• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Wonky Walter

fosilka70

Pokročilý žák
Musím říct, že se těším na Halloween event.
Co jsem zatím viděla a četla, tak mi přijde zajímavější a spravedlivější k hráčům co hrají hrají teprve v I. a II. kapitole.
To bych neřekla, protože na začátku máš malé množství v oddílu..a po jejich vylepšení je jich ještě míň zatím co nepřítel zůstává stejný.Zkus si tímhle způsobem vybojovat 17 relikvií a o dalších úkolech radši mlčím
 

Magni

Guest
Turnaje, odměny z motivací, vykupování střetů... Proč by 17 relikvií bylo nemožné? :) Nikdo Vás přeci nenutí vysloveně bojovat. Navíc, například první 2 kola turnajů v prvních dvou provinciích jdou velmi snadno a levně vykoupit. Už jen to máte více jak polovinu tohoto úkolu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1628

Guest
To bych neřekla, protože na začátku máš malé množství v oddílu..a po jejich vylepšení je jich ještě míň zatím co nepřítel zůstává stejný.Zkus si tímhle způsobem vybojovat 17 relikvií a o dalších úkolech radši mlčím

Já spíš měla na mysli, že začínající hráč může mít problém např. sehnat 1000 kusů základního zboží nebo jim to rozhodně bude trvat mnohem déle než hráči, co hraje nějaký ten pátek.
Halloween zatím vypadá, že se dá zvládnout bez problému, i když člověk zrovna začal hrát. Což se samozřejmě může ještě změnit, uvidíme jak budou vypadat všechny úkoly.
 

DeletedUser1964

Guest
No jeden úkol je 17 relikvií a hned nato je vyřeš 11 střetů - no nevím jestli je to dost vyrovnané.
 

DeletedUser494

Guest
Možná, kdyby ten event přišel ve středu a ne v pondělí, bylo by to jednodušší, lidi by hned mohli relikvie získat z turnaje... Ale stejnak nevím, o co vám jde, lidi. Já jsem vykoupil dvě provincie, poslední relikvií získal z bonusování sousedů... teď teda nemám možnost vybojovat provincie, tak čekám na dokončení kouzla. Ok. A co má být? Mám 5/12 a ještě téměř celý týden před sebou... Času dost, nemusím to mít hotové za dva dny ne?
 

fosilka70

Pokročilý žák
Turnaje, odměny z motivací, vykupování střetů... Proč by 17 relikvií bylo nemožné? :) Nikdo Vás přeci nenutí vysloveně bojovat. Navíc, například první 2 kola turnajů v prvních dvou provinciích jdou velmi snadno a levně vykoupit. Už jen to máte více jak polovinu tohoto úkolu.
To je od vás hezké že máme možnost vykoupit provincii ale od čeho je tu tedy armáda když to nakonec máme vykupovat surovinami co potřebujeme i jinde..Kdybych hrála piškvorky možná na tom budu líp..Armáda nefunkční a úkoly jsou žůžo protože,když se dá úkol sehnat 17 relikvií a hned na to řešit 11 střetů je to prostě bomba převeliká..a nikoho nezajímá jestli a jak to hráče ždímá když nejde vyhrát bojem ale jen dávat surky..No nazdar hodiny to je velmi povedené vylepšení...:)
 
Naposledy upraveno:

fosilka70

Pokročilý žák
To je super ale turnaj se do střetů nepočítá pokud já vím..Relikvie jsem nasyslila za matroš a střety po nich už nedám ani kdyby mě lámal kolem takže je to stejně na betla..začínám z toho tady mít vyrážku..
 

DeletedUser238

Guest
Tak já jsem vybojovala první kolo turnajů na automat, takže mám relikvie v pohodě. Jen ten turnaj je nějaký rozhozený.
 

DeletedUser467

Guest
fosilka70: Možná by sis ty úkoly měla lépe číst. Pak by jsi věděla, že 11 střetů řešit vůbec nemusíš. Úkol můžeš splnit i vyrobením dvou kouzel "síla zásob"...
 

fosilka70

Pokročilý žák
No číst zatím ještě umím i když by to byla úleva kdyby ne..Pokud já vím kouzlo síla zásob je na 12 hodin zatím co kdyby se dalo bojovat je to věc pár minut a mohl by se řešit další úkol..Jsou tu i lidi co chodí do práce a nemají čas sedět u toho půl dne..Co se poradí jim?


//odstraněná zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Copak u toho musíš sedět a hypnotizovat tu 12ti hodinovou časomíru, aby se ti kouzlo vyrobilo? Nemusíš. Prostě to dej vyrábět a běž do práce, tak jak to dělají ostatní. Až se sem pak vrátíš budeš mít hotovo. Jen dopředu upozorňuji, že je v tom úkolu chyba, pokud budeš vyzvedávat obě vyrobená kouzla současně, započítá se ti pravděpodobně pouze jedno, pak je nutné napsat na podporu, aby ti úkol splnili ručně.

Btw dívala jsem se, že jsi relativně na začátku hry. To ji asi brzy opustíš, protože tahle hra rozhodně není o tom, že máš vše hned....
 

DeletedUser76

Guest
To ano, ale pokud máš prozkoumané provincie předem, pokud ne síla zásob za předpokladu , že nemáš jí dál rozšířenou za dia ti pomůže splnit úkol za 24.hodin. V mém případě jedna provincie trvá 2 dny a 11 hodin , na úkol bych potřebovala dvě provincie takže cca 5 dní :D.
To záleží jak dál je kdo ve hře, za jak dlouho prozkoumá provincie nebo zda má rozšířenou akademii, já třeba kouzla zásoby jedu pořád, takže jedno jsem měla hotové a na druhé čekám přes pět hodin . V provinciích bych střety musela vykoupit , na boje jsem slabá a nakonec by se mi úkol pěkně prodražil. Je fajn, že zde máme volbu. Kouzla vyjdou daleko levněji, hráčům co provincie nemohou dobýt :).
 

fosilka70

Pokročilý žák
Copak u toho musíš sedět a hypnotizovat tu 12ti hodinovou časomíru, aby se ti kouzlo vyrobilo? Nemusíš. Prostě to dej vyrábět a běž do práce, tak jak to dělají ostatní. Až se sem pak vrátíš budeš mít hotovo. Jen dopředu upozorňuji, že je v tom úkolu chyba, pokud budeš vyzvedávat obě vyrobená kouzla současně, započítá se ti pravděpodobně pouze jedno, pak je nutné napsat na podporu, aby ti úkol splnili ručně.

Btw dívala jsem se, že jsi relativně na začátku hry. To ji asi brzy opustíš, protože tahle hra rozhodně není o tom, že máš vše hned....
No v tomhle světě jsem chvilku to máš pravdu ale nechystám se opouštět nic..ale jestli si myslíš že je v pořádku že musí člověk místo chvilky boje čekat hodiny na to až se vyrobí kouzlo tak to je dobré..výroby na dalších úkolech je ještě hafec jsem zvědavá jak se Ti to bude líbit dál..:)
 

DeletedUser76

Guest
Jen dopředu upozorňuji, že je v tom úkolu chyba, pokud budeš vyzvedávat obě vyrobená kouzla současně, započítá se ti pravděpodobně pouze jedno, pak je nutné napsat na podporu, aby ti úkol splnili ručně.
Přesně to se mi stalo :). Nebudu otravovat podporu, to jedno kouzlo mne nezabije :D.
 

DeletedUser1198

Guest
A já to zase vyřešil tak, že 17 relikvií za mne na automat vybojovaly čarodějky v turnaji a to jak ve W, kde jsem u orků, tak i na A, kde jsem pěkná "lowka" a těch 11 střetů jsem na obou světech vykoupil, čas na 1 svět cca 15 minut na oba úkoly.
 

DeletedUser467

Guest
No v tomhle světě jsem chvilku to máš pravdu ale nechystám se opouštět nic..ale jestli si myslíš že je v pořádku že musí člověk místo chvilky boje čekat hodiny na to až se vyrobí kouzlo tak to je dobré..výroby na dalších úkolech je ještě hafec jsem zvědavá jak se Ti to bude líbit dál..:)

Jsem na tom jako woody, místo několika hodin čekání na kouzlo bych čekala několik dní na průzkum provincií, abych vůbec měla nějaké střety na vyřešení, pro mě je tedy dokonce časově výhodnější vyrábět ty kouzla... Mimochodem myslím, že tam nepsali vyřeš střety bojem, ale vyřeš střety, můžeš je tedy i vyjednat, pokud to chceš mít hned.
 

DeletedUser1065

Guest
Nie som si istý či to tak tvorcovia nemysleli ... v 10. úlohe budete mať vyslovene upozornenie aby ste vyprodukovali osobitne 2x silu kúziel ... tzn. najprv je potrebné vykliknúť jedno a potom druhé ---
 

fosilka70

Pokročilý žák
Jsem na tom jako woody, místo několika hodin čekání na kouzlo bych čekala několik dní na průzkum provincií, abych vůbec měla nějaké střety na vyřešení, pro mě je tedy dokonce časově výhodnější vyrábět ty kouzla... Mimochodem myslím, že tam nepsali vyřeš střety bojem, ale vyřeš střety, můžeš je tedy i vyjednat, pokud to chceš mít hned.
To ano ale jak už jsem před chvilkou psala to jsem takto řešila při relikviích takže materiál bohužel dost zmizel..vyřešila jsem si to už ale myslím že nebudu jediná kdo s tím bude mít problém..Jak jsi psala jsem na začátku tudíž toho moc nemám..:)
 

Maxa

Znalec fóra
Tohle je event, aby naštval hráče.
Co úkol, to den. Alespon tedy pro ty, co u toho nesedí nonstop jako já. Ovšem i já začínám pochybovat o dokončení. Tento event je navíc silně nevýhodný a prodělečný. Hráči z něho mají pouze ztráty, nikoli přínos, jak by se u eventu dalo očekávat.
Tady je ale asi škoda jakychkoli slov.
 
Nahoru