• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vzestup kultu fénixe

Trumpetka

Znalec fóra
míň obyvatel na srovnatelných kulturních budovách
To jsem nezaregistroval. Poměry populace X kultura + případně jiný parametr tam bývají různé a bral jsem to, že si člověk může dle vzhledu a potřeb různě ladit, co získá, co nasadí, ... Rozhodně to ani dříve nebylo na jedno brdo. Pokles jsem nezaznamenal, ale ani blíže nezkoumal.
 

Vicky1177

Mistr slova
Otázka: kdy vlastně event končí? Dnes (13.4.), jak se píše v upozornění ve hře, nebo zítra (14.4.) jak píše iDavis v informacích o eventech?
 

Green Jane

Šéfkuchař
Takže - dobře mně tak ! Jelikož bylo včera třináctého , tak se mi to podařilo pěkně pro-švihnout a přišla jsem asi o 8OO artefaktů . Uff, co s dá dělat, když je jeden ...eh .
:cool:
 

jana.souck

Pokročilý žák
To jsem nezaregistroval. Poměry populace X kultura + případně jiný parametr tam bývají různé a bral jsem to, že si člověk může dle vzhledu a potřeb různě ladit, co získá, co nasadí, ... Rozhodně to ani dříve nebylo na jedno brdo. Pokles jsem nezaznamenal, ale ani blíže nezkoumal.
Já právě jo, mám některé budovy vyloženě hnusné z toho zimního eventu Kluziště a Zamrzlý vrak lodi a chtěla jsem je vyměnit, ale s lidma mínus se mi to nevyplatí, i když budovy v tomhle eventu byly velmi hezké. Pro srovnání mám ve městě Měděného draka s 4600 lidma a v tomto eventu mi to nabízelo Jezdce na fénixovi s 4400 lidma (stejná kapitola, stejně velké baráky). Nová budova je hezčí, ale těch 200 lidí je mi líto.
 
Nahoru