• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mescal

Mistr slova
Popelavý fénix je graficky moc pěkně ztvárněný, ale účinek krmení jsou 2 % z denní odměny na 10. úrovni...
  • z 50 krystalů za denní odběr je odměna 1 krystal
  • z cca 65 krystalů za provedení úkolu je odměna 0.65 x 2 = 1.3 krystalu ?!
Chápu to správně? :-(

A jak se to bude počítat na nižších úrovních rozvinutí tohoto fénixe (1.0 % - 2.0 % pro 1. - 10. úroveň rozvinutí)? Něco mi asi uniká... :-/
 

GorGlin

Veterán
Já si ho na zkoušku postavil a nakrmil.
přínos jak to tu bývá se zaokouhluje nahoru, takže mi hned začal dávat +1 bod za úkol 46 bodů.
když jsem si udělal tabulku, tak mi to vyšlo na přínos 136 bodů na lvl 10
Hrobeso
@ lovec krys mě to prijde spíš jako když rvou že dává bohyně málo, tak ji nedáme vubec a oni budou příště vděční aspoň za ní.
Vzpomeň si na VBcka.
Bejvala třicítka
Pak nám ukázali že taky nemusí být nic a jak jsme teď vděční za desítku.
 
Naposledy upraveno:

Trumpetka

Znalec fóra
@Mescal , taky mi něco asi uniká.. propočty jsem si dělal stejným způsobem a jediné, co mě napadlo, je zaokrouhlování, které potvrzuje GorGlin. Pak by ale nebyl rozdíl mezi jedním a dvěma procenty u hodně úkolů. Bělouš by připsal stejně u levlu 1 jako u 10. A při počtu úkolů to není zázrak. Pozitivem je jen, že to krmení má efekt na měsíc (jestli jsem se nepřehlédl). Snad se pletu a jak píšeš, něco jsme nepobrali..
Parametry (ty ostatní - čert vem jedno krmení) se mi prostě nelíbí (úroveň Trpaslík) a to je škoda, budova je to pěkná a rád bych si ji postavil. Jen na krásu ji však do vísky cpát nebudu.
dodatek: možná plácám blbosti, koukám na to na Betě z fáze výzkumu III a pak na parametry k levlu 5 budovy (VI) v přehledu - počkám si na live, případně na iDavise (idavis-elvenar.github.io), zatím to tam nemá
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
tak co bohyne stejne za moc nestala ale kdo si da slepici na profil?

jo jo ty 2% jsou smesny jako kdyby bylo krmeni na tyden - 10 dnu a radej to zvedli aspon na 5% takhle kdyz mi to da 1-2 body za ukol vic nez tak je to zhruba do 200 bodiku za event koukam ze tu ma nekdo presnejsi propocty kazdopadne je to malo na budovu co me ve meste bude starnout protoze rekonstrukce budu investovat jinam
 

Trumpetka

Znalec fóra
To je darda, půlka bedny sice splněná, ale to jde i jinak. A těch činidel..
KnihovnaMA.jpg
 

luterina

Veterán
hhhmmm, takže když už ve městě nějakou knihovnu mám a v inventáři žádnou, tak už jich víc asi nebudu moct do města postavit než mám teď? :rolleyes: ajaj, a já jich chtěla mít ve druhém městě taky 4 :oops:
 

iDavis

Legenda
Na bete sa v prehľade relikvií objavila ikona novej kapitoly a nového zboží, ktoré prinesie..

EL-beta-kapitola-18-relikvie.png


Toto, rovnako spolu s vývojom kapitoly samotnej len potvrdzuje, že jej príchod sa už zrejme čoskoro blíži na betu. Presný dátum zatiaľ nie je známy, avšak má zrejme zmysel si pripraviť chýbajúce manufaktury T1 - výroba nového zboží bude totiž prebiehať v týchto manufakturach, ktoré budú obsahovať až 6 slotov na výrobu (2 na standardní, 2 na živoucí a 2 na nové zboží), zrejme od 32. levelu.

Zároveň - na novom portáli s databázou budov udalostí som vykonal malú aktualizáciu, vďaka ktorej sa denné odmeny v kalendári udalosti generujú automaticky (každú noc). Môžete tu teda s okamžitou aktualizáciou sledovať nové denné odmeny ktoré sa objavujú na bete (samozrejme stále sú pridávané aj do prehľadu, avšak kvôli nutnosti manuálnej manipulácie sa tu objavujú až s istým oneskorením).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru