• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zpětná vazba: Akademie kouzel a kouzla

DeletedUser1198

Guest
jo, tak takové by se mi líbilo a jak koukám, cena je suprová.
 

nataly111

Velmistr písma
No já nevím, body do výzkumu není takoví problém sehnat. Ať v provincii, koupit nebo teď i v turnajích.:rolleyes:
 

DeletedUser1198

Guest
To je věc názoru, mít takové kouzlo by rozhodně pomohlo vylepšit časovou strategii výzkumu, za mne super kouzlo.
 

DeletedUser34

Guest
tak sa teš možno uz novov aktualizaciou sa dostavi aj sem inak ten cas vyroby je trocha dlhyx ale ma vihodu pre maniakov co si chcu pospat vecer daju kutlo a maju na spanok 20 hodin a body naskakuju kym sa neviplni 20 okienok :)
 

nataly111

Velmistr písma
To je jasný, každému se hodí jiné kouzlo, například já vyrábím jen kouzla na kladívka. Takové kouzlo na kulturu je pro mě zbytečné. Ale zase beru, že někdo jiný na něj nedá dopustit.:rolleyes::rolleyes: Asi tak.:D
 

DeletedUser34

Guest
no dobra vec je ze teras kuzla padaju ako odmeny za motivacie teta Beta uplne super spravena ta motyvacia spolku no kuzlo na urichlenie odkritia provincie by bolo skvele ale na co sa tesim na tie nove jednotky co to bude :)
 

DeletedUser1198

Guest
@nataly111 no jasně, souhlasím, co hráčka či hráč, to jiná úroveň, jiné potřeby a touhy :) čím více možností si vybrat, tím lépe, alespoň se potom dá trošku eliminovat chybějící čas výroby (pro mne třeba 6 hodin, neboť 3 nebo 9 mne nenaplňuje zrovna tak, abych nadšením hýkal)

@protokol a kdyby ještě prošlo i jako odměna za motivace, také paráda, to bych také přivítal s nadšením.

// sloučené příspěvky, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
Já už raději nic neodsuzuji, jelikož jsem si naběhla, Akademii zbožňuji, to tu ví každý. Jedna je mi málo, já chci dvě.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D
 

DeletedUser1198

Guest
@nataly111 ale to není o odsuzování, někdo Tě setřel za Tvůj názor? To snad ne.. neřekl bych, že se to tady dělá. Něco jiného je projevit nesouhlas, rozdílné stanovisko, ale když napíšeš "naběhla jsem si", to vypadá dost zle.

btw: já akademii kouzel docela používám, hasí za mne nedostatek jak surovin, tak zboží a jsem za ní docela rád :-D

// sloučené příspěvky, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
pes63 Jejda ne tak jsem to nemyslela, já tu psala nehezké věci o turnajích a teď je jedu a nějak mě to začalo bavit.:D
Já beru jakýkoliv názor a pokud mi někdo rozumně odůvodní, proč něco nechce beru to. Každý máme svůj styl hry, svůj pohled na věc a svou volbu jak se do Elvenaru pustit.
 

DeletedUser34

Guest
večinov akademiu nechceli pre jej rozmeri a zebola skoro dana do uloh niekde v 3 ere myslim ja akademiu pouzivam jedine kladivka na surky sa my neosvecila kultiri mam dosti a kladiv je stale malo ale kuzlo kladiv sa oplati ked je cas a da sa bud hodinova vyroba alebo 3 nak moc efektyvne to kuzlo neni moj nazor
 

DeletedUser1198

Guest
@nataly111 aháá, chňápu :) to jo, to je jiná. Ale to přeci nevadí, já turnaje zkusil a už také netvrdím, že je nebudu hrát, jen si je přizpůsobím dle svých potřeb a to je fajn, že to jde.
 

nataly111

Velmistr písma
Napadlo mě další kouzlo.
Říkám mu kouzlo Pomyslné uložení.
Každý z nás zná moment kdy má městečko plné, chce ho přestavět a nová provincie v nedohlednu. A nebo prostě budovu jen nechcete smazat, protože víte, že jí budete ještě potřebovat.
Co kouzlo, které by očarovalo hlavní sídlo, a do něj by mohlo dát uložit až 3 budovy. Doba trvání kouzla 2 dny.:rolleyes:
 

DeletedUser34

Guest
len čo sa stane po 2 dnoch ak niekto zabudne trebarz jednu budovu v hlavnej ? vymaže sa ?
 

DeletedUser1148

Guest
nataly ....to ukládání budov bych ani jako kouzlo nenavrhovala.Spíš jako další vylepšení této hry.Zavedla bych mezisklad a tam bych uložila např. budovu ,bez omezení doby.Taky už jsem nad tím přemýšlela ,že toto mi tu trošku chybí.

Na kouzlo nápad žádný nemám ,jen mi připadá ,že kouzlo manufaktur přináší málo.Jen 50% je fakt málo po dobu 13ti hod. vzhledem k tomu ,že se vyrábí velice dlouho a je na něj potřeba větší počet relikvií než na ostatní kouzla.A také manu můžeme sbírat jen po 3 hodinách.Takže bych dala větší výnos a delší dobu trvání tohoto kouzla.
 

nataly111

Velmistr písma
No tak nic snaha byla, mě by se takové kouzlo na dočasné přeházení budov docela hodilo. Nevadí, už raději přemýšlet nebudu, jelikož pak vymýšlím blbinky.:p
 

DeletedUser308

Guest
já bych byla pro zkrácení výroby kouzel trvá to až moc dlouho by stačilo tak nejméně 3 hodiny
 
Nahoru