• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ze zákulisí: Věž věčnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
To není hejtování. Prostě při současném nastavení si musím vybrat, zda budu dělat věž anebo turnaj. Na obojí by se musela zrušit společná fronta výroby jednotek.
Když si mám vybrat, tak turnaj jednoznačně vítězí. Z věže prostě nemůžu získat ani zdaleka to, co získávám z turnaje.
 

Deleted User - 500563

Guest
@megy53 Prosím zkus napsat na herní podporu a přesně jim popiš o jaký problém se jedná a oni ti poradí. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sycorax

Učedník
@Lovec Krys Zrušení společné fronty výroby vojáků by bylo jistě řešením problému. Je vcelku nelogické mít 3 budovy, když mohu vyrábět jen v jedné.
 

Lovec Krys

Legenda
@Sycorax To už je vcelku fuk. Zatím to vypadá, že obtížnost a nekompatibilita s turnaji se řešit nebude, takže se alespoň budu moci plně věnovat turnajům a na věž kašlat.
 

DeletedUser3221

Guest
@Lovec Krys Ona by ta nekompatibilita nemusela vadit, pokud by odměny stály za to, že by člověka nutily si vybrat věž nebo turnaj...ale enchápu, proč nás to Inno vůbec nechává testovat, když to vypadá, že absolutně ingorují zpětnou vazbu. A to si vem, že na Betě budou nejspíš ti nejaktivnější a nejlepší hráči. A pokud ti řeknou, že je to těžký a nevyplatí se to, co s tím asi budou dělat hráči na live serverech? Pořád anrážím na někoho, kdo má postavené i nebonusové manufaktury (a nemyslím kvůli živoucímu zboží :D ), kdo si stěžuje, že nestíhá vyrábět jednotky, a nemá ani jehly bouře...takovíhle hráči na věž nebudou mít už vůbec
 

DeletedUser3281

Guest
No ono i když se to nevyplatí, se najde hodně lidí, co z toho bude mít orgasmus, lidi často neumí moc myslet a to je stejný důvod proč v craftu je ten odpad, dokud se najdou lidi co nepřemýšlí a budou happy i z klacku v oku, tak my co jo budeme mít nesmysli co budeme prostě hejtit nebo ignorovat. Takže můžeme jen doufat, že s tím něco udělají a když ne, tak prostě neřešit, jako by žádná věž nebyla :)
 

DeletedUser3221

Guest
@ExplorerFfff To si úplně nemyslím, nadšení můžou být z grafiky či tak, ale co jsem tak vypozoroval v našem společenství, tak ti co jsou nejvíc casual a nejmíň strategičtí mají zároveň nejmíň bodů v turnajích, takže ty boje ve věži by pro ně měly být nepřekonatelný...otázka je, jak to bude po implementaci vyjednávání, ale zatím to taky nevypadá moc levně
 

DeletedUser3281

Guest
Tak grafiku máš šumák, nebo já to tak beru. Ale jo jsou lidi co klidně postaví budovu jen proto, že se jím líbí ale ti samí se pak často diví, proč mají málo lidí, vojáků, kultury, surovin atd aniž by si uvědomili, že to je proto, že staví a dělají nesmysli. Dost z nich tehdy obhajovalo, když nám chtěli vzít hodnotu 10 truhly v turnaji. Taková hodně specifická sorta lidí. Ale myslím si, že jim úplně nenáleží posuzovat náročnost a výhodnost, pokud nejsou schopni tou věží projít. To může porovnat jen ten kdo to dokáže, nebo by to dokázal kdyby to neignoroval. Ale realita bude, co sleduji ty různá vyjádření ve smyslu "věž je super, jsem z toho úplně načatá/ej, skončila jsem v 4 truhly, ale supeeeeeer" :D Prostě i když jím zapíchneš do oka klacek, je to fajn fajn fajnový :D
 

DeletedUser3221

Guest
Tak já myslím že se to okouká a tenhle efekt brzo opadne, takže by to nakonec nikdo nehrál, což by snad Inno donutilo to nějak upravit, aby to dávalo smysl.
 

DeletedUser3281

Guest
No dobrodružství je opruz, ale tam když máme funkční spolek a zabere většina, tak na jednoho jsou ty tři truhly poměrně výhodná odměna vůči náročnosti. Tam se nevyplatí spíše hrotit nějaký žebříček, ale přesto se najdou takoví cvoci co pro první město zakládají farmy účtů a klikají jak zběsilí přesto, že odměny máme všichni skoro stejný :D

EDIT: Na betě pustili novou věž, náročnost mi přijde asi stejná jen odměny výrazně horší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3221

Guest
Jo souhlas, dobrodružství je blbá klikačka a náročné na komunikaci, ale poměr náklady vs výnosy mi přijde slušný
 

Lovec Krys

Legenda
A hlavní výhoda dobrodružství - když se ho zúčastníte, tak můžete zároveň dělat turnaj bez toho, abyste měli velkou zásobu nasyslených jednotek z minula (pokud nemáte, ve věži si musíte vybrat, dobrodružství můžete dělat zároveň).
 

karhol

Znalec fóra
Když to tu čtu a vidím video, myslím že budu tu věž hrát jen v době, kdy nebude v elvenaru co dělat. Doufám, že nebude časový limit na dokončení věže...
 

DeletedUser3281

Guest
No bude to jak turnaj, tzn každý týden se ti to resetuje a začne od nuly. Tudíž to, že by člověk věž plnil třeba měsíc a pak to dávalo smysl, nepůjde.
 

DeletedUser3221

Guest
Super video, na betě mám malý město, tak mě zajímalo, jak to vypadá s velkým...a děs, oddíl 15000? nestačím zírat...a odměna déšť mincí...ty odměny fakt neodpovídají náročnosti, a náklady vyjednávání taky vypadaly dost nechutně
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru