• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vzestup kultu fénixe

Reyahana

Učedník
Zítra by měl být úkol : 2 činidla nebo 16 relikvií + hodně surovin denní odměna : 10 VB
v úterý : 600 úlomků kouzel nebo 1 provincie průzkum + 2 čineliidla nebo vybojuj 4 střety denní odměna: hybridní budova/kultura, populace/T1/T2/T3, mana
ve středu : 10 x 3h výroba v manufakturách + 20 oparů vidění nebo 12 relikvií denní odměna : hybridní budova/kultura, populace, kladiva

Pak všemi očekávané lávové vejce znovu - v pátek .
Opisovala jsem z elvengems.com.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana Na to lávové vejce bych se moc netěšil, podle mne nebude, protože ho přesunuli z 11. dne na den první (jinak ho mohli rovnou nechat na tom 11. dni jako na betě).
 

Reyahana

Učedník
@Lovec Krys možné to je, že už vejce nebude. Občas ty denní odměny nesedí, ale je tam uvedeno jak 1. den eventu, tak ještě v ten pátek. A budou Velikonoce :D. Tak se necháme překvapit. Já jsem na ně měla štěstí první den a mám postavené 4 místo těch knihoven mystických věd. Zatím nejpřínosnější na manu je ale asi džin. :diamond:
 

Lovec Krys

Legenda
Na betě byla první den jiná budova a Vejce bylo 11. den. Od vývojářů žádné pozitivní překvapení v 11. den eventu neočekávám.
 

domin69

Mistr slova
Nevím jestli se to už někde řešilo, ale připadají mi nefér postavené úkoly typu " Vyřeš 6 střetů ve věži" oproti v podstatě stejným úkolům "Vyřeš střety na mapě nebo v turnaji"
Když turnaj zrovna není a provincie docházejí, tak (i když pominu fakt že bez urychlovačů vyřeším 4 střety) ve věži musím vybojovat 12-13 bojů abych úkol splnil a to je daleko náročnější než v turnaji nebo provincii.
 

GorGlin

Veterán
@domin69
tohle je složitá věc
v současné době máš počet požadovaných střetů stejný ve věži, turnaji i provinciích
Co se týče náročnosti jednoho střetu nemá smysl to řešit, protože stabilní obtížnost je jen v provincii, jinak to může být od zívačky po likvidaci
máš dost inforamcí pro plánování, tak semůžeš rozhodnout která cesat je pro eteb nejlepší
 

hrac552

Znalec fóra
U mě spokojenost, v dřívějších Událostech byly nesplnitelné úkoly, teď už v několika posledních událostech jsou alternativní úkoly, takže mohou hrát všichni. Za mě palec nahoru a heslo dne "Nikdo není dokonalý. :cool:
 

Puntik

Kolemjdoucí
souhlasím, bonusy jsou skoro k ničemu, počty vojska jsou žalostné, hodnota ptáka nanic, hraju to jen proto, že je to zpestření a pro artefakty, potřebuji pro ohniváka
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jsou tu dvě TOP - lávovejce a uhlochrám. Na začátku nic moc, jenom dvě vejce. Dnes jsem za 1000 kosáků dostal 4 chrámy a v pátek bude k mání zase lávovejce. Tak se snažte nahamounit co nejvíce kosáků.
Jinak jsem už měnil v Akádě dva ohniváky za popeláky a plánky. Plánky bolely, ale dobře mi tak, když jsem v únoru Věž proflákal. Teď si jdu za popeláky pro ohniváka, tudíž mi bude popelácký základ k prdu. Ale holt musí jeden něco obětovat. Ohnivák musí být na max, jinak je to ve Věži zbytečně dramatické.
 

Xena princezna bojovnice

Pokročilý žák
Ahoj, štve mě, že tentokrát jsem ani jednou z pokladů nedostala měnu navíc, v minulých akcích se dala občas získat, tentokrát to vůbec nejde.:-(
 
nápodobně... tentokrát je to fakt spíš pech. Přesto, když to počítám, vychází mi návratnost lehce přes 10 %, takže podle toho, co píšou u truhel by mohlo být i hůř
 
Nahoru