• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ze zákulisí: Věž věčnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Já stejně pojedu jen první patro a to jen kvůli setu na katalyzátory. Ta "Hádej jak velké máš štěstí" hádací hra s 5 a více surovinami je pakárna (a pěkně drahá, když nemáš štěstí a každý střet hádáš 3x).
No a mlátit to armádou? Tak tu mám celou na turnaj.
 

redking123

Pokročilý žák
Ve Forge of Empires se dokupovali dalsi pokusy (nebo na to neco bylo). Ono to s vice surovinama ani matematicky na 3 pokusy nikdy vyjit nemohlo. A bylo to myslene jako logicka zalezitost - obdoba mastermind. Prvni snadne na 3 pokusy, pak vic surovin, vic lidi a vic pokusu... Uvidime...
 

Ludi

Veterán
Právě jsem vyzkoušela věž - no, musím přiznat, že zklamání. Nějaké hádání mě fakt nebaví. Pár střetů jsem vybojovala, ale nechci víc, abych měla vojáky na turnaj. Takže Věž pro mě nic moc.
 

iDavis

Legenda
@nataly111 dá sa to aj tu (za diamanty).

PS: Myslím, že by bolo vhodné trochu zjednotiť miesto pre diskusiu k veži, lebo momentálne tu prebiehajú 2 diskusie zároveň, pričom toto vlákno už možno považovať za neaktuálne (veža už je oficiálne vypustená funkcia).
 

redking123

Pokročilý žák
Jenze ve Forge ty dalsi pokusy nejsou za diamanty a hlavne to pridava dalsi pokus na urcity casovy usek. Takze mas rekneme 4. pokusy. po dobu 15minut. za tu dobu se tech vyjednavani da udelat docela dost. (FoE uz nehraju, takze nevim jestli si to pamatuju dobre).

a funguje tam Fenix?

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru