• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zpětná vazba: Akademie kouzel a kouzla

DeletedUser1198

Guest
Plně podporuji kouzla na zkrácení doby výstavby, pak bych také byl za vytvoření kouzla na zkrácení doby průzkumu a zde bych uvítal i kouzlo, které by zároveň zmenšilo jeho cenu např. o čtvrtinu.
Výše navrhované "Kouzlo diamantu" - to by se mi líbilo také moc, ale pochybuji o tom, že by prošlo i když by to byla jakási možnost obyčejnou hrou k diamantům se dostat. Co takhle doba trvání kouzla 6 hodin, odměna 1 diamant za 2 hodiny.
Možná by stálo za úvahu rozlišit i náklady na tvorbu kouzla: tím myslím, že kouzla podporující výrobu či výstavbu (jednoduše mírová) ponechat za relikvie a nově zavedená kouzla ( např. bojová) vyrábět za mince nebo alespoň za kombinaci mince + relikvie.
 

DeletedUser899

Guest
Kouzlo na výrobu diamantů by se mi osobně také líbilo. zatím v každé hře co jsem hrála byla nějaká možnost ( a tím teď nepočítám soutěže) získat prémiové platidlo, ať to byla odměna za speciální úkoly, nebo byla možnost získat diamanty ( v každé hře se to samozřejmě jmenuje jinak) při poražení nepřítele, tady tu možnost dost postrádám... Zkrácení průzkumu i nákladů bych také uvítala, stejně jako zkrácení doby výstavby. jelikož nebojuji tak mě kouzla k boji nijak neoslovují, ale myslím, že někteří hráči by je dost ocenili.
 

DeletedUser1171

Guest
No kdyby se kouzla daly vyrábět za suroviny a zlaťáky to bych si jí asi už postavil. A kouzlo třeba na zvýšení počtu jednotek na určitou dobu by taky nebylo špatné. A nebo kouzlo na zvýšení schopností jednotek v boji .
 

Zharthuru

Mistr slova
Kouzlo pro výrobu surovin , respektive pro rychlejší produkci ve hře je ve výzkumu ho odemknete ve třetím oddílu (Vzestupná magie) s produkcí může taky pomoci nadbytek kultury .
 

GorGlin

Veterán
Já vám pánové nechci brát vítr z plachet, ale většina návrhu na okuzla, zkrácení toho či onoho, tu už jsou.
Postalit i vyzkoumat se dá za diamanty okamžitě.
A s ohledem na to, čím musíme projít při stavbě divů, dost pochybuji, že by se vzdali takové páky.
 

DeletedUser34

Guest
no kúzla ak pridaju tak len bud posilnujuce výroby trebarz na mince alebo by este moholo byt kuzlo ktore by navišovalo počet vyrobeních vojakov trearz o 10% ale osobne si nemyslim ze kuzla typu silnejšia armada alebo skratenie času stavby by sem asi nedali lebo by to podstatne menilo hru skorej nejake posilneni vyroby ale momentalne 3 kuzla co su v akademii si myslim ze jedine kuzlo kladivka je asi najpouzitelnejsie to na kulturu neviem odskusal som ho ale nejak vyrazne to nemalo efekt a kuzlo na suroviny moj nazor dat vyrobu na 2 dni aplikovat kuzlo ked sa dokonci vyzdvihnut tovar a davat na 3 hodiny ae neviem ci by to nejak extra navisilo asi moc nie pri case za kolko sa vyrobia no neviem ...
 

Zharthuru

Mistr slova
Napadlo mne další kouzlo pro všechny střelecké jednotky , a to že by opětovaly i střelbu . Proto bych se rád zeptal moderátorů , jestli by nespočítali jestli by to server utáhnul , jde hlavně o hardwarové čísla které znát nemohu .
 

DeletedUser1198

Guest
Při mé totální neschopnosti vést účinný boj, mi zatím délka výzkumu výrazně nevadí, ale souhlasím, že déle než 24 hodin je opravdu hodně, takže souhlasím s návrhem na zkrácení doby výzkumu a nebo bezdiamantovém přidání druhého průzkumníka, obojí by bylo přínosem. :) Pakliže se někdo domnívá, že nikolivěk, pak bych si velmi rád přečetl proč, přičemž odpověď typu :"celková koncepce hry", je sice očekávaně správná, leč bylo by vhodné a milé ji doplnit větičkou, která by mě, hráčskému učni nějak lidsky alespoň nastínila důvod odmítnutí.
 

Santerr

Veterán
Jednou jsem někde navrhovala úplně novou budovu pro průzkumníky, která by fungovala podobně jako dělnická chatrč a byla by motivovatelná... to by taky nemuselo být špatný ;)
 

DeletedUser34

Guest
no pride nove kuzlo tešte sa bude stat 1 relikvia zakladna 1 relikvia stredna 1 relikvia visoka

a teras sa drztr zvisi vam úocet okienok na 20 bodov vyskumu na 2 dni :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
nebo bezdiamantovém přidání druhého průzkumníka

Za druhého průzkumníka bych i nějaký ten diamant klidně obětoval. Pokud by to navázalo na stavitele, bylo by to stejné. Dva stavitelé jsou zdarma. S těmi můžeš hrát. Ale pokud nechceš čekat, můžeš si koupit další 3. A s průzkumníkem by to bylo stejně. Jednoho má každý zdarma, ale pokud se ti nechce čekat, můžeš si koupit dalšího. Samozřejmě zadarmo by byl fajn, ale nejsem si tak úplně jistý, že by ho takhle dali.
 

DeletedUser1198

Guest
Máš pravdu, souhlasím, je to stejné jako u stavitelů a když o tom přemýšlím, mělo-li by dojít k situaci, že budu čekat zbytečně a nebudu mít žádné provincie k dobývání (kupování), docela jistě bych si průzkumníka za diamanty koupil, stejně jako jsem to udělal s třetím stavitelem.
 

nataly111

Velmistr písma
Škoda, nejde přesunout kouzlo z jedné budovy na druhou, včera jsem se uklikla a dala dvě kouzla najednou, tak jsem přišla o část kouzla.:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser1198

Guest
je to sice škoda @nataly111 , ale ne zase taková, aby stálo za to se tím zabývat, co mě na tom ale zaujalo bylo, že by bylo super, kdyby šla dát na jednu manufakturu třeba 3 kouzla najednou a fungovala by najednou, to by se mi líbilo moc a moc :) No ale vím, že ani to nebude, ale představa, že mám jednu manufakturu maximální úrovně a další třeba o 2 levely nižší a že dostanu maximálku je fajn.
 

nataly111

Velmistr písma
To asi ne, protože to druhé kouzlo se aktivovalo, jak skončilo to první, ale nápad by to byl zajímaví. Dát dvě kouzla a obě by fungovali jako jedno ještě silnější.:eek::D
 

DeletedUser34

Guest
a čo vi poviete na nove kuzlo ktore dava moznost ziskat az 20 bodov viskumu

48lkjoo.jpg
 
Nahoru