• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Wonky Walter

DeletedUser76

Guest
Pátý úkol získej 17. relikvií a odměna 1. relikvie je tedy nářez :D. Tím pádem dnes končím a musím posečkat na zahájení turnaje což je přes jeden den v záďulce :). Takže hrát soutěž můžu až za jeden den a čtyry hodiny. A radujme se, že je turnaj, v provinciích 17 relikvií s průzkumníkem co dá jednu za dva dny a 11 hodin by se to krapánek protáhlo :D. Jestli pak ti naši vývojáři nejsou vážně šprýmaři :D.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Kouzelna dilna se nepocita se svymi vyrobky do eventu..bylo by pekny to napravit, mam pocit ze to neni prvni stiznost na nove budovy:)
Zkusil bych výběr z kouzelné dílny provádět odděleně (nikoliv tedy tzv. přejetím myší), pak by se měla výroba přičíst. Každopádně jedná se o nepotvrzenou informaci, nemůžu tedy zaručit její pravdivost.

Samozřejmě nás mrzí, že se tahle chyba nepodařila úplně odstranit. Omlouváme se!
 

DeletedUser2097

Guest
Forseti v pohode hlavni je ze o tom vite, snad se to brzy dostane do faze kdy to pujde jako bezna dilna :)
 

DeletedUser2044

Guest
Pátý úkol získej 17. relikvií a odměna 1. relikvie je tedy nářez :D. Tím pádem dnes končím a musím posečkat na zahájení turnaje což je přes jeden den v záďulce :). Takže hrát soutěž můžu až za jeden den a čtyry hodiny. A radujme se, že je turnaj, v provinciích 17 relikvií s průzkumníkem co dá jednu za dva dny a 11 hodin by se to krapánek protáhlo :D. Jestli pak ti naši vývojáři nejsou vážně šprýmaři :D.
Ano,také si s tímto úkolem připadám jak kretén,pokud to tedy není ze strany vedení návod k veselohře. Předpokládám,že tento úkol evidentně vložil inženýr,zřejmě dvojnásobný a s doktorským titulem ,protože normálního člověka by to za současného stavu hry ani nenapadlo.
PS:Ne,opravdu nebudu kupovat diamanty jen proto abych to splnil
PPS: Tak na Wyniandoru sem to moh ještě vykoupit,orky sem neměl.Další úkol neméně vtipný za stavu relikvií,vyřeš 11 střetů nebo 2x kouzlo zásob :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2238

Guest
Asi tomu nerozumím. úkol: udělej 60 nápojů , já udělám 3x 15 a přičte se jen 3
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser494

Guest
Co je na tom matoucího? Vyrábíš výrobky, které dávají určité množství KLADIV. Výrobek "nápoj" dává třeba 15 kladiv. Má tu hodnotu prostě.
 

DeletedUser1930

Guest
@Ashen Ono to je tak, že je v úkolu napsáno 60 nápojů a ne zadej 60x výrobu nápojů. @Thespia si tedy nestěžuje na to, že nápoje vyrobí 15 kladívek, ale na formulaci úkolu - tedy tak to vidí mé oko, ale mohu se i mýlit :)
 

DeletedUser494

Guest
@Vidar - Já chápu, co tím myslíte, jen já osobně v tom prostě problém nevidím - vždycky, když v dílně zadám vyrábět nápoj, tak přece vyrábím jeden. A ne těch 15 či jaké je tam číslo (což je číslo udávající počet zásob (kladívek), které za to dostanu...
 

DeletedUser2242

Guest
5 úkol je hrůza, ale ještě lepší je úkol získej provincii ( 6 nebo 7 ), tak ta 5 by se eventuelně splnit dala v turnajích tedy spíš koupit než vyhrát ale získat provincii při stávajícím bojovém systému je od vývojářů pouze bohapustý výsměch.
Já to hrála tak abych si co nejvíce rozšířila své území a když jsem se dostala k vílám a mám dobitých 212 provincií tak to po mně při koupení chce orky. Tak to je síla. Celá ta hle hra je pěkně zmršená, takže s celým slavným cirkusem se akorát loučím a ani se nebudu snažit ho získat. Prostě si budu v klídku dál zkoumat a na vojáčky se vykašlu.
Jen by mně docela zajímalo jestli si po téhle úpravě zkusil některý vývojář zabojovat, co myslíte jak dlouho mu trvalo získat provincii ???
Tedy pokud nějakou získal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Hmm,tak na tohle hážu bobek.Pátý úkol mi fakt stačí,získej 17 relikvií a odměna jedna.A ta budova teda taky nic moc,čekal jsem že by za ní byly třeba i lidi nebo něco víc než jen trochu kulturu,tu si můžu jednoduše postavit za trochu peněz a kladívek,ale ani to nepotřebuji,jelikož existují výpomoce a ty nezaberou zbytečně místo.Poslední dobou se teda moc nedaří...
 

papap

Mistr slova
A jak se to bude lišit?Bude to mít akorát jiný název,jinou budovu ale úkoly budou furt stejné jako tady v cirkusu Humberto.Za poslední dobu jste mě opravdu zklamali,co jste dokázali udělat z tak skvělé hry,úplně jsem znechucen a jestli tu vydržím sám nevím.Člověk si nakoupil x krát diamanty v domění,že podpoří hru a jak to dopadlo.nejdřív zoufalý bojový systém a pak další event s opakujícími se trapnými úkoly a to samé se ještě chystá.
 

DeletedUser76

Guest
Halloween2016-01.png


Tohle bude odměna ,se těším ,jé :D, event trvá déle než u Wonky :).
A jestli jsem to dobře pochopila úkoly budou v hádankách, paráda :).
 

fosilka70

Pokročilý žák
No nevím...zatím jsem myslela že to bylo jako sranda a pořád čekám až přijdou úkoly co se dají udělat..Právě mě porazil nepřítel kterého jsem dřív s přehledem smetla..Mohl by mi někdo vysvětlit jak mám ty relikvie získat když mě porazí i trpajzlík s lopatičkou?..




Chtěla bych tímto poděkovat všem co vytvářejí hru..Moc se daří..Po úkolech co přicházejí mi 3 lidi chtějí odejít ze hry a to i Ti co dávají dost svých peněz do hry..Asi máte dost nával lidí do hry když si můžete dovolit ztratit i ty co vám platí za takovou... " dobrou práci!"


//odstraněná zbytečná citace + sloučení příspěvků (doublepost) - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1628

Guest
Musím říct, že se těším na Halloween event.
Co jsem zatím viděla a četla, tak mi přijde zajímavější a spravedlivější k hráčům co hrají hrají teprve v I. a II. kapitole.
 

DeletedUser353

Guest
Jen by mně docela zajímalo jestli si po téhle úpravě zkusil některý vývojář zabojovat, co myslíte jak dlouho mu trvalo získat provincii ???
Tedy pokud nějakou získal
Já hraju v arendilu za lidi a tm to jakš takš jde. Ale v druhém světě mám elfy a ty boje jsou slabota. Je to nějak nerovnoměrně vyzkoumané a nebo je v tom úmysl, to nevím.
 
Nahoru