• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.27 + Vylepšení efektů prastarých divů

GorGlin

Veterán
Když hraješ bez diamantů a nenachytals obyvatele v eventu, peníze navíc moc nepotřebuješ, takže chápu, že lidi jsou hlavní důvod jí postavit a nepotěší, když ti to takhle zadní.
Na duhou starnu, pracující a s tím i bonus od propasti vám neustále poroste.
 

DeletedUser2956

Guest
Před pár dny jsem zažil nemilé překvapení. Mám Zlatou propast na 7 lv a najednou dává z cca 1100 lidiček jen 209. Jsem na zečátku třetího věku a najednou jsem o 800 lidí v mínusu. Drsný. Hraji zvolna a moc nespěchám, ale tohle jsem nečekal. Ještě štěstí že jsem v eventu sehnal pár Zahrad přepychu a tak se ta ztráta vykryla. Jen celé plánování rozvoje města je v tahu. :D
Je pravda, že pro nás co jsme na nízké úrovni může tohle být chvilkový problém, ale souhlasím s tím, že pro mě bude lepší když mi stejná úroveň divu dá s rostoucí populací víc bonusových lidiček než jednorázový bonus divu, který je v pozdější fázi hry zanedbatelný o proti novému výpočtu.
A ano, dává mi skoro dvojnásobek zlata než dřív. Při mém pomalém hraní to moc nepotřebuji, ale je to fajn a občas se to hodí.
Pokud mohu soudit podle Zlaté propasti a Knihovny tajemství které vlastním, tak je tohle ten nejlepší způsob jak zajistit, aby se hráčům vyplatilo investovat do divů. Jen tak dál.
 

DeletedUser2097

Guest
Konečně jsem ukončil výzkum a mám uplný strom výzkumu a s tím přišly na řadu i nové divy :)
Kdo hraje na Arendyllu může zajít na kukandu, pro ty co ne, přináším kukandu na fórum :)

Screenshot_2.jpg
 

DeletedUser2097

Guest
Lukulo přesně takhle bych to nazval :D
Santerr děkuju, ačkoli mě ještě čeká spousta práce s doděláním děr po dračích budovách, tak se už ve městě moc nezmění.

Momentálně pracuji na nových divech, takže jste srdečně zváni a každý vložený bodík do nových divů na získání nových úlomků run vám bůh tisickrát vrátí na dětech :D :D A už se nedočkavě budu tešit na nové eventy a novou rasu :)
 
Nahoru