• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zpětná vazba: Akademie kouzel a kouzla

DeletedUser308

Guest
to už jsem udělala a stejně je výroba dlouhá i na 3L pořád je to moc dlouhé
 

DeletedUser1605

Guest
Jak sem pri hrani prvniho serveru zjistil, akademie je naprosto zbytecna a neuzitecna budova. A to i v pripade ze by zdesetinasobili ci zestonasobili ucinek tech kouzel, da se zit bez problemu i bez ni. Takze na druhym serveru sem ji nestavel, a stavet ani nehodlam, jen zbytecne zabira misto.
Pokud je vetsinovej nazor lidi, za by mela byt stavba dobrovolna a je to nejfrekventovanejsi navrh a jako odpoved se nam dostane veta typu: "Jelikož nás váš názor zajímá, rozhodně nad tím nemávneme rukou a nebudeme hru vytvářet jen podle našich představ - ale stavba proste povinna bude" tak to beru jako vrchol arogance. Pokud kvuli necemu prestanu hrat, bude to kvuli slepici co me uz x - mesicu nuti postavit akademii kouzel.
 

GorGlin

Veterán
to já se dozvěděl něco jiného.
ty totiž nehraješ hru, ale čteš příběh
daný a rigidní
možná se ti všechno nebude líbit, ale to je halt tvůj problém
Pokud ale povinnost stavět akademii nezpůsobí exodus hráčů, víš co si můžem.

P.S. Akademii jsem postavil, vyzkoušel a v tuhle chvíli bych jí rád zboural.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
taky mám a taky jí považuji za užitečnou :) Taky záleží jak kdo rychle roste... pokud hráč hraje "nonstop" a ten vývoj má rychlý, tak se hodí, protože pomůže k většímu množství surovin a hlavně kladívek. Případně pozvedne znatelně kulturu. Pokud hráč přijde občas do hry poklikat, pak asi akademie opravdu smysl nemá. Ale já si rozhodně stěžovat nemůžu, kolikrát jsem jí už využil :)
 

GorGlin

Veterán
záleží na stylu hry
já hraji každý den a krom pracovního procesu jesme tu celkem často.
ale jen tak si hraju, nezvodím v bodech, ani produkci, vyrábím tolik kolik potřebuju
nepotřebuju žádná kouzla která ted nabízí
 

DeletedUser1148

Guest
já jsem také za akademii ráda...pomohlo mi jak kouzlo na kulturu...to vyrábím pořád dokola dokud mám relikvie....tak kouzlo na zásoby.Kolikrát se mi stalo ,že jsem klesla se zásobami a díky kouzlu jsem to dohnala a naplnila sklad.Jsem za akademii moc ráda .:)
 

papap

Mistr slova
Tuto hru si bez akademie nedokážu představit.Kouzla na kladívka využívám skoro pořád,dá se říci a když máte už velký bonus na manufakturách,tak na ně kouzlo se sakra hodí.Na kulturu jsem kouzlo občas vyzkoušel,ale to tak nevyrábím a poslední kouzlo prodloužení VB je také super.Když někam jedete na dýl a nejste u pc,tak se hodí.Takže Akademie za mě SUPER! :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Tak jedna zpětná vazba . Akademii jsem z povinnosti postavil ale stále ji nevyužívám , bojová kouzla jsem několikrát zmínil ale zatím nevyzkoumal . Pro mne je to jen ztráta prostoru , který by mohl být využit mnohem více pokud by byli kouzla za zlato .
 

DeletedUser2116

Guest
Zdravím.
Akademii kouzel jsem rovněž postavil z povinnosti a jsem za to rád. Je pravdou, že jsem teprve na začátku a tak kouzla (Síla zásob a Magická výroba) využívám denně, ale bez nich bych čekal pár dní, než bych byl tam, kde jsem teď.

Akorát mi není jasné, kde jsou teda ta bojová kouzla, o kterých se zmiňuje pisatel přede mnou. o_O

Snad, než se dostanu dál, tak přibudou i nějaká další zajímavá kouzla.
 

Sindri

Guest
Další kouzla najdeš ve stromu výzkumů. ;) Po jejich vyzkoumání a odemčení je budeš moci vyrábět.
 

nataly111

Velmistr písma
Kouzlíme jako vzteklí, alespoň já. Prostě akademie je moje nej budova.:D:D:D:D:D:D
Ale koukám, že bych asi měla přestat kouzlit. Alespoň na chvilku, jelikož už s toho blbnu. Mám ve městě kouzla, které nechápu.:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2116

Guest
Díky, o těchto kouzlech vím. ;) Ovšem dotaz se týkal bojových kouzel - důležité slovo je "bojových". ;) - o nichž se zmiňoval hráč s nickem Zarthuru. ;)
 

DeletedUser2116

Guest
Vskutku jsem si všiml, ale díky. ;) Byla to spíše narážka, než dotaz. :D
 

Zharthuru

Mistr slova
Výše zmíněná kouzla na budovy nepotřebuji vystačím si s tím co mám a nezměrné množství materiálu mne neláká .
 

DeletedUser1148

Guest
já když budu mluvit jen za sebe ,tak jsem za akademii moc ráda.Kouzlo na kulturu ani nestíhám vyrábět :D. Ale chápu i ty ,co akademii nevyužijí a musí jí postavit.To asi hodně štve
 

nataly111

Velmistr písma
Ale přeci se dá využít na tolik možností, dá se přeci vytřískat všechno na maximum.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Já vím, už asi nemluvím objektivně, já prostě akademii miluju moooc. Nejsem si jistá, že toto nějaká budova překoná, protože budou další kouzla.:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser1148

Guest
nataly111 mám stejný názor.....díky kouzlům jsem se třeba dostala se zásobama během chvilenky na plný sklad ,když mi klesly. A kulturní kouzlo je bomba obrovská.Taky si akademii nemůžu vynachválit :)
 
Nahoru