• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zpětná vazba: Akademie kouzel a kouzla

Santerr

Veterán
U mě se akademie kouzel nezastaví asi nikdy, jede na plné pecky ve dne, v noci, až se z ní kouří :D
Nejčastěji vyrábím kouzla na dílny, ty používám asi nejčastěji, no... zásob není nikdy dost, víly jich schrouply hodně a orci jsou ještě chamtivější ;) Jestli přibudou další kouzla, bude to jen super... jen si nejsem jistá, jestli by to pak nechtělo tu akademii ještě jednu :D
 

DeletedUser494

Guest
zezačátku jsem to vůbec nevyužíval a přišlo mi to zbytečné, ale popravdě, vždy s nástupem nové rasy, respektive se zahájením přestavby, hojně využívám kouzla na zásoby a kulturu... Výjimečně kouzlo na uskladnění vícero bodů výzkumu. Kouzlo na manufaktury téměř vůbec, ten bonus a jeho trvání mi nepřijde nic moc - občas to zapnu, ale jen když to kouzlo dostanu, nevyrábím je.
 

Tonda.P

Pokročilý žák
Nevíte někdo, jestli se neplánuje aby kouzlo na VB se dalo dát i několikrát za sebou? Stejně jako to jde u dílny, 3 kouzla na jednu dílnu. U VB mi to přijde škoda, že to nejde.
 

DeletedUser1148

Guest
martin2007 musím s tebou souhlasit....je to opravdu škoda.Minule mi konec kouzla vycházel na noc a mrzelo mě ,že nemohu seslat další.
 
Nahoru