• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Wonky Walter

DeletedUser1590

Guest
Proč jsou ty úkoly tak blbě zadané?

proč tam není napsané Vyrob 3x jednu dřevěnou truhlu?

Myslím že u letního slunovratu těch překlepů a nedodělků bylo taky plno....myslím že to zbytečně mate hráče, člověk pak vytvoří jen jednu dřevěnou truhlu a oha, po jednom dnu zjistí že to chtělo 3;-)

wonky.jpg
 

DeletedUser1979

Guest
Moshimoshi.

Máš recht. Kdybych se pořádně nepodíval po cca 15 minutách tak bych vyráběl jen 1 kus místo 3. A v minulém eventu v tom slunečním slunovratu to bylo to samé. Nehraju příliš dlouho ale nejsu úlně tak pozadu ako jiní. Jinak nwm jestli se to může ale mohl by někdo napsat co jsou následující úkoly? Stačí když mi to člověk napíše do hry (Hráč: Imposible) jsem u tohodle úkolu jak postuje odkaz... (7/12). Předem díky.

Sayonara.
 

DeletedUser2116

Guest
Nepovedený event, zvláště pro „menší“ hráče, udělán spíše pro „veterány“. Časově velmi náročný, to aby člověk u toho seděl 24/7. Příští bude snad povedenější, aspoň tomu věřím. ;)
 

DeletedUser2265

Guest
Pro malè hràce je event mnohem obtìznejsì nez pro vetsì. Relikvie to jeste jde, jsou tu turnaje, ale hned potom 11 stretu a nebo dve kouzla kterà nekterì ani nemajì, to asi moc v poràdku nenì.
 

Lukula

Velmistr písma
Seznam úkolů:

1. vyrob 60x nápoje (dílny 5 min. produkce)
2. získej 1000 dřeva, 1000 oceli a 1000 mramoru
3. prozkoumej 1 provincii nebo vyrob 1x kouzlo síla zásob
4. shromáždi 5000 zásob
5. získej 17 relikvií
6. vyřeš 11 střetů nebo vyrob 2x kouzlo síla zásob (kouzla vybrat postupně, ne najednou)
7. vyrob 10 pokročilých nástrojů (dílny 3 hod. produkce)
8. 3x 3 hod. produkce základního zboží (mramor, ocel, dřevo - závisí na vaší zvýšené produkci), 3x 24 hod. produkce základního zboží a 3x 24 hodinová produkce dílen (sada nástrojů)
9. 12x 3. hod produkce základního zboží (mramor, ocel, dřevo - závisí na vaší zvýšené produkci) a vyrob 200x nápoje (5 min. produkce dílen)
10. vyrob 2x kouzlo síla zásob
11. utrať 40 VB a získej 50000 mincí
12.vycvič 300 jednotek a vyrob 120x obyčejné nástroje (15 min. produkce dílen)
 

Maxa

Znalec fóra
Seznam úkolů:
1. vyrob 60x nápoje (dílny 5 min. produkce)
2. získej 1000 dřeva, 1000 oceli a 1000 mramoru
3. prozkoumej 1 provincii nebo vyrob 1x kouzlo síla zásob
4. shromáždi 5000 zásob
5. získej 17 relikvií
6. vyřeš 11 střetů nebo vyrob 2x kouzlo síla zásob (kouzla vybrat postupně, ne najednou)
7. vyrob 10 pokročilých nástrojů (dílny 3 hod. produkce)
8. 3x 3 hod. produkce základního zboží (mramor, ocel, dřevo - závisí na vaší zvýšené produkci), 3x 24 hod. produkce základního zboží a 3x 24 hodinová produkce dílen (sada nástrojů)
9. 12x 3. hod produkce základního zboží (mramor, ocel, dřevo - závisí na vaší zvýšené produkci) a vyrob 200x nápoje (5 min. produkce dílen)
10. vyrob 2x kouzlo síla zásob
11. utrať 40 VB a získej 50000 mincí
12.vycvič 300 jednotek a vyrob 120x obyčejné nástroje (15 min. produkce dílen)
tak si ten čas spočítejte. A pokud nemuzete bojovat a nemate zasoby, tak je casově nemozné to splnit. Vaz vám setne 11. ukol když na vás vybafne nečekaně a poslení ukol je takova časova pojistka.

Diky Lukula. Nebýt tebe, tak za 3 dny bych si poplival monitor.
 

DeletedUser1979

Guest
Moshimoshi.
Lukula Arigato (díky). Je hezké vidět co mě čeká ale zrealizovat no to bude peklo a odměna za tudle šílenost bych řekl že je dost neadekvátní (můj názor) :) ale je pravda že do tohodle eventu mě nikdo nenutí že? :)
Sayonara.
 

luterina

Veterán
Seznam úkolů:

...
8. 3x 3 hod. produkce základního zboží (mramor, ocel, dřevo - závisí na vaší zvýšené produkci), 3x 24 hod. produkce základního zboží a 3x 24 hodinová produkce dílen (sada nástrojů)

..předpřipravila jsem si výrobu 3x 3 hod, ale v zadání úkolu mám 3x 9 hod a 3x 24 hod, ..nemá tam být místo 3x 3hod 3x 9hod?

viz. příspěvek od MartinKarolina@: vyrob 3 x přepychové křeslo (24 h), 3 x truhlu (9 h)
 

DeletedUser494

Guest
Luterina: Ano, má to tam napsané špatně, má to být 3x devítihodinovka a 3x 24hodinovka tvého bonusovaného zboží + 24h dílny, taktéž 3x...
 

DeletedUser2265

Guest
Nechàpu proc kdyz vsichni plnì stejnè ukoly, hodnota budovy kterou zìskajì je pro kazdèho jinà
 

DeletedUser32

Guest
Škoda, že je to tentokrát časově moc našponované, předchozí event jsem s přehledem zvládal i když mám 4 dny práci a 4 volno, tentokrát to nejsem schopný stihnout.
 

DeletedUser2265

Guest
To sice chàpu, ale neprìjde mi to spràvnè, vsichni nad ùkoly museli stràvit stejny cas, dokonce pro ty mensì to bylo tentokràt namàhavejsì a nakonec dostanou budovu kterou casem zrejme prodajì, jelikoz normàlnì kulturnì budovy budou mìt mnohem vetsì hodnotu.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru