouš ... rozšíří inventární sbírku
nebo ho jednorázově postavit s lvl 1 - 1% a užít si v poklidu event (na lvlu 10 má procenta 2) - pro ty, co neví kam s krmením :)
hlavně aby šlo měnit artefakty za univerzální, ani 6 týdnů ve Věži na full můj apetýt nezahnalo, další by se hodily
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Graficky je moc povedenej, ale tím to vadne.
ta čísla mi přijdou opravdu hodně slabá, takže to ne mě působí jako záměrné ponechání prosotru pro navyšování
lidi budou stejně řvát že mají málo, tak jim to dám
 
Naposledy upraveno:

Ladonka

Učedník
Taky se mi líbí. Snad parametry zvednou. Jinak doufám, že bude zas možnost "přepracování" artefaktů v akademii, abych zvedla ohnivaka.
 

voyager-1

Velmistr písma
to jsem taky potřeboval slyšet, takže jich půjde získat hafo. V malým městě toho využiju a zvednu ho o deset kapitol.
Takže dobře že novej Fenix je o ničem. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru