• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ze zákulisí: Věž věčnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
@BiggJOEcz Tak pokud se chceš vzdát turnaje, pak ano. V současném nastavení, pokud chceš bojovat ve věži, můžeš na turnaj zapomenout (viz. feedback na betě).
 

DeletedUser3281

Guest
Oni nám to sem podle mě nedají, dokud nepůjde vyjednávat, ale i tak mi to přijde jako vopruz, tak jako "zkoušet" kdo co chce, kdyby to bylo malé částky tak neřeknu, ale to bude stejně asi dardy tzn se s tím člověk bude mrcasit a ještě to bude drahý.
 

Lovec Krys

Legenda
@ExplorerFfff Tak to je jasné, že nám to nedají, když to není zdaleka hotové. Jen uvidíme, zda uslyší na stížnosti hráčů na přemrštěnou náročnost - jinak to se spirálou dopadne hůře než DS.
 

DeletedUser3281

Guest
No už se mluví i tom, že tam budou živoucí smlouvání, s tím se můžou jít bodnout. Ale řeklo nám to jedno, dočkáme se živoucího v turnajích, protože viditelně jsou ve věži vysoké koeficienty oddílů, na což je navázán výkup. A tím nastřelením nám ukázali, že tedy pro nás to živoucí asi plánují :( To je asi to nejhorší, to že budu mít ve hře věž na kterou budu házet bobek vem čert, ale že se časem dočkám živoucího bordelu co se rozpadá v turnajích... to už je na mě asi moc :D Snad to změní... doufám. Byla by škoda ignorovat to jen proto, že to je nastavené hloupě.
 

Lovec Krys

Legenda
@ExplorerFfff Jsem u půlčíků, takže ho tam nevidím, ale je tam, jak vyplývá ze screenshotů pokročilejších hráčů bety.

Možnost, že nám jednou dají prošlé zboží i do turnajů mě napadla již dávno - v takovém případě buď ještě vzroste podíl střetů řešených bojem anebo, pokud prudce zvýší náročnost bojů (a tedy poměr cena/výkon půjde do háje) budou čelit masové revoltě hráčů, z nichž mnoho skončí.
A nejspíše prudce vzroste podíl semeno-kulturních hybrydů ve městech a poměr T3- a T4+ se nejspíše prudce změní taktéž (v závislosti na produkci semen).
 

DeletedUser5474

Guest
Já vás celkem nechápu, že na to nadáváte. Když máte ve věži jako odměnu kouzelný budovy, tak je jasný že vám to nedají zadarmo. Já na betě teda nejsem, takže nevím, jak moc je to náročný jí získat a co všechno je tam za dobrý odměny, ale jestli tam půjdou získat třeba plánky nebo RR, tak se spíše zaměřím na věž než na turnaj, protože v mém spolku se dostaneme maximálně k 6. truhle.
 

Lovec Krys

Legenda
@mohyla98 10% pokud projdeš celou mapu (byla vidět v 16. truhle, teď ji tam nevidím). A jako bonus k tomu můžeš zapomenout na turnaj. Pokud při současném nastavení neprodukuješ dost jednotek, tak nedáš ani tu věž. Náročnost je vyšší než v provinciích na mapě už v prvních truhlách (pro srovnání tedy někde na úrovni konce třetí stránky provincií v turnaji).
Pro srovnání:
9. provincie v turnaji:
upload_2019-6-4_19-43-10.png

2. truhla věže:
upload_2019-6-4_19-46-24.png

Tedy stejně jako zelená provincie v půlčících na mapě. A náročnost dost roste dle příspěvků ostatních.

Odměna z 2. truhly (tzn. 90% na 10% požehnání):
upload_2019-6-4_19-45-36.png


To já s tou armádou raději vymlátím prvních pár kol v turnaji než získat 10% požehnání z věže a vynechat turnaj.
 

DeletedUser3221

Guest
Problém je, že to je fakt nevyvážený, jsou tam zbytečně velký oddíly, takže to člověku totálně rozm...látí armádu a na turnaj může zapomenout, a v drtivé většině případů vyhraje jen zásoby nebo mince, takže to nikdo soudnej nebude dělat...maximálně by to při současném nastavení mělo možná smysl pro sólisty, ale pokud je někdo v aspoň trochu schopným společenství, nebude ho chtít oslabit tím, že se nezúčastní turnaje a navíc v turnaji toho člověk ve finále vyhraje mnohem víc
 

DeletedUser3281

Guest
@Lovec Krys ano, já si to taky myslel, ale díky věži jsme se dozvěděli to, že už to tam i je a jediný důvod proč to nevidíme je ten, že pro turnaje tam není asi takový "násobič" toho jejich algoritmu. Jinými slovy už to víme tutově a je to jen další potvrzení pro nás, co tvrdíme, že zkoumat nepovinné je ku škodě, protože budou mít lidi dříve živoucí bordel v turnaji.

@mohyla98 No tohle je právě ono, my na to nadáváme proto, že si to spočítáme a vyzkoušíme. Nechci opět vytahovat politiku, ale to je to samé, někdo věří "marketingu jedné sekty" a někdo jiný mi informace a volí tradiční. My máme informace a volíme strategii dle toho, ty vidíš nějakou kouzelnou budovu s objektivně mizernou šancí v rámci jednotek procent a jsi nadšený, že přehlídneš ten podstatný zbytek. Lovec ti to napsal přesně, proto už to nějak nerozvádím a jen vysvětluji důvod proč na některé věci nadáváme, má to dobrý důvod. Minimálně já nemám přece důvod nestavit a nechtít získat něco co se opravdu vyplatí. Jsem kapitalista takže si výhodné příležitosti ujít nenechám ale věž zatím výhodná není, i přesto že ty ceny vypadají i zdánlivě zajímavě. Tím nic proti tobě, jestli to nechceš hrát strategicky tak nemusíš.
 

Sycorax

Učedník
Původně jsem účet na betě rozjížděla, abych si prohlédla a případně vyzkoušela Věž. Byla jsem zklamaná, že je až od třetí kapitoly. Co sleduji Vaše prozatimní zkušenosti, už nelituji. Snad se to upraví. Ztratit armu pro slabé výhry a nemít s čím jít do turnaje je kontraproduktivní.
 

DeletedUser3221

Guest
@krix Je až od třetí kapitoly

// Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5474

Guest
Si pamatuju ještě ty doby, kdy všichni hejtili crafting, když ho přidali do hry, a podívejte se na to dneska, většina lidí se bez toho neobejde :)
 

DeletedUser3221

Guest
@mohyla98 já teda nevím, u nás byl celkem vítaný, negativem akorát byla nutnost vylepšit si akademii :D a taky to, že občas tam jsou blbosti, ale to je dosud no...jinak ten přínos tam byl ale hned od začátku patrnej a člověka to nic moc nestojí, u věže jsou obrovský náklady a přínos veškerej žádnej...ale ta věž má zároveň obrovskej potenciál, pokud to trochu vyladí, tak to bdue super věc
 

DeletedUser3281

Guest
crafting se nehejtil protože je to crafting, ale protože je plnej bordelu a na ten nadáváme neustále, jen už to nikdo moc nepíše, protože to všichni ví :D
 

DeletedUser5266

Guest
Blíží se k nám novinka Věž věčnosti, která již brzy dorazí na Betu! Těšíte se na ni stejně tak, jako my? Dejte nám vědět, zda se těšíte a co od věže věčnosti očekáváte!
těšila jsem se,ale dnes po obědě mi přestala padat sluneční záře bez které to není možné zvládnout.může mi někdo odpovědět a napravit chybu? děkuji Megy53 06.06.2019
 

DeletedUser4530

Guest
Si pamatuju ještě ty doby, kdy všichni hejtili crafting, když ho přidali do hry, a podívejte se na to dneska, většina lidí se bez toho neobejde :)
Ty doby popravde nepamatuji.
Naopak.
Ale abych nebyl jen OT, tak si naopak budu pamatovat, jak tu povetsinou vetsina "hejti" novou vez, co se tyka obtiznosti.. :)
 

DeletedUser3281

Guest
No obtížnost, nejen to, já došel na betě do 2/3 a všude kde byli mince mi taky mince padli... tzn paráda že :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru