• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Wonky Walter

DeletedUser494

Guest
To sice chàpu, ale neprìjde mi to spràvnè, vsichni nad ùkoly museli stràvit stejny cas, dokonce pro ty mensì to bylo tentokràt namàhavejsì a nakonec dostanou budovu kterou casem zrejme prodajì, jelikoz normàlnì kulturnì budovy budou mìt mnohem vetsì hodnotu.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun

Ale nebudou... Hodnota kultury, kterou ta budova dává, by se měla zvětšovat s tím, jak postupuješ skrz technologický strom. Až odemkneš další kapitolu, hodnota přidávané kultury se zvedne.
 

DeletedUser592

Guest
Jestli ano, tak by se mi měla zvednout když vykoumám Chrám a krčmu v trpaslíkách tedy, jestli to chápu dobře.
 

DeletedUser2097

Guest
Vstupem do nové kapitoly se myslí první výzkum, což jsou vždy průzkumníci. Poté by měla nastat změna bonusových hodnot (pokud to tato budova má takto nastaveno).
 

DeletedUser592

Guest
No tak já naopak myslela, že změna nastává zkoumáním kultury, tedy nevím netuším, i tak se mi to zdá nepravděpodobný. Tak je to celkem logičtější, když je to kulturní budova.
 

DeletedUser494

Guest
Ne, ten bonus se odvíjí od tvé aktuální kapitoly. Novou kapitolu ve výzkumu odemkneš pravděpodobně Vylepšenými průzkumníky.
 

nataly111

Velmistr písma
Tak já hlásím, že jsem to nestihla. Ale co svět se nezboří. Hlavně, že vy ostatní jí máte a já k vám budu chodit mna kukandu.:p:p:p:p:p
 

DeletedUser32

Guest
No, já to budu mít hodně na hraně, ale měl bych to stihnout zhruba hodinu před koncem.
 

DeletedUser467

Guest
Ale nebudou... Hodnota kultury, kterou ta budova dává, by se měla zvětšovat s tím, jak postupuješ skrz technologický strom. Až odemkneš další kapitolu, hodnota přidávané kultury se zvedne.

Jsi si tím jistý? Protože když se podívám na Venarova skaliska I na wiki, tak v 7. kapitole, kdy jsem tuto budovu získala, přidávala 760 kultury a lidí. Nyní jsem v 8. kapitole, kde by podle wiki měla dávat 940 kultury a lidí, ale stále mi to píše pouze 760. Stejně tak to mám i se slunečním kodexem, hvězdárnou a zahradou přepychu. Kulturní budovy z eventů tedy podle mě nejsou určeny k tomu, aby si je měl napořád. Až jejich bonusy budou pro tebe minimální vzhledem k velikosti, tak je vyměníš. Ostatně, kam bys to pak všechno nacpal až bude budov z eventů přibývat :)
 

DeletedUser494

Guest
Thespia: Jistý si tím nejsem, jen jsem to tak chápal... Ale jestli to je, jak píšeš, tak se omlouvám za dezinformaci. Měl jsem za to, že to bylo někde řečeno...
 
Nahoru