• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.39

DeletedUser76

Guest
V téhle hře zde prostě je zcela normální , jakmile hráč zapojí závity , dá do toho čas a snaží se vytřískat co to dá za nějaký čas je sražen dolů a to rapidně. Pak se napíší jako omáčka všelijaké nesmysly pořádně okořeněné slovními ingrediencemi . Pravda je taková, že nemá vůbec smysl cokoliv sem psát. Těch nespokojených hráčů ohledně hry zde není ani třetina, většinou to dávno zabalili a ty co si o hře něco upřímně myslí a já to vím , jelikož s nimi hovořím to se sem ani napsat nedá . Byl by to vskutku vybraný slovník. A dle podmínek inna se kterými musíme souhlasit si se hrou můžou dělat co chtějí . Rozhodně mne to tedy k motivaci sousedů nepovede. Prostě budu opět o něco ve hře chudší. A jednoho dne už nepřijdu vůbec , protože ta slavná grafika téhle hry to neutáhne. Myslím nadšení. Hráči se mají k motivaci hráčů motivovat , pro růžové králíky to nikdo nedělá ! A aby hráči rádi motivovali má se jim umožnit lepší způsob motivování ! Automat a ne neustále klikat , klil. klik. Zde se to neřeší ,zde se jede proti proudu. Ty motivuješ a všechny a pře klikáváš věčně a máš z toho zisk, že se nestydíš ty ostudo ,fuj !!
 

DeletedUser2739

Guest
víte co, můžem zaplakat, ale stejně s tím nic neuděláme. Moderátoři to nejspíš cejtí stejně, ale jsou loajální, tak je nenuťme, diskutovat. Pravda je jedna: vydělají na tom ti, co motivovali málo, prodělají na tom ti, kdo motivovali hodně. Takže je to facka pro aktivní...
jinak zajímalo by mě, jestli má inno nějakou statistiku těch motivací, nebo jen tak plácá...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Nenutím moderátory diskutovat. Být moderátorem na forum pod štítem společnosti inno je zcela jejich dobrovolné rozhodnutí. Jejich volba.
Do budoucnosti co se blíží pro představu vaší .
Křišťálový maják úroveň 11, provincií 445 síla prastarého divu 90% - odměna za sousedskou výpomoc 401 ks
Dnes motivace 267 sousedů, které jsem za dobu hraní objevila . 267 X 401 = 107 067 surovin (bonus drahokam, mramor,křišťál) pokud se snažím denně.
Proto motivuji !
 

milda0007

Pokročilý žák
Zdravím :)

"Ne všichni budou ze změny nastavení Křišťálového majáku a Vysoké zvonice úplně nadšeni". Jak tady čtu v příspěvcích hráčů zatím tu není jediný příspěvek ve kterém by byl někdo ze změny nadšený.

"Pro většinu hráčů tato změna přinese větší odměny". Pro hráče kteří motivují všechny své dostupné sousedy to větší odměnu určitě nepřinese.

"Zvedne se celkový počet udělených výpomocí". Myslím že asi nezvedne hráči namotivují jen členy svého společenství a motivaci ostatním sousedům prostě dávat nebudou a pro dobrý pocit určitě ne.

"Chceme, aby hráči udíleli více sousedské výpomoci členům svého společenství, čemuž tato změna velmi pomůže." Hráči ve společenství již dle mého názoru všem členům společenství motivaci již udílejí nyní ve společenstvích je toto přece jedním z dá se říci nepsaných pravidel každého člena.

"Pevně věříme, že hráči udílející větší množství sousedské výpomoci to nedělají jenom kvůli odměnám, protože to by neměl být hlavní smysl této činnosti. Odměny jsou jedním stimulem, mince a zásoby jsou druhým, ale tím největším by měl být pocit, že pomůžete svým přátelům ve hře." Neznám moc lidí co by dělali dá se říci po této úpravě naprosto zbytečnou věc jen pro dobrý pocit. Každý přece dělá něco pro to, že za to očekává nějakou odměnu a ne jen dobrý pocit. Když mi přijde zedník na stavbu domu, dům postaví a já mu potom řeknu, že to postavil moc pěkně, že z té odvedené práce má určitě dobrý pocit a já mám stejně dobrý pocit, protože se mi dům děsně líbí a pomohl mi, že mám teď kde bydlet ale nic mu za práci nezaplatím asi mně na místě umlátí lopatou :)

Trochu chápu vás moderátory, že obhajovat změnu se kterou tu dá se říci nikdo nesouhlasí musí být hodně těžké a ještě těžší nám vysvětlit že ta změna bude pro nás všechny přínosem, přestože tomu tolik hráčů nevěří :) Pokud se pletu a změna bude pro hru pozitivní budu děsně moc rád ale zatím to tak jako většina hráčů prostě nevidím.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Křišťálový maják úroveň 11, provincií 445 síla prastarého divu 90% - odměna za sousedskou výpomoc 401 ks
Dnes motivace 267 sousedů, které jsem za dobu hraní objevila . 267 X 401 = 107 067 surovin (bonus drahokam, mramor,křišťál) pokud se snažím denně.

Chystala jsem se stavět Krišťálový maják kvůli surovinám, i když mi bylo jasné, že na začátku z toho žádný velký zisk nebude, ale i malá domů se počítá. :) Z výše uvedeného je mi tedy jasné, jak by to bývalo mohlo vypadat v budoucnu.

Nejsem si však úplně jistá, zda jsem pochopila princip chystané "nevítané" změny. Znamená to, že teď suroviny při motivaci sousedů získám denně jen 3x a to z těch beden s poklady?

Ptám se, protože mám v této chvíli na výběr ze tří divů, které mohu stavět a jde mi o to, abych nezačala zbytečně stavět Křišťálový maják, pokud jsem změnu pochopila správně.
 

DeletedUser2739

Guest
já se přiznám, pro mně to asi bude lepší, dělám vzájemnou motivaci s některými sousedy a je to tak 15x denně. Mám asi 120 sousedů, ke kterým chodím, jen když mám málo peněz (což bejvá jen na začátku osadníků, když stavím doly, farmy apod.) - no, tady bych mohl ironicky napsat, že nemám dobré srdce, ale nikdo to takhle nebere, myslím, že ani moderátoři ne. Je to prostě taková součást story téhle hry: píšem si drazí lidé a elfové a zjišťujem, kdo už viděl draky, a pomáháme osadníkům a chodíme pomoct sousedům (a pomoct logicky plyne z dobroty srdce). Je to hra a tohle je součást jejího scénáře ;)
Každopádně vydělám? Podíváme se na to:
Chodím na 15 návštěv denně, ale nyní odměny dostanu jako za 30, takže mám odměny za 15 návštěv navíc. Udělat víly mi trvalo 8 týdnů = 56 dnů, z toho jsem tak 15 dnů chodil ke všem svým sousedům. Takže za těch 15 dnů bych přišel o 15 × 90 odměn, tj 1350. Za 41 dnů, kdy jsem se flákal, jsem vydělal 41 × 15 = 625 odměn. Takže ne, nevydělal jsem. Jen tak pro zajímavost, aby to vyšlo na stejno, musel bych se 48 dní flákat a 8 dní makat.
To jsem nejdřív chtěl, aby ten příspěvek působil smířlivě :D pak jsem začal počítat, vždycky dětem říkám: matika je svině :D

Nejsem si však úplně jistá, zda jsem pochopila princip chystané "nevítané" změny. Znamená to, že teď suroviny při motivaci sousedů získám denně jen 3x a to z těch beden s poklady?
dostaneš denně 3× z beden, ale 10× víc, než bylo teď za jednu odměnu. Takže je to jako za současných 30 motivací sousedů.
 

Maxa

Znalec fóra
vsechny argumenty od inno jsou jen vymluvy. Problem je uplne jinde, ale ten nemuzou přiznat.asi jako vzdy.
Ikdyž se protestem zvedne cely svet, oni to nezmeni.
asi ten div kapku přepiskli. to nam ale nedokazi rici do očí. Ono ziskat motivací takove hafo surovin, asi nebude uplne dobře. v mobilni appce mam motivace 300 sousedu za 5min. Jakmile to v tomto rozmeru rozjede kazdy, pak vam bude stacit polovina manufaktur-> to znamena uspora mista -> ztrata prijmu za rozsirení. Dobrodruzství zrejme nezabralo a hraci sve suroviny neutapeli jak by inno chtelo.
Kazdopadne tato zmena je podraz. vykompenzovat a vyvazit hru by slo i jinak a hlavne jindy. Takto je to vedeno jako trest pro aktivni hrace a zmena motivaci na PC je v nedohlednu.
Kdyby rači optimalizovali hru, aby nezamrzala a ntb se neprehrivali.
 

DeletedUser2739

Guest
tak jako jestli jde motivovat 300 sousedů za 5 minut, tak je jasný, proč to ničej, tohle byl zajisté u hráčů nejvíce vylepšovanej div. A je zničenej díky zrychlení motivace, po kterém se tu tolik volalo. No všechno má svou cenu.
Jak to tedy alespoň vypadá stou mobilní aplikací? Vyjde v dohlednu? Nebo se mám začít drze ptát, ať mi někdo (třeba přes zprávy) poradí, kde a jak ji sehnat už teď?
 

DeletedUser76

Guest
Tak stejně jsem to pochopila i já . Nicméně ,mne by změna prastarých divů ani tak nevadila, kdyby hra Elvenar ohledně hraní byla daleko lépe vyvážená.
Což ruku na srdce není. Každý zde aspoň trochu aktivní hráč zápasí s místem . Od doby spřátelených ras postupně ve výzkumu je to stále horší a horší.
Hra sice nabízí zábavné eventy , dobrodružství atd ,ale spousta hráčů nemá možnost ani získané budovy postavit. Pokud chcete plynule hrát a ne věčně čekat musíte vynaložit hodně úsilí. O kreativitě měst se nedá ani hovořit stačí se podívat na města hráčů v přední linii. Sice se hra tváří jako budovatelská ,ale většinou každý výzkum bouráte a bouráte a znovu stavíte to co jíž bylo postaveno a to jen skrze místo pro osadníky. Pokud totiž tak neučiníte a nemáte manufaktury osadníku kam nacpat, tak se nehnete. Požadavky v úkolové řadě ,která se nedá odmítnout u pulčíků měj 15 X pole o velikosti 4x4 zrovna nejsou malé. A jak jistě víte , když onen úkol nesplníte můžete se navždy s úkolovou řadou rozloučit. Nehledě na to, že výroba surovin osadníků je tak zdlouhavá až je to neskutečné a na výzkum náročná . Takže pokud nechcete věčně cpát peníze aby jste si zahráli tuto skvělou hru narvete do města co nejvíce manufaktur a i tak si kolikrát koušete nehty vzteky,protože vás to s..e. Motivací sousedů díky majáku a zvonice získáte pokud jste si dali tu práci a vyhnali je na vyšší level suroviny, které i přesto jsou pouhou kapkou v oceánu jelikož výkup provincií ,které po skvělé změně od inna už vůbec nevybojuji je nákladný a to fest. Turnaje jsou sice fajn ohledně run a hodí se při eventech skrze relikvie , ale k čemu to je když stejně na divy není místo. Máme zapnout své mozkové buňky a stavět to co je pro nás prospěšné , tudíž si z té skvělé nabídky vybrat . Když si vybereme a věnujeme divu čas,prostor a chceme těžit konečně zisk tak společnost inno přijde s novinkou a dostaneme přes čumák ,jelikož to co bylo psáno v přehledu prastarého divu a na základě toho jsme se rozhodli najednou už neplatí. Dále mohu vyjmenovat změnu tržiště,změnu obchodníka . Tato hra nemá žádnou stabilitu a divy byly jediné od čeho se zde hráč mohl odrazit. Jinak vše je pomíjivé .
Hra budovatelská to rozhodně není, je to hra demoliční. A mne vážně nebaví něco budovat a tvořit když to pak ztrácí smysl. Motivace jsou zde pouhá výmluva. Opět se přišlo na to, že hráči mohou mít zisk, tak se to utne nebo výrazně zpomalí jako získávání provincií což je u mne tři dny a jedno rozšíření mám za měsíc ,příliš zdlouhavá výroba osadníků , dlouhé zvelebování budov na vyšší level a další,další ...Možná , že hráč začátečník pro které se to většinou vše dělá si říká co to plácá,ale z mé zkušenosti za tu dobu co hraji , žádný z nich nedošel daleko a při prvním problému to vzdal. A většinou si stěžoval, nedostatek surovin, málo místa, nelze bojovat, nezábavná hra. Nikdy jsem neslyšela, že by odešel skrze motivace. Z těch 267 sousedů mne za tu dobu motivuje tak 15 . Z těch 267 sousedů aktivních na tržišti je zhruba taky tak 10 až 15 . Vážně si inno myslí,že se změnou oněch divů se mi navalí do města sousedi, které motivuji když doposud za ty dva roky s nimi nic nehnulo? Tak jsou asi blázni :D. Každý aktivní hráč motivuje buď skrze peníze za které může poslat průzkumníka nebo nakoupit body a nebo doplnit stav (většinou ti co mají hodně budov kulturních plus lid) ty totiž nedávají peníze. Pokud město máte jako já plné domů máte věčně nadbytek. No a rozhodně skrze suroviny. Pokud hráči u sousedů vrací motivaci pravidelně ty si rozmazlujete,jelikož máte z nich kladiva. A ty se rozhodně hodí,jelikož army je velice nákladná když chcete hrát turnaje a umístit se na lepším místě. Ještě jsem neslyšela tedy, že by někdo ve hře dělal něco jen tak pro radost aby řeč nestála prostě z nudy , to je blábol. Pro radost a dobrý pocit vám můžu popřát hezký den, pochválit město, říci, že máte pěkného avatara třeba nebo, že se vám povedlo něco v uměleckém koutku , asi tak. Takže div , který jsem vybudovala momentálně ztrácí onu hodnotu. V tom divu jsou hráči , kteří mne podporují . Zřejmě ne pro krásu mých očí ani pro čirou radost z lidského bytí,ale protože si myslí,že je div výhodný. Já mám teď čelit novému rozhodnutí díky společnosti inno. Buď se hráčům s pokorou omluvím za bourání divu a budu jim muset postupně vracet body. Nebo budu muset div dostavět do lv 12 což je cca přes 300 bodů a pak jej dát pryč a místo něho dát budovu pro mé město daleko efektivnější . A když to tak shrnu veškeré mé úsilí opět přišlo vniveč.Mobilní aplikace není můj problém, ale jejich,já na mobilu nehraji a nikdy hrát nebudu. Takže nevím, proč bych měla být trestaná za jejich chyby. Mají to vyřešit dříve než začnou poškozovat hráče co hrají na pc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2739

Guest
tak jako jo, já když chci postavit eventovou budovu, tak prostě zbourám jinou, většinou starší eventovou.
Hele a má smysl dělat ty úkoly? Pro mě jsou ty odměny prd, prd nic, opravdu už se nenamáhám. Jako jo, teď jsem se nakonec nechal ukecat a udělal výzkum, kterej jsem původně nechtěl (tak co s těma VB, když už je nemá cenu rvát do vysoký zvonice :D:p), ale jako příště už se asi ukecat nenechám.
Hele musíš to brát tak, že z těch 267, Tě moc z nich nemá ani objevenou, tak si tolik nestěžuj :D
Komu by se ty VB měli vracet hele, určitě Ti někdo pomohl, ne?
Jo a co ten můj avatar jako?
 

Maxa

Znalec fóra
Jak to tedy alespoň vypadá stou mobilní aplikací? Vyjde v dohlednu? Nebo se mám začít drze ptát, ať mi někdo (třeba přes zprávy) poradí, kde a jak ji sehnat už teď?
tempem jakym je vyvijena a zatim tam toho spouuuustu chybi, bude appka tak za rok. navic se me osobne ovladani nejak moc nelibi. zdlouhave, nepřehledné. ale třeba se to vychytá. ja ji pouzívám pouze na motivace a z nouze pokud nemohu na PC tak zadat vyrobu nebo stavbu. Kde apku najdes, o tom se psalo zde

@woody69 . vse co pises je pravda. bohuzel nikoho z Inna to nezajima a tvuj sloh se k nim ani nedostane :(
vim co je to snazit se ze hry vytriskat maximum a to bez vetsích investic. Pak prijde tornado je vse zmařeno. Brzy se asi přestehuju. mozna zkusim jeste novou rasu, pokud bude brzy. do 14 dnu jsem na konci vyzkumu a zabralo mi to 14 mesicu.
Tato hra neni tvořena pro skalní hrace, kteri ji poznali, ale pro najivní nováčky co pustí nevědomky chlup.
 

DeletedUser76

Guest
Křišťálový maják úroveň 11, provincií 445 síla prastarého divu 90% - odměna za jednu truhlu je 4005 ks
4005 X 3 truhly = 12015 ks

Předešlý zisk - 107 067 ks surovin
Nyní zisk - 12 015 ks surovin
Rozdíl - 95 052 ks surovin

S upřímnou radostí v srdci, při plném vědomí vzkazuji vývojářům společnosti inno ohledně hry Elvenar polibte si Vaše krásné pozadí.
S veškerou úctou aktivní hráčka Woody69, která do vás investovala peníze.
Ať se Vám daří .
A pak, že nejsem pozitivní ;).


Dodatek pro podporující hráče :
Vzhledem ke změně, která byla dnes spuštěna tuto budovu mažu ze svého města.
Velice se omlouvám,ale již je pro mne nepotřebná.
Náhradu žádejte od společnosti inno,ale pochybuji, že Vám nějakou dá.
Děkuji za spolupráci,je mi to líto.
Hodně štěstí ve hře, Woody69
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2739

Guest
Vzhledem ke změně, která byla dnes spuštěna tuto budovu mažu ze svého města.
Velice se omlouvám,ale již je pro mne nepotřebná.
neblbni, máš tam body do žebříčku a nějakej přínos má, sice nyní stejnej jako ostatní divy, ale má. Navíc, kdyby se náhodou inno chytlo za čumák, tak by sis pak rvala vlasy. Vykašli se na to, spolkni to a jeď dál. Dej tomu nadhled. Zvládneme to ;)
 

DeletedUser76

Guest
Ale já to přeci beru s nadhledem . Do dnešní aktualizace jako hráčka jsem využívala veškerý potenciál této budovy div Křišťálový maják .
Jak jsem psala v předchozí diskuzi. Vzhledem k zásahu od společnosti inno ohledně divu se tato budova pro mne jako hráče stává zcela nepotřebnou . Místo využiji pro daleko efektivnější budovu pro mé město. Ohledně bodů do žebříčku stačí mi postavit jednu zbrojnici a budu mít ještě o 3000 bodů více než u majáku. Takže nevidím důvod proč by mi tam nadále měla zaclánět, když svůj potenciál ztratila. Co se týče společnosti inno spíše tedy ohledně hry Elvenar již k ní nemám žádnou důvěru. Za 14 dní to může být jiný div , za měsíc se může zjistit, že dostávám moc peněz za motivace, za dva měsíce můžou přijít s tím, že 10 provincií na jedno rozšíření je málo a bude jich potřeba 15 třeba. Co já vím . Právě ten nadhled vzhledem ke zkušenosti zde mi říká, do téhle hry neinvestuj peníze , čas a kreativitu , protože v nečekaném okamžiku může být vše jinak , když mají na to právo.
 

bembela

Znalec fóra
... musím jen souhlasit s výše uvedenými názory, když je to tak super pro ostatní hráče ( teda ty menší a méně aktivní ) proč tu ještě nejsou jejich oslavné ódy na změnu.
Za sebe musím říci, že končím s motivací světa .... napackuji těch 10 lidí co mi motivaci vracejí a zbylé mrtvé účty již budu ignorovat.
A vážně uvažuji o zbourání majáku a místo něj postavení ještě jedné manufaktury na vzácné suroviny ... když jí zakouzlím dá mi mnohem více surovin než tato změna k horšímu.
Není to tak dlouho kdy se divy změnily k lepšímu abychom je stavěli a vylepšovali ... tak pokračujte takto dále a ztratíte zájem hráčů o divy a bohužel i o aktivní hráče
 

DeletedUser1305

Guest
Poslední dobou INNO děla samé skvělé věci,ale bohužel pouze pro sebe a ne pro aktivní hráče či lépe řečeno dlouhodobě aktivní hráče.
Přestává mě hra bavit,motivovat sousedy nebudu asi už ani v společenství,nebude mě to stát za tu námahu,též jejich dobrodružství stálo za houby,člověk u toho strávil spousty času a výsledek nic moc,jejich akce jsou čím dál náročnější na čas,ale odměny tomu kupodivu neodpovídají.
jen tak dál a přestanu hru hrát úplně s pozdravem amnel
 
Nahoru