• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vzestup kultu fénixe

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
hned první grafika po splnění prvního úkolu je jaksi s anglickým popiskem... (ten jsem si přeložila, někteří jiní mají na cizí jazyky ale poměrně vyhraněný názor...) ;)
Jde o problém, který zastihl všechny jazykové verze Elvenaru. Při nahrávání události došlo k neočekáváné chybě, která způsobila, že ne všechny přichystané překlady se nahrály správně. Opravu tohoto problému už máme nachystanou, bohužel z důvodu zachování plynulosti hry ji můžeme nahrát až souběžně s příští aktualizací hry. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti!
 

Prealiena

Velmistr písma
Tou dobou už budu s úkolama hotová, tak dík.:p

Edit: Vlastně se to dá pustit zpětně, což je hodně užitečná funkce.
 

voyager-1

Velmistr písma
jj, něco podobnýho jsem chtěl taky napsat. A zrovna tentokrát je prý ten příběh strašně moc napínavej, ale musí se mu rozumět. No tak snad příště. :)
 

ElfNostradamus

Veterán
Eventy hraji pravidelně, z denních odměn sice moc budov na výběr a výměnu do megaměst není, přesto snad ty menší města si přijdou na své...plním všechny úkoly již jen alespon kvůli těm dílčím odměnám z truhliček a vhodné je vše komplet rotovat v den, který se každému hodí nejvíce ...někomu požehnání na VB, jinému vojsko apod....vše je pak taky o štěstí, tak jako další ostatní rotace ve hře, někdo holt má tu karmu čistou jiný pošpiněnou z nezvratných důvodů a život i hra si to pamatuje :)
dobré a hezké je pak si šperkovat jedno své vysněné město a ne třepit energii, štěstí, čas a i peníze mezi další a další účty, jak zde někteří důmyslně a vědomě předvádějí...
 

kasimir

Učedník
Mě spíš vadí nepřesné uvádění úkolů. Typicky: vyrob čerstvé zásoby ..... 200k. Jenže ve skutečnosti to není vyrob, ale vyrobené uskladni. Protože když vyrobím 800k, ale do skladu se mi vejde jen 50, tak mi to přičte jen těch 50 a smůla. Bohužel takových nepřesností je tam strašně moc.
 

iDavis

Legenda
Čo vidím ako výborný nápad tejto udalosti, je začlenenie starých fénixovych artefaktov do craftingu - a zrovna takým spôsobom, akým sú. Myslím, že by sa v budúcnosti mohla pozornosť viackrát upriamiť na začlenenie hodnotných prvkov hry do craftingu za práve takéto vysoké ceny úlomkov kouzel - dodáva im to hodnotu, čo koniec koncov dodáva hodnotu aj veži (ktorá má inak náchylnosť, pri stotisíckach úlomkov a tisíckach percent portálových bonusov v inventári, na jej stratu).
 

Martelan

Znalec fóra
přesně tak, já mě naštěstí kliku že místo plánků chtěli "jen" činidla. Naprosto nepotřebnýho smetí v podobě úlomků mám přes mega :eek:
 

Mescal

Znalec fóra
Event hraji a dohraji do konce, jen si vůbec nejsem jistý, že budu Popelavého fénixe stavět, je graficky krásný a jako jediné pozitivum vidím v tom, že odměny padají po 24 hod.
Efekt vzniklý z krmení je hodně slabý, IMHO se mělo začínat 2 % na 1. levelu a po 0.5 % stoupat a 10. level dát bonusově za 1%, takže celkový efekt by byl 7 % --> při úkolu za cca 50 bodů by pak byla 7 % odměna 3,5 (zaokrouhleně 4 body).
 

Hexik

Znalec fóra
nevim na cem se melo zacinat kazdopadne maximum 2% je o nicem vsichni se na tom shodneme. aspon nemam zadne dilema a zadnou litost nad artefakty pri zmene na ohnivacke
jinak jsem si myslela ze by i trebas 5% mohlo byt aspon k necemu ale tohle nebylo vubec pekny a ikdyz jsem tajne doufala ze to vylepsi tak nic no ... proste nechteli to udelat moc silny (proto je to tak slabe ze to pulka hracu nepostavi jen proto ze je to slabe) asi aby se jim prodavaly balikovy zakladny nebo ja nevim
 

VStanikV

Znalec fóra
Já ho teda postavím. Eventy pravidelně hraju, 2% nejsou žádnej zázrak ale za jedno krmení lepší než nic. Bude mi dávat 22,7tis many denně, mohlo by být víc ale taky to není úplně nejhorší a ještě 2VB denně ( nevím proč nejsou aspoň 3) se taky neztratí.
 

GorGlin

Veterán
chci mít úkoly hotové na zítra, jeslti bude prastará vědomost, jinak bych počkal na úterý
tímhle mě doběhli
 

Reyahana

Učedník
A vy už jste ve fázi, kdy nejsou provincie? Opravdu pak dojdou? :rolleyes: Já jsem sice už prozkoumala nad doporučení v dané kapitole, ale nenapadla mě možnost, že to dojde a bude to postavené v úkolu tak, kdy není turnaj - je úkol na turnajové střety. :eek:

Já jsem moc spokojená, zatím se mi podařilo na obou světech získat 6 artefaktů Popeláře ... a už jen čekám na výměny v akademii.
Na W už mi chybí jen jedna výměna za činidla, abych měla Ohnivého fénixe na maximu, a věřím, že recept ještě přijde.
Na A bych možná raději měla ty výměny za plánky (mám jich tam dost a úmyslně městečko nerozvíjím) a tím bych docílila dvojí odměny - že by byl Ohnivák také na maximu a ještě bych mohla postavit komplet toho Popelavého.
K úplně dokonalosti by to chtělo ještě něco na rozvinutí hnědého medvídka. :cool:
 

GorGlin

Veterán
ne, provincie mám, ukol už je hotový
jen se snažím je šetřit, protože na jejich przkum mám navázanou prodikci zásob, many a VBček, s ted jsem ve fázy kdy průzkum stojí.
 

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana Problém, který my na konci výzkumu s provinciemi máme, se jmenuje délka průzkumu.
Poslední průzkumníci byli v kapitole 15, tedy už 2 kapitoly jsme bez průzkumníků (a snížení času na průzkum) a podle existujících spoilerů z gamefiles nebudou ani v 18. kapitole.
Časy mnohých z nás na průzkum 1 provincie už přesahují 100 hodin, takže je čím dál tím těžší udržet rozumný počet provincií v rezervě na eventy a to i za předpokladu, že provincie zkoumáme nepřetržitě a střety řešíme jen v rámci eventů.
Kdybychom většinu střetů do eventových úkolů neřešili přes turnaj/věž, dávno by už nám provincie došly.

Já si ten úkol nechám asi na úterý.
Dle úkolů z bety je zítra k tomu 8 střetů mapa/turnaj (další 1 provincie pro ty, co nechtějí čekat do úterý) a v úterý 16 relikvií.
Řešit to před začátkem turnaje znamená 4,5 provincií, což je průzkum skoro 3 týdny.
A VBčka by měla být ještě jednou (tam snad nebude změna).
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
mám pořád ještě 9. provincií v rezervě.
Dneska je 8 střetů mapa/turnaj , zítra by mělo být 16 relikvií ne?
 
Nahoru