• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.27 + Vylepšení efektů prastarých divů

Iddun

Guest
Do hry bude nahrána nová verze, už jste si přečetli, co všechno to přináší? Dojde k opravení chyb a přivítáme vylepšené divy! Stávají se pro vás atraktivnějšími? Který div si teď budete chtít postavit? Jsme zvědavi na vaše postřehy.
 

Lukula

Velmistr písma
Já se na tuhle aktualizaci těším a doufám, že vylepšení divů přinese převážně pozitiva. Snad mě to i časem přesvědčí k vlastnictví všech divů. Prozatím si ale ponechám jen ty, které považuju za stěžejní pro můj styl hry. Pokud se ale "nové divy" osvědčí, určitě se pro zbytek najde místo.
Tak uvidíme.:)
 

iDavis

Legenda
@Lukula súhlasím, taktiež zatiaľ avizované zmeny hodnotiť nebudem, počkám si až ich zavedú a potom sa na jednotlivé prastaré divy pozriem čo mi ponúkajú a rozmyslím si či postaviť aj tie, o ktoré som doteraz nemal záujem. Kam ich ale dám.. to je hlavná vec s ktorou sa budem musieť vysporiadať a tu zatiaľ nevidím reálne riešenie. :(
 

Lukula

Velmistr písma
Přesně... místo je to, co bude problémem, až je budu chtít všechny - pokud je budu chtít.;) Uvidíme, kudy se dále bude hra ubírat. Zda nás čeká další rasa nebo si pro nás vývojáři chystají něco jiného.
 

Maxa

Znalec fóra
jako asi fajn posun spravnym směrem, ale k cemu vyhodny div pro bojovniky, kdyz boje jsou o nicem. mozna ze se vsemi divy jde o chlup lepe bojovat, ale za zabrane misto to nestoji. rozhodne nepocitim potrebu stavet neco navic.
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
Rozhodně změna... Čas ukáže, jak moc k lepšímu. Ani tak nebudu stavět divy, které se týkají boje. Pro mne bezpředmětné.
 

Lukula

Velmistr písma
U mě je to stejné... :)
Nejdřív jsem se lekl, protože jsem měl lidi 888 v mínusu. Ale zachoval jsem chladnou hlavu, vymazal jsem "keše a sušenky", znova se přihlásil a hned jsem zase v plusu. A znatelně... Takže super...;)
 

DeletedUser2070

Guest
Po zkontrolování nových hodnot všech postavených divů jsem naprosto spokojen. U některých se zvýšila efektivita citelně, u jiných zase méně, ale pořád jsou na tom všechny lépe než byly :D Takhle nás rozmazlovat :p
 

Maxa

Znalec fóra
horske sidlo lvl 6 + zlata propast lvl 14 a celkove mi zmena na techto dvou divech prinesla 750 lidi :eek::D:D:D
tak to je fakt bomba kdyz pomalu lezu k elfum.
majak mi ubral 2% doby motivaci.
jako to jste si ty zmeny mohli ušetrit :( . jsem neskutečně zklamán.
 
Naposledy upraveno:

paulo1414

Mistr slova
konecne dobra aktualizicia, pribudlo mi asi 10,000 ludi a cez 20,000 kultury... o dalsich vylepseniach ani nehovorim... dakujem pekne Inno, len pokracujte v tomto kurze a bude to zase o nieco lepsie :):):)
 

bembela

Znalec fóra
Maxa nebuď zklamán a uvědom si, že jak budeš vylepšovat dílny a manufaktury a zaměstnávat více lidí, bude ti na těchto dvou divech aniž by jsi je vylepšoval přibývat lidi.
Tyto divy jsou závislí na množství zaměstnaných lidí, mě třeba propast po vylepšení přidala 4000 a skoro to samé i horské sídlo ;)
 

klapa

Mistr slova
hezký večer, tak konečně mohu konstatovat, že proběhla po dlouhé době opravdu povedená aktualizace :). jsem nadšená a momentálně stavím zlatou propast, která alespoň dle mého se povedla nejvíc, děkuji a jen tak dál :D:D
 

Eragon92

Znalec fóra
No konečně něco co nám pomohlo místo aby nám to ztížilo a hodilo klacky pod nohy takže obrovská radost a spokojenost z cca 2500 obyvatel jsem na 4500 :) :cool: ale u obchodního cechu se mi zdá, že mi teď dává mít na Elfí výrobny
 
Naposledy upraveno:

Atta1

Pokročilý žák
No podle mne je ta zlatá propast dost propadák. U nás na tu propast nadává hodně lidí. Přidalo sice mincí, ale obyvatel tam rapidně ubylo.
Byl to jeden z nejhodnotnějších prastarých divů a teď je z toho jen výrobna mincí. Přebytek mincí je ale k ničemu, protože zakoupení surovin u obchodníka po změně je pouze vyhazování těch mincí. Chvíli počkám a pak se rozhodnu, jestli tu zlatou propast nevyhodím.
 

papap

Mistr slova
Sice po prvním nahrání se do hry trochu šok,když mi to ukazovalo o 3000 lidí méně,ale po znovunahrání lidí více přibylo,takže to vypadá fajn. :)
 

nataly111

Velmistr písma
Zlatá propast je opravdu zlatá, ono to obyvatelstvo závisí na počtu pracujícího obyvatelstva. Za mě jednička s hvězdičkou a nejen za propast, ale za všechny vylepšené divy.:rolleyes::rolleyes:
 

Santerr

Veterán
Konečně update, který se mi po dlouhé době moc líbí. Všechny divy sice nemám, ani je mít nebudu, jedině, že by mi někdo věnoval místo, kam je postavit ;) Ale když jsem viděla, kolik mi najednou přibývá surovin za motivaci, tak mi spadla brada na stůl. :D Ve společenství si tyto změny chválili snad všichni, takže super.
 
Nahoru