• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ze zákulisí: Věž věčnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luterina

Veterán
Tak já se na Věž věčnosti opravdu těším, i já jsem měla kdysi představu že by se např. dalo hrát v budově divů co je na skalách, ale toto myslím předčí i mé představy, jako tedy vždy, když je na Elvenaru uvedená nějaká novinka. :) Bohužel neumím anglicky, což zřejmě v aj na Betě bude, tak tedy budu ráda, když si o prvních dojmech a jejích funkcích přečtu tady na diskuzi od někoho, kdo jí bude smět vyzkoušet dříve než já, prosííííím. :D
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@iDavis děkuji, video jsem viděla i s českými titulky a moc tam toho z funkcí budovy vidět není, ale neměla jsem tu čest si vyzkoušet Věž věčnosti na Betě a ani asi nebudu, tam jsem měla na mysli že je to v Aj, tak se těším na první reporty. :)

..a kde přesně ve městě je ta budova umístěná? ..a co všechno se v ní dělá, plní za úkoly a co díky ní lze získat? :rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Poslední dobou je každá nová věc fajn,kor když je člověk na konci hry a to jen přidání nové další rasy už tolik nepřidá.Takže takovéto zpestření beru všemi deseti. :)
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Ale to je super, zrovna Cechovní expedice se mi líbí, sleduji videa z FoE na Youtubu.
Bude fungovat manuální boj, nebo jen automatický?
 

Ludi

Veterán
@tupecpolni Já to má zrovna tak :). To je prostě tím, že tahle hra je hodně pozitivní, má krásnou grafiku a turnaje jsou spíš hospodský rvačky než skutečný válečný boj. Po turnaji vojáci zase povstanou, takže pohoda. Většina lidí, co jsem tu potkala jsou fajn, takže bezva relax ...
Na věž se těším, uvidíme jak to bude nakonec vypadat, ale doufám, že to bude přínos.
 

Sycorax

Učedník
Novinka se mi líbí a je dobře, že je pro jednotlivce. Jestli tomu dobře rozumím, tak se bude opakovat. Jsem zvědavá na souboje a odměny.
 

DeletedUser4680

Guest
nevypadá to špatně, uvidíme jaké budou odměny a obtížnost
 

DeletedUser5695

Guest
Na grafiku se opravdu těším a také nám již něco iDavis naznačil, na boje s potvůrkama se naopak netěším, ale možná proto máme ptáka Ohniváka a možná to přinese jisou či vyšší míru užitečnost Stonehenge.

By mne před dvěma lety po omylem kliknutí na reklamu nenapadlo, že budu na staré koleno hrát nějakou hru, natož se těšit na každou novinku. Se nemohu Věže dočkat a děkuji tímto opětovně.
nápodobně :))

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Předpokládám, že si ji brzo vyzkouším na betě.
Za mne mě hlavně zajímá (kromě toho, co už víme):
Poměr cena/výkon (poměr někde u turnaje nebo u dobrodružství?).
Co konkrétně půjde získat.
Jak moc času to zabere (turnaj mi trvá hodinu denně, další hodina denně by byla poměrně dost).
Jak moc to omezí turnaj (tzn. zda se vyplatí rozdělit suroviny/armádu na obě věci a kolik jí vlastně bude potřeba a zda se to vůbec vyplatí).
 

Deleted User - 488716

Guest
Set, který dává spojovací činidlo, to nezní špatně, jsem zvědavý, jak těžké ho bude získat.
 

DeletedUser3281

Guest
No dle toho co jsem si zkoušel na betě, to nebude moc hračka projít. A skládat set klidně člověk může dlouhé měsíce :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Ten Džin se mi líbí. :) Přitvrzujeme s tou ruletou v odměnách.:D


PS:
Ve své první verzi bude Věž prosperity určena pro jednoho hráče. Ale jakmile bude všechno běhat jako na drátkách, plánujeme přidat i prvky hry pro více hráčů, abyste si mohli vychutnat zážitek z průzkumu a odměn, které Věž nabízí i se svými přáteli!
Asi mluvíte o Věži věčnosti, co?
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru