• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.39

DeletedUser1656

Guest
Je super, že chcete něco udělat pro malé a začínající hráče, ale možná byste měli myslet i na ty velké a aktivní. Jinak je ztratíte a pak se z Elvenaru stane mrtvá hra. Město duchů.

A s tím Vaším předpokladem, že se bude víc motivovat - zase, aktivní hráči na to budou sr.. ehm, kašlat, a neaktivní zůstanou neaktivní.. Tou většinou hráčů myslíte asi ty, kteří si Elvenar zapnou jednou za rok. A takových hráčů tu je... Kdyby se zrušily účty neaktivních hráčů, pak bude většina těch lidí, kteří dávají motivaci denně..

Tato změna postrádá smysl a akorát naštve hráče, kteří do toho dali stovky, tisíce VB, tudíž stovky či tisíce hodin, které mohli využít i jinak (ve výzkumu nebo dávat body do jiného divu).

Možná by nebylo na škodu, aby se truhly objevovaly podle toho, kolik motivací dal daný hráč. Tím pádem by byli spokojeni všichni - jak prcci, tak velcí. Takový kompromis pro obě strany..

PS: do majáku jsem dala hodně VB, je tam i hodně lidí, mám chuť jej zbourat. Jediné, proč ho nezbourám je to, že bych ztratila to, co jsem tam dala a budu doufat, že to takhle nezůstane napořád, když je většina hráčů nespokojených.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

raptox44

Pokročilý žák
To je jako by mi ty body z majáku spláchli do ... fakt díky za ,vylepšení,.Už mě tak nějak nebaví dělat pokusného králíka.Bylo to fajn, ale stačilo :-(
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Je tragicke, jak tu nedokazete nic poradne vysvetlit. Napr. jakou truhlu mate na mysli? neco nobeho? nebo jedna z tech tri dennich? Znamena to tedy, ze suroviny nedostaneme hned, ale az po pulnoci hromadne zpetne? Tak to "diky"! Ted mi plne vyhovovalo, ze jsme si chybejici surky mohl rychle sehnat na mape ci ve spolku. :-\
 

DeletedUser76

Guest
Ahoj jedná se o truhly , které si nalezl v okolí města při motivaci hráčů. Denně to byly tři truhly ve kterých si nalezl, relikvii, kouzlo nebo bod.
Takže pokud sis je dnes již vybral nedostaneš nic a pokud ne musiš truhlu nalézt a v ní bys měl mít 10 násobek surovin za motivaci.
Což znamená příklad : za jednoho motivujícího hráče si dostal 100 surovin . Nyní v bedně dostaneš v jedné 1000 surovin.
Jelikož máš tři bedny dohromady pokud je nalezneš obdržíš 3000 surovin denně. Víc ani ťuk.
Pokud bedny nenalezneš a neotevřeš nebo-li je nevybereš nedostaneš za motivaci hráčů ode dneška žádnou surovinu. Suroviny jsou pouze v truhle . No a pokud si motivoval všechny sousedy a hráče skrze suroviny a měl si jich třeba dohromady 160 tak si momentálně díky aktualizaci přišel o ukázka 160 hráčů 100 ks za jednoho 16.000 ks surovin denně . Z truhel 3000 denně. Takže jsi o 13 000 ks surovin chudší což povede k tomu, že tě sousedi a hráči ode dneška začnou více motivovat , proto tak jest . Ámen.
Doufám, že jsem ti to dostatečně vysvětlila :).
Hodně štěstí ve hře :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

paulo1414

Mistr slova
To snad nemozu mysliet vazne. Zacnu prekopanim bojoveho systemu. Z budovatelskej hry urobia hru bojovu a teraz postupne likviduju vsetko co ma pre nas hracov prinos.
Sam za seba poviem ze som denne motivovat vsetkych susedou na mape. Aj Mesta duchov. PRECO???
402 provincii.... Zvonice na lvl 25... odmena v kazdom meste 603 surovuin..... a teraz ????
H...O..... TO UZ FAKT NENI NORMALNE!!!!!
 

Darkness2613

Guest
I když jsem většinou proti stěžovatelům (někteří jsou chroničtí :)) tak tentokráte musím souhlasit s negativním názorem ostatních hráčů. Změna majáku mě hodně otrávila a pokud bude potřeba místo, tak jde jako první z města :confused:. Toto se opravdu hodně nepovedlo a jsem si jistá, že mimo společenství půjdu snad jen na Hromnice :rolleyes:.
 

DeletedUser3459

Guest
Já nevím čemu se divíte, proč podporovat aktivní hráče?? to je přece hloupost. to je lepší podpořit někoho, kdo to pustí max. jednou denně, na těch přece ta hra stojí. Bohužel je to klasika těchhle her, a vypadá to že to bude další hra kterou opustím.
 

Lukula

Velmistr písma
Možná by bylo lepší, kdyby aspoň jeden jediný vývojář spustil hru a zkusil ji hrát jako každý jiný a bez investice peněz, bez umělého zrychlení atd. Možná by změnili názor na vyváženost hry. Takhle asi mrknou do tabulky, zjistí, že mají tolik a tolik hráčů, takhle rychle se motivuje, v další grafu se dozví, že všichni to činí z radosti, a hurá na změny.
Možná to přímo nesouvisí s aktualizací, ale padlo to tu. Kdyby alespoň jednou jedinkrát splnili pravidlo neaktivity, to by jim zamíchalo tabulkama. Ve hře je stovky neaktivních hráčů. Jak by jim tedy mohlo vyjít, že většina hráčů motivuje víc než 25 členů společenství? Hoděj to do jednoho pytle a nízká čísla jsou na světě.
Kolem sebe mám 157 objevených sousedů. Tak 25% jsou s jistotou neaktivní účty, na jejichž email raději přijde zpráva, že když se přihlásí, dostanou dia, než aby se smazaly. 50% z těch neaktivních mají v názvu města napsáno KONEC, NEHRAJU apod. Proč tam ty města jsou? Proč mám přes 1,5 roku souseda, který nepostavil nebo nepřesunul ani jednu budovu, nedal mi ani jednu výpomoc (pro pořádek - je v dosahu 4 polí a dříve výpomoc dával). Smažte ty neaktivy a podívejte se do svých tabulek znova a zjistíte, že změnou bonusu u majáku nepomůžete k lepší výpomoci, ale naopak a dáte aktivnímu hráči důvod k přemýšlení o jiných hrách. Výběr je obrovský.
A tentokrát doufám, milí moderátoři, že žhavíte drát a vše přeposíláte vývojářům. Ať je z toho bolí hlava...;)
 

Maxa

Znalec fóra
A tentokrát doufám, milí moderátoři, že žhavíte drát a vše přeposíláte vývojářům. Ať je z toho bolí hlava...;)
o tom pochybuju. myslim, ze nestihaji řesit tickety s chybou motivaci.
bohuzel, pokud hraci nadavaji, je to mlaceni prazne slamy. inno slisi jen na prachy a pokud ten nespokojeny hned nakoupi balicky liskovych kaštanů :confused: , tak to s nikym v inno ani nehne. vsak ta bouře se do tydne přežene a zase na to zapomene jako na vse ostatní.
 

DeletedUser2308

Guest
Logika nepustí.Táto hra je zadarmo,tak chcú,aby sme aj my niečo robili zadarmo.Berte to teraz ako brigádu v útulku pre psíkov ...
 

mmenie

Pokročilý žák
Pro většinu hráčů tato změna přinese větší odměny (hráči zpravidla dávají sousedskou výpomoc maximálně 24 hráčům, tj. členům svého společenství) a méně námahy. Větší odměny vyžadující méně námahy budou hráče motivovat k tomu, aby udělili alespoň malé množství sousedské výpomoci. Ve výsledku to povede k tomu, že se zvedne celkový počet udělených výpomocí.

To si děláš legraci, ne?? :D ..vážně super upgrade, takovej hodně povzbuzující.
Obrovskej krok zpátky.

Doteď jsem klikala cca 40 lidem denně a za jednoho dostala 232 surek, takže po update dostanu jenom třetinu původního množství. Jo, to mě opravdu bude motivovat k výpomoci.
Nehledě teda na to, že když mají tyhle "vyšší" odměny motivovat chronický neklikače, tak jim bude stačit kliknout 3-5 lidem, aby získali tři bedny a na zbytek lidí ve společenství se stejně vykašlou.
 
Naposledy upraveno:

Lukula

Velmistr písma
@Milosko som ja hra je sice zadarmo, ale bývalo hodně hráčů, kteří rádi pustili chechtáky na dia. Když jsem začínal hrát myslím, že nás bylo dost. Taky jsem pustil "korunu". Ale asi jim to nestačilo, chtěli víc, tak začali přitápět. Rozšíření, provincie, teď div a výpomoc a vsadím se, že zdaleka neskončili. A nevěřím tomu, že hráči utrácejí dále a ve stejné nebo vyšší míře. To nikomu nesním.
Chci říct, že bych s radostí pustil prachy do vyvážené hry, do něčeho, co má smysl. Ale co si za dia pořídíš a smysl má? Za co tě nebude mrzet utratit reálné peníze?
Proč mi přijde, že těch nabídek za dia je čím dál víc? o_O Asi jim chybí prachy. Takovými kroky jako teď - úpravou divu - je ale nezískají...
Jinak taky jsem se rozhodl zbourat maják. naštěstí jsem do něj nestihl naházet tolik VB. Když místo něj postavím manufakturu, vyrobí mi to samé a dá mi to každé 3 hodiny... ;)
 

DeletedUser2624

Guest
BRAVO!!!! PROČ ROVNOU NEUKONČÍTE TUTO HRU HNED?TĚMI VYLEPŠENÍMI TO PŘIVEDETE NA BUBEN TAKY,SICE POMALU,ALE JISTĚ.JEN TAK DÁL,DRŽÍM PALCE :p
 

sesty99

Znalec fóra
Vývojáři čtěte pozorně !!! kdyby vaším záměrem bylo zapojit hráče do sousedské výpomoci tak myslíte že truhly jsou ta správná varianta? kdo tohle vymyslel tak je pro mě hancock (trotl).Nebylo by rozumější,jednoduší a efektivnější kdyby tyto suroviny byly získané opětovnou výpomocí stejně jako zásoby (kladívka) ??? Nevim no,hraji hru skoro od počátku,takže určitě přez rok a tento krok co jste vymysleli by napadl i člověka co hru v životě nehrál a jen dostal návrhy na změnu ! ,,Hele nemaj nějak hodně surovin z toho majáku ?´´ ,,Celkem jo co.´´ ,,No tak jim to skrouhnem na truhly dáme jim 3k surek to se jim bude zdát dost a napíšem že maj větší odměny he,he.Třebas koupí nějakej ten diamant když jim to osekáme he,he.´´ tak to je můj pohled na váš update s pozdravem aktivní hráč
 

Callipo

Guest
Kdyz nevim co s hrou dal tak ji aspon pokazim . Ted budou lidi motivovat jak otekly . Doufam ze za tenhle krok vedle budete mit aspon trochu soudnosti a vratite lidem VB , protoze pochybuju ze tenhle div si nekdo bude stavet . Opravdu skvela prace muselo se na tom nechat fura casu .
 

DeletedUser2995

Guest
Mám otevřených 391 provincii a celou mapo jsem denně obcházel -už NEBUDU !!
 

DeletedUser3459

Guest
Nevadí mi občas něco koupit a podpořit vývoj hry, 50-100 Kč měsíčně mě nezabije, ale jestli si pod tímhle představují "vývoj" , tak ode mě už nic neuvidí.
 
Nahoru