• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vzestup kultu fénixe

pavelb

Učedník
Vynechám, budu sbírat pouze denní přihlášení a občas kolem města a zkusím vytočit nějaký ten zlatý palác ;)
 

Prealiena

Velmistr písma
Doufám, že to Lávové vejce dají ještě jednou nebo Žhavá jezírka/Manta ray. Potřebuju zvýšit přísun many a ten přesun denních odměn mě nepotěšil. Těšila jsem se, že budu mít jedenáct dní na to v klidu dodělat úkoly a teď abych se hnala co nejvíc nasbírat první den.:mad:
 

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena Buď se jedná o chybu, anebo o snahu hráče omezit na maně ještě více.
Ve druhém případě my staří veteráni si budeme vyrábět manu ve starých setech doplněných o manové divy na vysokých úrovních, novým hráčům (těm, co ještě nejsou na konci výzkumu anebo jej dosáhli teprve teď) nezbyde než se spoléhat na manové hybridy z výzkumu (a už vidím, jak někoho baví získávat miliony many z akvaduktů s 10% rozpadem).
 

Reyahana

Učedník
Hraju, úkoly se plní samy. A proč za to nemít ještě nějaké odměny navíc? Jinak bez ohledu na procenta možnosti v truhlách mi to lávové vejce padá pořád. Na A už ho mám 4x a na W 2x ... ale nevím, jestli ho stavět, zabírá dost místa a sběr many mi to uvádí za 48 hod. ??? Je/bude lepší než knihovny mystických věd?
 

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana
Knihovna mystických věd: 11,11 mana/pole/h
Lávové vejce (Č&D): 23,83 mana/pole/h
Je tedy 2x lepší než Knihovna mystických věd (bez započtení cest, díky menší hraně bude po započtení cest rozdíl menší, ale stále velký).
 

pavelb

Učedník
@Reyahana - Úkoly se teda samy neplní, hned 1.úkol - nakup 4VB v rámci běžné hry vůbec nepoužívám ;). Jinak vrba je jedna z nejslabších manových budov. V dracích je zbourej a postav knihovny, ty pak nahradíš pochoďňovými fontánami atd. Ta vejce klidně postav, ale nevylepšuj za KR, za chvíli bude další event, kdy je vyměníš za něco lepšího. Později budeš místo many potřebovat semena a pak zase manu a zase semena a pak unurium a manu a pak ???? :mad::mad::mad:
 

Reyahana

Učedník
@Lovec Krys aha, díky... A já právě přestavěla městečko, takže mi to situačně nevychází, zůstane mi po knihovnách díra 1x1 ... zkusím to nějak vymyslet a v lepším případě získat ještě 1 vejce ;)
 

prchlik

Znalec fóra
Netušíte někdo, proč v přehledu splněných úkolů, jsou další čísla navíc, jakoby na spodním řádku?
 

Reyahana

Učedník
@pavelb Pavle, já už dávno nemám vrby. Však se mrkni, akorát využívám každého prostoru, tak mi ta výměna knihoven vytvoří 1x1 mezery za mramorem.
Jinak já občas VB koupím, když mi třeba chybí trochu do výzkumu nebo divu.
 

Reyahana

Učedník
@pavelb
Akorát mi v porovnání s festivalovým obchodníkem ta pila tak dobrá nepřišla. Ty, co jsem vykraftila, už jsem zbourala.
Já mám zatím many dost, včera večer jsem 200tis utratila na sídlo, dnes už mám zase přes 70 tis.
Ale jinak jsme mimo event-téma.
Od tohoto eventu si hlavně slibuji vylepšení Ohniváka na maximum. A pokud k tomu jsou navíc i přínosnější budovy, tak proč nehrát??? ;)

// Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser4946

Guest
....jako vždy v posledních měsících, vývojáři se rozhodli naladit lidi na krásné obrázky, které namalovali pěkně grafici.....to oce'nuji, ale co se týká cen a nějakého smyslu - hratelnosti této události hráčům z top 100 jim zase unikl, paskvil........za mě si to každý přeberte jak chcete ,, ...kde nic není ani Inno nebere...,,
 
Nahoru